Izredni študij

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Odgovori
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Izredni študij

Odgovor Napisal/-a baby™ »

eeeej, izredni sploh nimamo svoje teme tuki !! Diskriminacija! :mrgreen:

no v glavnem, spet mi noče odpret ničesar na strani od pf, tko da bi prosila kako prjazno dušco, če mi prlima urnik od izrednih?

Hvala vam lepa ;)
jaz sem mali psihopat
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a bordyka »

izvolš: urnik
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Rekla bi ti hvala lepa, ampak mi še vedno ne odpre :oops:
Mislna sm, če se da komu direkt kopirat urnik, da ga vidim tuki :D

pač .. pondelk, blabla... torek.. ;)

tnnnnnnx
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a flafi »

Jeeeej, izredni mamo svojo temo :D

Drgač se pa izredna predavanja šele decembra začnejo, tko da je še čas... A ti mislš na izredna hodit al sam na redna? Jst sm razmišlala, da bi šla na izredna samo na kakšen schnellkurs od kriminalistike al pa gsp, sam ne vem, če se mi sploh splača, ker so že redna predavanja tok bedna... :?

No, ja, urnikov se mi pa ni dal tipkat :mrgreen: Tko da upam, da ti tole dela :P In ne, med 9.1. in 2.2. nič ne manjka, nobenih predavanj ni takrat :P
Samo ne vem pa, kako naj bi se vsi izredni v S5 natlačli :?

Slika

Slika

Slika
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a baby™ »

jo flafiiiii :D hvala ti ;** :oops: :mrgreen:

am.. ja js bom najbrz hodila na izredna za kpp in kmp (+ na redna), drugo pa odvisno od tega kako si bom razporedila izpite, kr še zmeri tuhtam kdaj it kej delat .. :)

sam bo zanimivo tole, hodit na redna in izredna predavanja .. :roll: najbolš da si kr šotor postavim pred pravno, da se mi ni treba domov vozit usak dan .. :shock: :mrgreen:

ja izredni v s5 .. se bomo meli pač radi in se bomo mal stiskali :twisted:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Ma v bistvu bolj kot razmišlam, ne vem če se mi sploh splača hodit na izredna .. blo bi fajn, kr baje zveš uno taglavno, pa dajo ti kak nasvet za skripte pa to .. sam bit po cele dneve u Lj, je res mal prehuda .. :?

rabla bi še izpitne roke za januar in marec, da vidim če se da kej uskladit.. aaaaah, ne vem, ..nič ne vem! :evil:

itak pa manj kot veš, lažje je .. tko da najbolš da me nikjer ni :D
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Anka
Prispevkov: 157
Pridružen: 05. Okt 2008 00:57

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a Anka »

Jaz bom pa kar hodila na izredna predavanja, ker se pride hitreje čez snov pa mislim da predelajo profesorji to kar je treba :)
Kazensko pravo pa seveda na redna + vaje. Sej bomo kmalu videli kakšna so izredna predavanja.
carlina
Prispevkov: 10
Pridružen: 05. Dec 2008 10:16

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a carlina »

pozdravcek vsem:)
lepo bi prosila vse izredne, ki obiskujete izredna predavanja, da ostalim izrednim, ki obiskujemo redna predavanja sporočite kakšne so obveznosti/posebnosti za izredne študente, izpitni roki... (seminarji, obvezna prisotnost...). Lahko se dogovorimo tud za izmenjavo zapiskov, ker ziher ne morjo škodit. Ne vidim smisla v obiskovanju izrednih predavanj, ker so pomoje redna zelo temeljita.

lahko napišete kr na forum, da vidijo še ostali izrednoredni kolegi ;) ;) ;)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a flafi »

A kdo od tuki hodi na izredna predavanja? Kakšna so?
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Zgleda da je res velik navala na izredna predavanja :lol:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ja, zgleda :lol: :P

No, če se bo kdaj kdo najdu, k hod na izredna predavanja: Menjam čokolado za zapiske :D Vrsto čokolade lahko sami zberete ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a densy »

jaz bom šla na angleščino. ker je samo dvakrat :D gremo skupaj? :lol:
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ni cajta :D
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Mene pa zanima (ker bom naslednje leto najverjetno izredni student 2 letnika) ce ste imeli letos kake obveznosti marca (poleg izpitnih rokov), kake kolokvije, obvezne seminarske za oddat ipd. Pa zanima me ce lahko kljub temu da si izreden hodis na vaje pri rednih (ce se da zmenit - al je tko kot v 1 letniku da nihce nic ne gleda) ter ce lahko roke za seminarske (ce jih sploh imas) ce se zmenis s profesorjem skupaj z rednimi oddajas.

Hvala
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a proton »

Ker sem bil reden, ti lahko odgovorim le glede vaj - seveda lahko hodiš k rednim! Še več - osebno ti jih močno priporočam. Brez vaj pri KMP boš težko naredila. Dobro je hodit tudi pri KPP, ampak se da brez.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a flafi »

proton napisal/-a:Brez vaj pri KMP boš težko naredila.
Sm sam hotla še dodat, da to ni res :D
Do zdej sm še vse predmete prvega in druzga letnika, k sm jih nardila, nardila brez vaj in brez predavanj. Sam tko, da se ne bo kdo preveč prestrašu, če bo kdaj zaspal :D
Ampak koristne so pa najbrž res :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a proton »

Naredila boš tudi brez, ampak veliko težje. Lahko ti povem, da sem se sam učil en teden in pisal 9. Sem pa bil na vseh vajah, na koncu kombiniral celo dvojne, ko smo delali izpitne zgodbice. Skratka - splača se ti.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a flafi »

No, pol pa lahko zbiraš - hodiš na vaje, se učiš en teden in pišeš 9 - zdej k ta en teden vidm, mi je kr žal, da nism še jst hodila :shock: :oops: Al pa ne hodš na vaje, se učiš dva tedna pa pou in tut pišeš 9.
Enivej, v vsakem primeru nardiš, haha
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Ok vaje so pomembne. Sam me res zanima kdaj so bili lani priblizno roki za oddajo kakih seminarsk ipd (novembra, marca) kr nacrtujem eno potovanje in se moram odlocit med novembrom in marcem in me zato zanima kake so kaj obveznosti

hvala
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a flafi »

Poročilo o glavni obravnavi moraš pri KMP in KPP nujno oddat do začetka marca - drugače ne moreš na izpit.
Pri angleščini maš pa dve seminarski za narest, oddaš ju pa lahko kadarkoli - tut septembra ;) Samo moraš jih oddat preden greš na izpit.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a Tecka »

flafi napisal/-a:Poročilo o glavni obravnavi moraš pri KMP in KPP nujno oddat do začetka marca - drugače ne moreš na izpit.
Pri angleščini maš pa dve seminarski za narest, oddaš ju pa lahko kadarkoli - tut septembra ;) Samo moraš jih oddat preden greš na izpit.
Hvala!
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a proton »

flafi napisal/-a:No, pol pa lahko zbiraš - hodiš na vaje, se učiš en teden in pišeš 9 - zdej k ta en teden vidm, mi je kr žal, da nism še jst hodila :shock: :oops: Al pa ne hodš na vaje, se učiš dva tedna pa pou in tut pišeš 9.
Enivej, v vsakem primeru nardiš, haha
Moraš bit pa kar dober, če se v 2 tednih in pol naučiš za 9 brez vaj! Čestitke, če ti je to uspelo! Zame nisem prepričan, da bi mi... Ker vaje so res pomembne.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a flafi »

Morš vedt, da se to velik bolj poetično sliš kokr dejansko je... 14 dni učenja po 10,11 ur na dan, brez da bi enkrat šla ven... :roll: Not so fun! Tko da folk, hodte na vaje! :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Jst bom letos po vsej verjetnosti šla izredno v drugi letnik in razmišljam, da bi hodila na redna predavanja in vaje. Zato bi prosila za kšne koristne informacije, za katere predmete se splača hodit na redna oz. izredna predavanja (oz. kam se sploh ne splača hodt). A je kej kolokvijev (in a se da zmenit, da jih delaš z rednimi)? A lahko seminarske oddajaš takrat kot redni? Ok, sej to bi bil že luksuz, ampak vseen vprašam :lol:

flafi, pravš da si naredila vse izpite za prvi in drugi letnik brez predavanj in vaj - please svetuj mi kako nej se učim rim in pek, ker tud jst nism hodila na predavanja :D :D
Pozitiv vabrejšan!! :D
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni

Odgovor Napisal/-a flafi »

Rim in pek - knjiga pri obeh! Potem sem pa šla še čez stare izpite, da sem vidla kaj je najbolj pomembno in kje so poudarki... Pa za kakšno stvar sem si izpiske nardila (npr. stvari, ki so za naštevat, grafi). Pa če mi kaj res ni blo jasno sem vprašala :)


Če se izredno vpišeš v 2.letnik, lahko vse delaš z rednimi - kolokvijev ni (razen en neobvezen pri KPP, k je sam zato, da vidš kako zgleda približno izpit, pa ga lahko tut izredni delajo), seminarski sta samo dve pri angleščini (lahko oddaš kadar hočeš, tako kot redni), pa še dve poročili za kazenskega dvojčka (rok je isti za redne in izredne).
Aja, pa sm pozabla rečt, da en kolokvij je še pri angleščini, ampak ga lahko delaš kadar hočeš (je čez leto res miljon rokov).
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Odgovori

Vrni se na