Ponavljanje 2. letnika

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Ob pavziranju/ponavljanju

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

ewo moja situacija:
Letos sem bila izredno vpisana v 2. letnik po starem sistemu vendar nisem opravila rima in ekonomije in moram sedaj na bolonjski sistem. Sedaj pa imam dve možnosti: da grem še enkrat izredno po bolonji ali da pavziram. Zdaj nevem a se mi roki zbrišejo če grem še enkrat izredno? kaj mi svetujete kaj naj naredim? :? sem čisto zmedena... zdaj oktobra grem še enkrat na rim in ekonomijo in upam da naredim...
anomis
Prispevkov: 42
Pridružen: 18. Feb 2009 20:37

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a anomis »

A je možno ponavljati, če nimam seminarske za delovno pravo pa opravljenega rima in ekonomije, imam pa dva izbirna predmeta iz 2.letnik? A kdo ve?! :?
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a carrie »

če maš 30 kreditov lahko ponavljaš ne glede na opravljene obveznosti iz 1. letnika. tko da seštej..
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
the.one
Prispevkov: 17
Pridružen: 05. Jan 2011 15:25

Re: Ob pavziranju/ponavljanju

Odgovor Napisal/-a the.one »

men je branko reku, da se mora za evidenči vpis vse neopravljene predmete iz nižjega letnika opravit do marca, in tudi če jih opraviš že januarja,maš na voljo samo redne roke (maj, junij, sept.)- se ne da že marca opravljat izpitov za višji letnik.sam je problem ker so pri nekaterih predmetih za izpit potrebne opravljene vaje, seminarske, al pa neki pogoji pač, in se je treba o tem prej pozanimat pri profesorju in lahko asistenta prosiš da te doda k vajam...ne vem točno kako je s tem.... ;)
tincap
Prispevkov: 139
Pridružen: 28. Sep 2011 22:37

Re: Ponavljanje 2. letnika

Odgovor Napisal/-a tincap »

A se je zdej v tem študijskem letu kej spremenilo ali še vedno velja - da lahko ponavljaš 2.L s 30 ects in ne da bi naredil vse izpite za 1.L ?

Hvala za odg. :mrgreen:
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Ponavljanje 2. letnika

Odgovor Napisal/-a Urši »

nisem vedla kam "vtaknit" moje vprašanje, tako da bom kar tukaj napisala.

Morda kdo ve, kje je kakšna fotokopirnica, ki bi sfotkala originalne knjige? oz. če se v kopirnici preko mosta še da kupiti skripte?

lp
Uporabniški avatar
TheLaw
Prispevkov: 219
Pridružen: 06. Jan 2012 01:45
Kraj: Metropola

Re: Ponavljanje 2. letnika

Odgovor Napisal/-a TheLaw »

Kolikor vem je tam pri NTF (farmacija/strojna itd.) neka kopirnica ki brez zadržkov skopira tudi original knjige :D
You mirin brah? No shame in mirin.
Cockta
Prispevkov: 40
Pridružen: 11. Nov 2011 17:20

Re: Ponavljanje 2. letnika

Odgovor Napisal/-a Cockta »

Zebra.. zvezda danica.. tuki sm že brez nbenih problemov dala kopirat originalne knjige : )
Odgovori

Vrni se na