Seminarska naloga

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

PocenaVranica
Prispevkov: 4
Pridružen: 12. Okt 2011 17:46

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a PocenaVranica »

To imam plan naredit, ampak vseeno me za začetek zanima, če je kdo, ki se na to temo bolj spozna in mi lahko malo obrazloži.

hvala
sandraB
Prispevkov: 2
Pridružen: 13. Okt 2011 22:12

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a sandraB »

zdravo, zanima me če še kdo ni oddal seminarske naloge, rok za oddajo je jutri 14.10. Jaz jo moram še oddat, pa nimam pri prof. Simiču ne predavanj, ne vaj, govorilne ure je imel pa v sredo. A bo v redu če seminarsko oddam na vajah, kljub temu da takrat nisem na seznamu za vaje? Ali kje naj najdem prof. Simiča?
Hvala za odgovor,
LP
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Če imaš vaje pri prof. Škrubej, lahko seminarsko oddaš tudi njej.
Če pa ne, pa poišči profesorja pred ali po vajah tam, kjer vaje potekajo.
mastak
Prispevkov: 4
Pridružen: 10. Okt 2011 23:05

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a mastak »

[*]Lp, mene zanima ali pride snov iz seminarskih nalog tudi v poštev na izpitu in kolokviju? hvala.
seal

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a seal »

mastak napisal/-a:[*]Lp, mene zanima ali pride snov iz seminarskih nalog tudi v poštev na izpitu in kolokviju? hvala.
Ne.
che-bok-lee
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Okt 2011 22:36

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a che-bok-lee »

Mene pa zanima, če je kdo že imel seminarsko nalogo z naslovom Kaznivo dejanje tatvine po Lex Burgundionum? :)
Apple
Prispevkov: 15
Pridružen: 12. Okt 2011 16:46

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Apple »

Mene pa zanima, če je kdo imel ali ima seminarsko z naslovom Vloga prisege po Lex Burgundionum?
ancikaa
Prispevkov: 5
Pridružen: 08. Okt 2011 16:06

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a ancikaa »

zivjo. mene pa zanima če je imel kdo že naslov seminarske naloge:Odnos med Karantanci in Bavarci po H. Langobardorum P. Diakona in po Konverziji.. jst sm mal preletela ta dva dela, po katerih naj bi pisala seminarsko nalogo ampak še vedno ne vem kako pisati, ker nisem našla nič konkretnega o tem odnosu!
Če ima kdo to seminarsko mi jo lahko prosim posreduje. Ali kakršen koli nasvet kako pričeti.
hvala
christi
Prispevkov: 15
Pridružen: 06. Nov 2011 12:10

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a christi »

Živjo! Mene pa zanima, če mora bit literatura izključno samo iz knjig ali pa imaš lahko tudi kaj z interneta? In ali je imel kdo naslov; Argumenti, da so Karantanci živeli po svojem pravu? Ne vem točno kaj pisat in bi mi kakršnakoli pomoč zelo prav prišla. :)
doly
Prispevkov: 41
Pridružen: 04. Okt 2011 18:50

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a doly »

A mi lahko nekdo pove kako bi to povedla v slovenscini Papiniani lib. I. Responsum?:)
Aelia
Prispevkov: 62
Pridružen: 06. Dec 2011 14:54

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Aelia »

Zdravo :D

Mene zanima, če ima kdo narejeno seminarsko nalogo, z naslovom, Karniola in Karantanija: gentilni kneževini? Državi?.

Bila bi zelo vesela, če bi jo dal kdo v priponko, ali pa bi mi pomagali, kako naj jo napišem.

LP vsem :D
Brooks
Prispevkov: 12
Pridružen: 20. Okt 2011 08:30

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Brooks »

Pozdravljeni,

če rabi kdo Malefične svoboščine ljubljančanov v e-obliki mu jo lahko posredujem, ker sem jo po srečnem naključju dobil. Sicer pa jo imajo v knjigarni pravna po 16,5€. V NUKu, mestni, pravni, teološki knjižnici je vse skupaj le 5 izvodov za domov in 5 v čitalnico. Torej le 25% je srečnežev :P.
Aelia
Prispevkov: 62
Pridružen: 06. Dec 2011 14:54

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Aelia »

Živjo, a si imel za naredit seminarsko o Malefičnem redu? Če si imel, a bi mi lahko okvirno povedal iz česa si izhajal in kaj si napisal.

Lp
Brooks
Prispevkov: 12
Pridružen: 20. Okt 2011 08:30

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Brooks »

Nisem še naredil, na žalost ;).
Aelia
Prispevkov: 62
Pridružen: 06. Dec 2011 14:54

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Aelia »

:) Aha, pa veš o čem bi pisal?? :)

Ti bom na zasebca pisala. :D
HubbaBubba
Prispevkov: 1
Pridružen: 15. Dec 2011 19:06

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a HubbaBubba »

Živjo.
Rabila bi nekaj pomoči pri dodatni literaturi. Naslov seminarske je načelo sorazmernosti v kazenskem zakoniku 1852, pa razen zakonika samega in Kazenske postave zoper hudodelstva, pregreške in prestopke za avstrijansko cesarstvo, ki sta seveda že navedena literatura ne najdem nič. Hvala za pomoč .:)
Uporabniški avatar
UnchillAZNbro
Prispevkov: 2
Pridružen: 16. Dec 2011 15:53

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a UnchillAZNbro »

Gre za načelo sorazmernosti med kaznivim dejanjem in kazensko sankcijo, ne? Poglej si za kaj gre pri tem načelu v kakšnih učbenikih kazenskega prava, najbrž pa o tem kaj piše tudi v Pravni zgodovini Slovencev. Potem pač piši o tem, kako je to načelo upoštevano v tem zakonu, verjetno je ta zakon ravno glede tega poseben v primerjavi s prešjnjimi pravili in prakso kaznovanja?
mastak
Prispevkov: 4
Pridružen: 10. Okt 2011 23:05

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a mastak »

Rabil bi dodatno literaturo za naslov seminarske naloge - Razlaga načela zakonitosti pri Beccari in Jelencu! Ali je imel kdo že to seminarsko mogoče? Hvala Lp
zebra
Prispevkov: 4
Pridružen: 23. Sep 2012 18:56

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a zebra »

.
Zadnjič spremenil zebra, dne 13. Okt 2012 09:48, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Pinball Wizard
Prispevkov: 70
Pridružen: 07. Okt 2012 12:48

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Pinball Wizard »

Je imel kdo naslov kaj v povezavi z Gortinskim zakonikom?
Better call Saul! #BreakingBad
Pravnica14
Prispevkov: 45
Pridružen: 06. Sep 2012 17:47

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Pravnica14 »

jest sem mela gortinski zakonik, kero temo pa maš?
Gooner
Prispevkov: 133
Pridružen: 12. Sep 2012 20:30

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Gooner »

Živjo, a bi morda kdo od starejših kolegov vedel kje bi se dobile kakšne stare seminarske naloge za zgodovino?:))
mala_nelly
Prispevkov: 1
Pridružen: 27. Okt 2012 17:16

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a mala_nelly »

zdravo!

je imel kdo mogoče seminarsko z naslovom METOD V KONVERZIJI IN VZROK ZA NASTANEK TEGA VIRA ... ??? imam manjše probleme z viri =/
anna
Prispevkov: 2
Pridružen: 18. Nov 2012 20:34

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a anna »

Je imel kdo lani seminarsko Kazniva dejanja zoper cerkev in vero po malefičnem redu?
Lepo bi prosila, če bi mi jo lahko kdo poslal. Mam večino že narjen, sam mam tak čudn občutk, da ne grem ravno v pravo smer.
Res lepoooo prosim :D
bovizola
Prispevkov: 20
Pridružen: 15. Feb 2012 21:00

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a bovizola »

živjo.

Bi mi kdo znal pomagati s primerjavo normodajnih pristojnosti deželnega kranjskega zbora in lj.&mb. oblastnih skupščin. hvala že vnaprej milijonkrat:)
Lepe praznike
Odgovori

Vrni se na