Splošno

prof. dr. Grega Strban, doc. dr. Luka Tičar
Odgovori
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Splošno

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Je slučaaajno kdo že mel tale predmet? Oz a vsaj pozna kdo koga, ki ga je mel (js namreč niti to ne)? Če ja, se lepo priporočam za deljenje izkušenj (predavanja, izpit, obseg snovi, ocene..) ;)
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
su17
Prispevkov: 42
Pridružen: 04. Sep 2010 11:38

Re: Splošno

Odgovor Napisal/-a su17 »

imela sm ta predmet,priporočam!nismo imeli predevanj..kot literatura:zakon o del in soc sodiščih in nekateri članki, učila sm se manj kot en teden(5 dni) ter dobila 8, ostali dve stadi dobili 9 in 10.
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Splošno

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Uuu, najlepša hvala ti za tole, sm že skor obupala nad tem, da bom koga našla, ki bi to že mel :D Snov se ti je zdela zanimiva? Se velik povezuje s CPP oz ZPP?
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
su17
Prispevkov: 42
Pridružen: 04. Sep 2010 11:38

Re: Splošno

Odgovor Napisal/-a su17 »

men je blo zanimivo ja:) je dobro če že nekaj veš iz cpp-ja ane, js sm šla to delat aprila (smo imela predrok, kar je super) zato nism mela pojma o cppju, ampak sm vseeno nrdila. nasvet:pazi na novele zakona ;)
Bombica
Prispevkov: 14
Pridružen: 21. Avg 2013 19:24

Re: Splošno

Odgovor Napisal/-a Bombica »

Bi kdo še kej napisalč o temu predmetu.
Osebno se mi zdi delovno pravo zelo zanimivo, zdj kako se to kej povezuje pa nevem?
kakršn koli nasvet zelo dobrodošel, kakšna so predavanja, literazura, ocene. :)
Hvalaa vnaprej.
New Age
Prispevkov: 7
Pridružen: 15. Jan 2014 00:43

Re: Splošno

Odgovor Napisal/-a New Age »

A bi mogoče bil kdo tako dober, da bi me seznanil kakšna je literatura pri predmetu.

Ali je potrebno znati celoten zakon o delovnih in socialnih sodiščih, ter ali zadostujejo ppteji, ki so v šisu ali jih kaj manjka ?

Hvala za pomoč.
Bazinga
Prispevkov: 64
Pridružen: 20. Feb 2012 22:35

Re: Splošno

Odgovor Napisal/-a Bazinga »

Mene pa zanima ali je pogoj za izpit seminarska naloga ali kakšna druga obveznost?
Odgovori

Vrni se na