Kaj počneš?

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a rea »

Ja, saj jaz sem se tudi odločila, da se ne grem ven učit, ker mam fuuuuul hot soseda in se ne bom naučila čisto nič :D
Po drugi strani mi je pa muka biti notri v klavstrofobični sobi, ker postajam zaspana.
Najbolje je, da grem malo zadremat, pa se bom potem lažje odločila :lol:
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Hvala rea ker si se javila! :D

Khm, zakaj pa ne povabiš soseda na kavo, hihi? :P Jaz sm pa kr pridna, ker se morm sam še danes učit, jutri grem pa na morjeee do nedelje, whoop whoop!! (se že vnaprej opravičujem, če bo forum za 1. letnik čist pospamman do takrat) :mrgreen:
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a andrej »

Andrej bere temo (hvala za opozorila preko ZS, btw) in je že malce uredil moderatorske pravice :D Potrebovali bi še moderatorje za izbirne predmete in podiplomski študij .. če se kdo javi za moderiranje tega dela foruma bom zelo vesel :geek:

S spamerji imam zadnje čase ogromno dela .. vključil sem vse možne zaščite, posodobil različico foruma, blokiral ogromno IP naslovov, e-mail naslovov, uporabniških imen, ... a žal kakšne uspešne rešitve tega problema ne najdem.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Car »

Priporočam, da se omeji registracija na določene maile. Tako omejiš tisto veliko količino spam mailov (npr. 10minutemail ipd.)

EDIT: Glede na to, da sta 1. in 2. letnik že zasedena, se javim za moderiranje razdelka izbirnih predmetov.

lp
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

rea napisal/-a:Ja, saj jaz sem se tudi odločila, da se ne grem ven učit, ker mam fuuuuul hot soseda in se ne bom naučila čisto nič :D
razmišljam kolk mojih sosedov se ne more učit zrad mene, ko se učim na balkonu... :lol: :lol: :lol:
jaz sem mali psihopat
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nofak »

Zmaj napisal/-a:Drugače pa jaz se ne morem zunaj učit, ker je preveč distrakcij :mrgreen:
Distrakcije so še preveč napravljene :( :twisted:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

rea napisal/-a:Ja, saj jaz sem se tudi odločila, da se ne grem ven učit, ker mam fuuuuul hot soseda in se ne bom naučila čisto nič :D
A sva midva slučajn soseda?? :twisted: :twisted: :twisted:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Nice 8-) :lol: :lol:
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a rea »

Ahahahaha, Dexter si mogoče kdaj vidu kakšno blondinko, ki opreza za tabo izza ograje?? :lol:


No zaključek mojega dneva: nisem se mogla odločit kje bi se učila, pa sem se odločila za najbolj nevtralno opcijo: nisem se nikjer učila :D
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

rea napisal/-a:Ahahahaha, Dexter si mogoče kdaj vidu kakšno blondinko, ki opreza za tabo izza ograje?? :lol:
Ne vem, nisem bil neki ful pozoren ... :mrgreen:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

dex™ je že tolk vajen tega, da sploh več ne registrira... :twisted:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

baby™ napisal/-a:dex™ je že tolk vajen tega, da sploh več ne registrira... :twisted:
To je to ja. :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Zmaj »



Dexter zasačen v akciji...
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ja, ja... niso hotli vsega objavt, kr bi biu predolg video... :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Spanja ne bo, spanja ne bo, spanja ne bo...

Do jutri do pol 14h :shock:
pragmatik
Prispevkov: 33
Pridružen: 19. Feb 2011 20:55

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a pragmatik »

Pozdravljeni, danes sem se sprehajal v okolici Brda v Lj, kjer imam sobo. Slucajno sem stopil na avtocesto in v tem trenutku policijski avto in potem tudi neka kazen. Ce ima kdo cas oz. ga to zanima, sicer je vse skupaj manj pomembno (kazen 150€ oz. 75€). Iskal sem neko restavracijo Polna skleda, ki je zelo dobra restravracija in dobis polno skledo. Sel sem po gozdu, ni se videla cesta oz. sem iskal kako priti do restavracije ceprav sem jo videl, zato sem se spustil na cesto, nisem niti opazil, oz. razmisljal, da bi bilo kaj narobe z hojo po avtocesti. Kakorkoli, samo priblizal sem se in je ravno prisel mimo mondeo policijski avto in kazen 75€. Me ne skrbi kazen ali karkoli, zanima me kaksne so moznosti ugovora (nerazsodnost, ...), ceprav imam namen kazen placati in ne se bolj zakomplicirati stvari. Sem pa policistu rekel, da sem se malo zgubil, da imam na novo tu sobo, ce bi slo brez kazni, pa ni slo.. Lep pozdrav
lucky

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a lucky »

pragmatik napisal/-a:Pozdravljeni, danes sem se sprehajal v okolici Brda v Lj, kjer imam sobo. Slucajno sem stopil na avtocesto in v tem trenutku policijski avto in potem tudi neka kazen. Ce ima kdo cas oz. ga to zanima, sicer je vse skupaj manj pomembno (kazen 150€ oz. 75€). Iskal sem neko restavracijo Polna skleda, ki je zelo dobra restravracija in dobis polno skledo. Sel sem po gozdu, ni se videla cesta oz. sem iskal kako priti do restavracije ceprav sem jo videl, zato sem se spustil na cesto, nisem niti opazil, oz. razmisljal, da bi bilo kaj narobe z hojo po avtocesti. Kakorkoli, samo priblizal sem se in je ravno prisel mimo mondeo policijski avto in kazen 75€. Me ne skrbi kazen ali karkoli, zanima me kaksne so moznosti ugovora (nerazsodnost, ...), ceprav imam namen kazen placati in ne se bolj zakomplicirati stvari. Sem pa policistu rekel, da sem se malo zgubil, da imam na novo tu sobo, ce bi slo brez kazni, pa ni slo.. Lep pozdrav
Je to hec al resno? :)

Če si od tukaj, potem pa le pridi kaj na obisk k meni na Vrhovce :D Pa greva kdaj skupaj jest v Monsa :)
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a rea »

pragmatik napisal/-a: Iskal sem neko restavracijo Polna skleda, ki je zelo dobra restravracija in dobis polno skledo.


LOL :D :lol:
pragmatik
Prispevkov: 33
Pridružen: 19. Feb 2011 20:55

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a pragmatik »

Ne tu sem sele par dni ker sem se preselil na novo v sobo .. je pa drugac v redu, narava, mir .. sem zadovoljen. Uglavnem mel sem cas, ker se bolj na izi ucim za 2.l. drugace nepomemben dogodek.
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

zakaj mam filing, da si še zmeri nerazsoden? :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

baby™ napisal/-a:zakaj mam filing, da si še zmeri nerazsoden? :mrgreen:
Ha ha, aneda! :lol:
Jaz sem mu že hotel napisat, da nej se pritoži in nej prekopira tole sporočilo, ki ga je napisal na forum pa ugovarja nerazsodnost pa bo 100 % uspel. :lol: Pa potem raje nisem napisal, mogoče mu bo pa kdo drug to predlagal. :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

dejte mi prosim dat eno informacijo! :) flafi in baby sta v temi CPP že pred časom naaazaj pisali, da bosta vprašali druge letnike. Je blo to mišljen osebno al majo oni prov neko posebno temo na forumu o CPP-ju?

Hvala kolegi!
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

hahaha :lol: sm mogla it brat temo od CPP-ja, kr nism mela pojma o čem govoriš :shock: :lol: fora je bla v tem, da smo takrat debatirali, kaj pomeni absolutno zastaranje, pa smo pol kr v temo na forumu od 2. letnikov (pod kazensko pravo) postavle vprašanje o tem, ker se folk v 2. letniku uči o zastaranju, pa najbrž vejo kej več kot mi :lol: ... tko da ni nobenga posebnega foruma o CPP-ju :mrgreen: hehe...

pa tnx za tole... sm se kr fajn nasmejala, ko sm šla še enkrat skozi stare objave... to me zmer nasmeji :lol:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a flafi »

O fak, jst se tut sploh nisem spomnla tega :shock: Je pa res zabavno brat za nazaj! :mrgreen: Ko smo bli še mladi in neumni (ker zdej nismo več :twisted: ).
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
lucky

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a lucky »

Ne morem se naposlušat Kreslina ...

http://www.youtube.com/watch?v=oyj6PjI3BUA

:)
Odgovori

Vrni se na