Vaje

prof. dr. Franjo Štiblar, prof. dr. Katarina Zajc

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a m|h »

A kdo ve kolikokrat lahko manjkamo pri teh vajah in kaj se zgodi če manjkamo prevečkrat?
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Pri UVP je tako, da ni mogoč pristop k izpitu. Manjkaš pa tam lahko mislim da 20 %.
Si vis pacem para bellum
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a m|h »

Jah sej za uvp vem da je tako ampak tam lahko vsaj nadomestiš še malo s tutorstvi, za ekonomijo me pa skrbi ker ne moreš nadomestiti in zna biti kar zajebano da na koncu ne bi mogel na izpit :lol:
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Vprašaj asistentko bo najlažje ;) .
Si vis pacem para bellum
Alexx
Prispevkov: 54
Pridružen: 18. Mar 2010 17:28
Kraj: Kranj

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Alexx »

Zmaj napisal/-a:Pri UVP je tako, da ni mogoč pristop k izpitu. Manjkaš pa tam lahko mislim da 20 %.

Ni mogoč pristop k izpitu samo za prvi rok al kako je to zdej? :D
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a m|h »

Kako je bilo danes na vajah, je še kaj v zvezi z izpitom povedala? Pa, če je bilo kaj rečeno, da so danes zadnjič?
sheer
Prispevkov: 57
Pridružen: 14. Feb 2009 15:01

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a sheer »

a bi mi mogoče kdo znal pomagati pri temle vprašanju
kako se nakup slabše dobrine spremeni pri podvojitvi realnega dohodka? razglaga z grafom in elastičnostjo

če bi računala z dohodkovno elastičnostjo in če bi imela podatke bi iz tega znala narisat tud graf ker dk/dD JE KOT nagiba krivulje d/k pa je točka na njem

samo problem je, da ni podanega nobenega podatka. je pa tole 15 izpit 2 naloga v repitatoriju

ali bi lahko si tukej pomagala tudi kj z dohodkovnim in substituciskim učinkom, ker če se dohodek podvoji je substitucijski učinek večji/ močnejsi in deluje v drugo smer kot dohodkovni

hvala za pomoč ;)
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a KiZo »

eno vprasanje in sicer me zanima, ce je kdo hodil na vaje iz PEK-a? bi prosu, ce bi mi lahko racunske naloge poslau na mail oz ce jih je mozno dobit za skoperat?
shadowfax
Prispevkov: 18
Pridružen: 18. Jan 2010 00:26

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a shadowfax »

Reševala sem naloge v Repetitoriju (2004) in mi par zadev ni čisto jasnih. Bi lepo prosila, da mi nekdo razloži sledeče:
- str. 39 naloga 2 C (Nominalni P je narasel za 25%, realni P za 4%, koliko znaša porast produktivnosti K pri porastu opremljenosti dela za 3%?)
- str. 64 naloga 3 C (Kd=10-2c, Ks=1+c ; Izračunaj točkovno elastičnost povpraševanja pri ravnotežni ceni (rezultat naj bi prišel -1,5, meni pride 1,5 in mi ni jasno od kod je ta - ?!!))
Help please :).
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Mene zanima, če se preverja prisotnost na vajah pri ekonomiji.

Hvala za odgovor :)
a90
Prispevkov: 162
Pridružen: 16. Dec 2009 12:27

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a a90 »

Lani se je preverjalo. ;) Namen vaj je pomoč, ne podpisovanje :D
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Ja, sej imam namen hodit :) Samo bo že ta teden nadomeščanje ravno v času predavanj prof. Štiblarja, na katera nas pa hodi tudi kar nekaj popoldancev. In sedaj se moramo odločiti, ali prešpricamo dve uri vaj ali pa dve uri predavanj :(
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

ParfumeGirl napisal/-a:Ja, sej imam namen hodit :) Samo bo že ta teden nadomeščanje ravno v času predavanj prof. Štiblarja, na katera nas pa hodi tudi kar nekaj popoldancev. In sedaj se moramo odločiti, ali prešpricamo dve uri vaj ali pa dve uri predavanj :(
Manjkaj (prešpricaj si govorila v gimnaziji lahko :D) na vajah in pojdi h tistim preostalim skupinam (1-2-3) :)

Prijazen pozdrav, A
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
Pika91
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Okt 2010 15:53

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Pika91 »

Menja kdo skupino (ob 18.00 namesto ob 14.00)?
prinčipesa1
Prispevkov: 1
Pridružen: 16. Feb 2011 06:32

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a prinčipesa1 »

Zdravo! Ali bi bil kdo pripravljen dati gor rešene 2. in 3. vaje pri ekonomiji?? ;)
lucky

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Danes sem zaspala na vaje ob 10ih, pa me zanima, kdaj imate prve tri skupine termin, da lahko pridem? :)
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Car »

Jutri ob 10.00 v sivi predavalnici, če se ne motim :)

lp
indijanc
Prispevkov: 23
Pridružen: 30. Jan 2011 22:50

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a indijanc »

ne motiš se :D
lucky

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Najlepša hvala obema.
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a lalika »

a bi kdo k hodi na vaje skeniru/napisu rešitve kolokvijev ko jih boste na vajah rešil? hvala :)
Valia
Prispevkov: 39
Pridružen: 12. Avg 2010 08:54

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Valia »

Ali slučajno kdo ve, če so jutri vaje ob vseh treh terminih ali bo samo en termin?
lucky

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Ob vseh terminih so, lahko pa se udeležiš/udeležimo kateregakoli od njih.

Lp
Valia
Prispevkov: 39
Pridružen: 12. Avg 2010 08:54

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a Valia »

Aha hvala :)
Imam pa še dve vprašanji: ali se vaje, ki so ob 10-ih začnejo ob 10:00 ali ob 10:15 in ali so te vaje v zlati predavalnici ali v seminarju 1?
lucky

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Predvidevam, da bo tako kot do zdaj. Kje pa bodo, pa ne vem, vendar, glede na to, da naj bi bile po urniku, potem potekajo tako, kot piše na urniku. Nisem pa sigurna.

Lp :)
katjas
Prispevkov: 51
Pridružen: 16. Dec 2010 20:22

Re: Vaje

Odgovor Napisal/-a katjas »

a bi lahko kdo objavil rešene prve 3 naloge iz 4. dela vaj? ker nisem vedela, da se vaje prej začnejo, pa sem prišla komaj ob 2.. prosim
Odgovori

Vrni se na