Vaje

prof. dr. Peter Grilc, doc. dr. Klemen Podobnik

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Vaje

Odgovor Napisal/-a baby™ »

a je sploh kej koristnega na vajah? :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a bordyka »

sj kok vem se še niso začele? ali pač :oops: :D

ena mi je razlagala d je bla enkat prot konc na vajah in ji je blo ful zou d ni ceu let hodila...kok je pa res pa nuvem...
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ne, u petek se začnejo :mrgreen:

sam tko .. baje je zanimivo, sam ne vem če je koristno? ;)
jaz sem mali psihopat
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a bordyka »

usaka stvar je za neki dobra...ja :D
mandy
Prispevkov: 73
Pridružen: 05. Okt 2008 09:39

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a mandy »

Baje je zanimivo, izpit se da pa kljub prešpricanim vajam z deset nardit ;) Itak pa slajde na internetu objavi, tako da si tisto prebereš, pa je :)
Bianca
Prispevkov: 52
Pridružen: 21. Okt 2008 19:36

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Bianca »

Jutri so prvič vaje in profesor je danes nekaj govoril o nekakšnih nalogah. A to kaj ocenjuje ali upošteva pri izpitu? Ker kolikor jaz vem, imajo samo KMP, KPP in APT neke posebne zahteva za pristop na izpit.
V glavnem, fajn bi bilo, če bi kdo iz višjih letnikov to pojasnil, pa napisal, kako so potekale vaje prejšnja leta.

Jaz jutri žal ne morem priti na vaje, zato bi prosila, da nekdo, ki bo šel na vaje, jutri napiše, kaj ste delali, kaj so določili, kakšne naloge dali in podobno...

Hvala že vnaprej.
Robert
Prispevkov: 10
Pridružen: 24. Jan 2009 19:02

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Robert »

a je za pristop k izpitu torej potrebno kej narest al ne?
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a bordyka »

umm....ja prjavt se morš na izpit prej :D drgač pa ni....
Robert
Prispevkov: 10
Pridružen: 24. Jan 2009 19:02

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Robert »

:D hvala. ne, sm mislu zarad obvestila v ŠISu glede enih tem ki so se na voljo :? ... no, ce ni nic, je super
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a ragezor »

a je kdo dobil kako obvestilo na ŠISu že za to leto? a bomo lahko hodili tudi izredni na vaje?
Arietida
Prispevkov: 108
Pridružen: 30. Avg 2009 15:49

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Arietida »

Kukr je blo povedano na 1 predavanju, lahko tudi izredni (čeprav naj bi dobili prof. iz ne vem kje obvestilo, da naj izredni naj neb hodil na redne zadeve, ker imate svoja predvanja in vaje).. ampak, je blo pol rečeno da lahko, in da bo asistentka vsa obvestila pošiljala tudi izrednim (prek ŠIS-a).
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Bianca napisal/-a:Jutri so prvič vaje in profesor je danes nekaj govoril o nekakšnih nalogah. A to kaj ocenjuje ali upošteva pri izpitu? Ker kolikor jaz vem, imajo samo KMP, KPP in APT neke posebne zahteva za pristop na izpit.
V glavnem, fajn bi bilo, če bi kdo iz višjih letnikov to pojasnil, pa napisal, kako so potekale vaje prejšnja leta.

Jaz jutri žal ne morem priti na vaje, zato bi prosila, da nekdo, ki bo šel na vaje, jutri napiše, kaj ste delali, kaj so določili, kakšne naloge dali in podobno...

Hvala že vnaprej.
V študijskem programu nč ne piše, da bi blo treba za gospodarsko pravo kej narest :? ampak je res da je to študijski program za 2008/09, za letošnje leto ga še ni, al pa ga sam jst ne najdem :D
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

mene pa neki zanima

v šisu smo dobili obvestilo od ane vlahek d so na šisu že objavljene skupine za za vaje.pa me zanima, če je ta razpored že kdo našel? jz ga ne najdem niti v šisu niti na oglasni PF?

hvala že vnaprej
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a rogy »

ja v šisu je - pejt pod (misl da piše )gradiva po predmetih pa po zber gospodarsko pravo
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a bajna »

a se pol kr javmo a kva?
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a ragezor »

saj ti piše, da bo razpored na njenih vratih visel (kje je njena soba btw?). jaz se bom kar napisal k prvi skupini :)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a bajna »

do kdaj pa mamo cajt se prjavt? js tega drgač nism našla, ampak ok :D hvala za pomoč :P
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a ragezor »

ŠIS -> RAZNO -> OBVESTILA

Obveščam vas:

1. da lahko tudi izredni študentje hodite na vaje pri GP, če želite (razvrstiti se morate v ustrezno skupino glede na priimek), lahko tudi sodelujete z nalogami, če želite

2. da je v ŠIS objavljeni predvideni načrt dela na predavanjih in vajah; opozarjam vas, da se bo lahko načrt spremenil, zato v ta namen spremljajte obvestila na predavanjih/vajah, na spletni oglasni deski in v ŠIS;

3. da je v ŠIS objavljen dokument s firmami, ki jih bomo obravnavali na vajah 28.10.; list s firmami, na katerega lahko v ustrezno skupino (tisti, ki veste, v kateri ste, ostali kasneje) vpišete svoj priimek in ime (po principu - kdor prej pride, prej melje), bo od ponedeljka dalje do vključno petka visel na vratih moje pisarne;

Lep pozdrav,
as. Ana Vlahek
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a bajna »

tenk juu :D
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

kaj pa pavzerji? :?
chelsea
Prispevkov: 26
Pridružen: 16. Sep 2009 17:13

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a chelsea »

Živjo=)
Imam vprašanje glede vaj, ki se začnejo naslednji tedn (28.10). Prof je rekla, da bomo imeli predstavitve firm in da se mormo sami javt katero bi rad predstavil. Sama se nisem javila (ker me nasledn tedn ne bo na faksu) in me sedaj zanima, kje bi lahko zvedla, kdo ima sem. nalogo (če sm slučajno med njimi), ker je prof rekla, da bo tiste firme, ki bodo ostale prazne sama dodelila študentov.
Hvala
chelsea
Prispevkov: 26
Pridružen: 16. Sep 2009 17:13

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a chelsea »

sm že najdla=)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a bajna »

kje pa si to našla?
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a ragezor »

na šisu je objavljeno
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a bajna »

hvala, sm že našla
Odgovori

Vrni se na