Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a rea »

1. Je bilo že velikokrat rečeno, da so se letos pogoji spremenenili, zato je šlo veliko tvojih kolegov lahko tako naprej.
2. Če pravilno vem, lahko greš izredno naprej brez rima in ekn, zakaj, da ne? Pa saj moraš šteti še kolokvije ipd.
sabinamiv
Prispevkov: 5
Pridružen: 26. Okt 2010 08:15

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a sabinamiv »

seveda lahko greš naprej brez rima in ekonomije izredno. celo brez 3 predmetov greš lahko naprej ker se ti 7 pik dodatno prišteje pa še sam od kolokvija dobiš 4 pike...
sabinamiv
Prispevkov: 5
Pridružen: 26. Okt 2010 08:15

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a sabinamiv »

se pravi imaš brez rima in ekonomije skupaj 51 pik + še 7 ki jih dobiš od predavanj= 58
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a New York »

A tako torej. No sej to me je zanimal, kolk se prišteje za kolokvije in ostale stvari.. kolk točk se za kej prišteje? ker sam izpiti brez rima in eko štejejo skupaj 43. plus kok točk od kolokvijev itd? plus še 7 (to pa vem).
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Na prejšnji strani imaš tabelo s točkami.
jan_
Prispevkov: 82
Pridružen: 24. Mar 2009 15:53

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jan_ »

sabinamiv napisal/-a:se pravi imaš brez rima in ekonomije skupaj 51 pik + še 7 ki jih dobiš od predavanj= 58
Za predavanja se ti prišteje samo za tiste predmete ki jih še nimaš opravlenih. Torej +2 piki rabiš jih pa jih 52 če se prav spomnim.
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

Torej po vseh teh ECTS...kaj lahko napredujes v 2.letnik, ce nimas opravljenega rima pa ustavnega prava?
Ker, ce ne mores brez rima(9ECTS) pa ekonomije(8ECTS) pol ne mores tut brez rima pa UP-ja, ki ima tudi 9ECTS?
me zanima zato, ker do zdej mi samo ta 2 mankata in jih nameravam it delat septembra...kaj sem "ze v 2.letniku" ali
kot pogoj moram narediti se enega izmed teh 2?
Uporabniški avatar
Klea
Prispevkov: 110
Pridružen: 27. Avg 2009 13:29

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Klea »

Trenutno imaš 50 ECTS, zato moraš za redni vpis narediti še enega. Za izredni vpis imaš 52 točk.
Growing old is mandatory, growing up is optional.
Littlestar*
Prispevkov: 31
Pridružen: 02. Sep 2010 14:30

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Littlestar* »

Hej!
Imam eno vprašanje in sicer o pogojih za vpis v višji letnik oz. v 2.letnik redno. 1.letnik sem redno ponavljala in še vedno nimam opravljenega rimskega prava, na kolokvije pa to leto nisem pristopila.

Tukaj pa sem zasledila, da za redni vpis v 2.letnik potrebuješ 52 ECTS, jaz pa jih imam brez rimskega prava z ostalimi opravljenimi predmeti 51. Zelo me zanima, ali se mi vseeno prizna točka, ali to pomeni, da ne morem redno v 2.letnik? :|
lucky

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Če si lani, ko si bila redno prvič v 1. letniku, pristopila na oba kolokvija, se ti štejejo 4 točke za to in jih imaš torej skupaj 55. Mislim, da je tako...
Alan Shore
Prispevkov: 161
Pridružen: 24. Dec 2010 00:44

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Alan Shore »

živjo, ravnokar sm prvič po izpitih šou na šis, da preverim, če mam vpisane vse ocene, pa sm naletel na neke ankete(do zdaj sm hodil gor sam za prijave ali rezultate) zanima me če jih je res potrebno izpolnit za vpis v 2 letnik ter če so anonimne:D Hvala za morebitne odgovore:)
Uporabniški avatar
Klea
Prispevkov: 110
Pridružen: 27. Avg 2009 13:29

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Klea »

Ja in ja. :)

Ko jih izpolniš, se ti odpre vpisni list (če se prav spomnim).
Growing old is mandatory, growing up is optional.
Uporabniški avatar
veritas
Prispevkov: 32
Pridružen: 08. Jan 2010 19:08

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a veritas »

Hey,
jaz trenutno pavziram v univerzitetnem programu in me zanima a se lahko izredno vpišem v višji letnik bolonjskega sistema z opravljenimi 5-imi izpiti? Ali se mi tud šteje pe kreditnih točkah kot je zdaj v bolonjcu?
Veritas Aequitas
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Alan Shore napisal/-a:živjo, ravnokar sm prvič po izpitih šou na šis, da preverim, če mam vpisane vse ocene, pa sm naletel na neke ankete(do zdaj sm hodil gor sam za prijave ali rezultate) zanima me če jih je res potrebno izpolnit za vpis v 2 letnik ter če so anonimne:D Hvala za morebitne odgovore:)
Jaz sem se včeraj več kot 1 uro ukvarjala s temi anketami, da sem prišla do naslednjega koraka pri vpisu: ''VAŠ VPISNI LIST ŠE NI PRIPRAVLJEN. O VPISU VAS BOMO PISNO OBVESTILI.''. :x :mrgreen:
onlyme
Prispevkov: 29
Pridružen: 12. Jan 2011 19:38

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a onlyme »

hej. tudi jaz imam eno vprašanje v zvezi z anketami. in sicer mi pri civilnem pravu pri vajah, tam kjer imaš za ocent prisotnost na vajah, prikaže največjo možnost do 80%. zanima me, kako imate ostali, saj sem na vajah manjkala le trikrat in ne vem ali je to posledica dejstva, da imam premajhno prisotnost :?
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ja, to sem tudi jaz opazila, pa še nekje drugje je bilo isto, pa čeprav nisem manjkala na vajah. Jaz sem potem obkrožila kar tisto (do 80%).
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

veritas napisal/-a:Hey,
jaz trenutno pavziram v univerzitetnem programu in me zanima a se lahko izredno vpišem v višji letnik bolonjskega sistema z opravljenimi 5-imi izpiti? Ali se mi tud šteje pe kreditnih točkah kot je zdaj v bolonjcu?
Jst sm v čist isti situaciji kot ti. Lani mi je blo rečeno da lahko napreduješ izredno s petimi izpiti v višji letnik bolonjca, pol morš pa še unadva izpita narest k jih u tastarmu sistemu ni (enkat tekom leta)...jst se zanašam na to, sm pa rekla da bom šla vseen mal brankota uprašat sam ne vem kdaj
Littlestar*
Prispevkov: 31
Pridružen: 02. Sep 2010 14:30

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Littlestar* »

Hej!

Glede na tole :

http://www.pf.uni-lj.si/media/pravilnik ... .pravo.pdf

me zanima..ali ECTS za predavanje dobijo samo izredni oz..kako je s tem?
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ja.
Littlestar*
Prispevkov: 31
Pridružen: 02. Sep 2010 14:30

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Littlestar* »

Se mogoče upošteva kakršnokoli opravičilo, da nisi mogel opravljati kolokvija iz rimskega prava in ti ga priznajo? :)
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a New York »

Tut mene to zanima če je slučajno kakšna možnost :) Bi prov pršle točke od kolokvija :)
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Najbolje, da povprašate na katedri. Dvomim pa, da bodo vaše želje upoštevali. Pogoji za opravljanje kolokvijev so enaki za vse in tukaj so naknadne izjeme, ko teče voda v grlo, praktično nemogoče. Le kakšen resen zdravstven primer.
Si vis pacem para bellum
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

A je mogoče kakšna možnost, da kljub temu, da imaš pogoje za 2. letnik, vseeno ponavljaš? Nekakšno 'umetno ponavljanje'. Sicer malo čudno vprašanje :)
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Od kje si pa tako idejo dobila? :lol: Lol. Ne vem mnenjej s kom ko nima pogojev. Hec.
Pač se ne boš učila za drugi letnik pa boš pol tega padla ane. Čeprou rabš tud pogoje za ponavljat.
ŽeSpetJst
Prispevkov: 45
Pridružen: 03. Dec 2010 21:15

Re: Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Odgovor Napisal/-a ŽeSpetJst »

Malo off topic ampak me zanima, če so tudi letos izpitni roki še oktobra in kdaj bodo objavleni, če bodo sploh? Morda kdo ve?
Hvala za odgovor in LP
Odgovori

Vrni se na