Januarski izpit 2011

prof. dr. Albin Igličar, doc. dr. Tilen Štajnpihler

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a rea »

samo, če je res pisalo NJEGOVO ali nekaj v tem stilu. Kako pokvarjena fora :D
lucky

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Jaz sem zaradi tega prečrtala vse ostale, ki sem jih obkrožla, ko sem vidla NJEGOVO :D
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a Car »

Jaz sem obkrožil oba, tako sodnika kot uradnika :) Sem se pa spomnil s tistega predavanja o lobiranju, ko je ona teta še izrecno poudarila, da na uradnike, ki so v postopku ne smeš lobirat :P

lp
molly
Prispevkov: 27
Pridružen: 24. Jan 2011 14:27

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a molly »

saj pri vprašanju kdo koga imenuje, je zadost če si napisu npr pri generalnem državnem tožilcu državni zbor.. sej ni blo treba pisat na čigav predlog??
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a jessy »

A se za ustni del izpita kaj posebej pripravljate ali nameravate samo na hitro ponoviti?
libra90
Prispevkov: 4
Pridružen: 24. Jan 2011 16:51

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a libra90 »

Še enkrat bom preletela svojo seminarsko, ker ti na ustnem izpitu( če je le ta potreben) zastavi vprašanje iz nje ;)
lucky

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

jessy napisal/-a:A se za ustni del izpita kaj posebej pripravljate ali nameravate samo na hitro ponoviti?
Jaz bom pogledala seminarsko in ponovila snov po skripti kak dan ali dva prej :)
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a jessy »

Tudi jaz nameravam snov bolj ali manj le preleteti. Upam, da nisem že vsega pozabila. :mrgreen:

Kako pa je s to seminarsko, sploh pri tistih z bolj splošno temo, katere nismo predelali v sklopu predavanj (npr. deviantnost&kriminaliteta, družina itn.)?
lucky

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

jessy napisal/-a:Tudi jaz nameravam snov bolj ali manj le preleteti. Upam, da nisem že vsega pozabila. :mrgreen:

Kako pa je s to seminarsko, sploh pri tistih z bolj splošno temo, katere nismo predelali v sklopu predavanj (npr. deviantnost&kriminaliteta, družina itn.)?
Jaz sem mela kriminaliteto in deviantnost in se nimam namena učit vseh teh teorij iz Haralambosove knjige, ampak le splošno o tem. Itak pa je to res taka tema, ko že vse veš nekak iz splošnega znanja :) Npr. kaj je deviantnost in podobne zadeve.
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ja, jaz upam, da bodo res bolj splošna vprašanja. Si v bistvu sploh ne predstavljam, kako poteka ustni.
sheila
Prispevkov: 17
Pridružen: 14. Nov 2010 16:17

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a sheila »

molly napisal/-a:saj pri vprašanju kdo koga imenuje, je zadost če si napisu npr pri generalnem državnem tožilcu državni zbor.. sej ni blo treba pisat na čigav predlog??
ja jat tut nisem pisala na čigav predlog kr je pisalo samo kdo imenuje in ne na čigav predlog...upam da je tko prau kr drgač..
indijanc
Prispevkov: 23
Pridružen: 30. Jan 2011 22:50

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a indijanc »

daje igličar minus točke? :D
lucky

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

indijanc napisal/-a:daje igličar minus točke? :D
Ne.
sheila
Prispevkov: 17
Pridružen: 14. Nov 2010 16:17

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a sheila »

a lahko kdo prisim napiše, kako zgleda ustni in kaki so kej pravilni odgovori tisti ki ste danes imeli ustnega??hvala
ŽeSpetJst
Prispevkov: 45
Pridružen: 03. Dec 2010 21:15

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a ŽeSpetJst »

sheila napisal/-a:a lahko kdo prisim napiše, kako zgleda ustni in kaki so kej pravilni odgovori tisti ki ste danes imeli ustnega??hvala

Ja se pridružujem te želji :P
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a jessy »

No, kako je šlo? :)
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a bubyka »

ŽeSpetJst napisal/-a:
sheila napisal/-a:a lahko kdo prisim napiše, kako zgleda ustni in kaki so kej pravilni odgovori tisti ki ste danes imeli ustnega??hvala

Ja se pridružujem te želji :P

Pač prideš u sobo, se usedeš na stol in čakaš da izmed 1028438337 testov najde tvoje ime in priimek. Medtem teb skoč srce u hlače, si ves tih in nervozn..čakaš... in čakaš.... in ko potegne vn tist ubogi list, ti pač pove kolk si pisu. Če nisi naredu - pregledaš mal test, ga loh kej prašaš. Če si na meji, ti reče kdaj prideš nazaj da te bo prašou. Če pa nardiš te pa sam praša, če želiš bit prašan in rečeš da ali ne.

Nobena znanost :) ..sam ob odhodu iz pisarne maš še vedno srce u hlačah.

LP
Per aspera ad astra.
lucky

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

:)
lucky

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Bom mela krilo, da bo srce na tla padlo. :) Če ga vidi, se me bo mogoče usmilil.. hehehhe :D
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a bubyka »

lucky napisal/-a:Bom mela krilo, da bo srce na tla padlo. :) Če ga vidi, se me bo mogoče usmilil.. hehehhe :D
Hehhehehe.. :mrgreen: :mrgreen:
Per aspera ad astra.
caaat
Prispevkov: 126
Pridružen: 23. Nov 2010 20:08

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a caaat »

je kdo pri lobiranju napisal vec kot potrebno (metode, delitev)? Zanima me kako vam tockoval? Pravijo, da je bolje manj napisat:/
lucky

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

caaat napisal/-a:je kdo pri lobiranju napisal vec kot potrebno (metode, delitev)? Zanima me kako vam tockoval? Pravijo, da je bolje manj napisat:/
Jaz, ampak samo na kratko, tj. da sem to dvoje omenila, da obstaja. :) Jutri mam zagovor (če!).
caaat
Prispevkov: 126
Pridružen: 23. Nov 2010 20:08

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a caaat »

sporoči kako ti je točkoval:) sicer bom sama zvedla v četrtek, ampak vsak toliko da vem za bolši občutek:) držim pesti! ;)
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a rea »

Jaz sem napisala samo vplivanje na zakonodajno in izvršilno oblast...vse točke.
lucky

Re: Januarski izpit 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

rea napisal/-a:Jaz sem napisala samo vplivanje na zakonodajno in izvršilno oblast...vse točke.
Mam enako, s tem da imam dodano s posebnimi metodami. Kako misliš, da bo?

Ej rea, lahko malo napišeš točne odgovore in kako ti je točkoval. Lepo prosim! Lp
Zaklenjeno

Vrni se na