Tutorstvo

prof. dr. Franjo Štiblar, prof. dr. Katarina Zajc

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a eldorado »

a kdo kej obiskuje tutorstvo? kako zgleda? :)
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

kdaj pa sploh je?
Pozitiv vabrejšan!! :D
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a eldorado »

ob četrtkih..bil sem nikol še :D
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Hmmm to bom šla pa pogledat, ker mi ekonomija ne gre sploh :lol:
Pozitiv vabrejšan!! :D
skopusnik
Prispevkov: 16
Pridružen: 14. Dec 2009 10:45

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a skopusnik »

mislm da ta četrtek odpade.
makalonca
Prispevkov: 335
Pridružen: 21. Jan 2009 18:35

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a makalonca »

hej!
a zdaj bo tutorstvo oz.je že in kdaj?
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a jessy »

A bi lahko mogoče kdo, ki je bil danes na tutorstvu, na kratko povzel, kako je bilo? :)
hpoirot
Prispevkov: 93
Pridružen: 17. Okt 2010 12:51

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a hpoirot »

najprej je blo mal problema zrd preveč ljudstva (treba je blo v seminar nosit še iz s1 stole in na konc smo sedel že čist pr tabli :D ampak naslednjič naj bi bli drugje itak), pol smo se za termin zmenil da je četrtek ob desetih ena ura čist vredu - definitivno bolš kt četrtek ob dveh, kar je bla druga možnost :D pol smo pa naredl tiste osnove, če bi šli po knjigi smo nekak do konca metod pršl :) zaenkrat ni blo še nč posebi zahtevnega v snovi, je pa blo kr opazt (kar sta tud onadva že na začetku povedala), da sta si dost različna :D ampak zaenkrat oba čist prjazna in sta se trudla razložit, kar je bistveno ... ampak itak te stvari so tko osnovne, da res ni blo neki fuuuul za povedat in sta šla sam čez tiste zadeve, k se pojavljajo na izpitu :) sta pa povedala tud, da izpit od zajc je bolj teoretičen, od štiblarja pa če ti ni jasno, nimaš kej :) obvestila za naprej nej bi bla pa na oglasni deski pa po mejlih.
men je blo fino predvsem zato, ker sm še enkrat slišala stvari, k sm se jih učila oktobra in je blo luštno mal za ponovit pa dopolnit (recimo kaj se zgodi s produkti, če se združita dve stopnji proizvodnje :) ).
lucky

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a lucky »

Jaz sem bila danes na tutorstvu in moram povedat, da mi je ful všeč, predvsem moški ful dobro pove zadeve, se mi zdi precej tip za razlago - ful sem odnesla, tako da bom hodla, če bo vedno ob četrtkih ob 10ih :) Povesta bistvo in tudi tole reševanje nalog mi je blo super! Da malo vidimo, kako in kaj, ker tega nismo na predavanjih mi popoldanci še nič delali :/

Drugače pa.. za ostale, ki niste bli - zelo priporočam. Nasednjič pa imejte s sabo (tisti, ki niste bli in ne veste) kalkulator in repetitorij.

Lp
Choo
Prispevkov: 63
Pridružen: 29. Okt 2010 16:05

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a Choo »

Kul! Kaj pa ste predelali danes?
lucky

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a lucky »

Prišli smo do konc prvega dela (tistih zadnjih poglavij nismo, ki niso potrebna). In pa drugo uro smo reševali naloge iz repetitorija. :)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

oo Lucky, bom rekel kolegi tutorju, da ti je všeč način njegove razlage:D (just kiding) :) :)
hpoirot
Prispevkov: 93
Pridružen: 17. Okt 2010 12:51

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a hpoirot »

men se tud tutorstvo zdi ful vredu, ampak mal je smešn - do zdej mislm da sm sam dvakrat slišala, da to je pa treba oznat, ostalo ni nč preveč pomembn XD
sta se pa res dobr lotla zadeve se mi zdi, tud organizacijsko je blo lepo vidt, da sta se prpravla, kar se men zdi res ful pohvalno :) mene sam skoz matra, da bi ju vprašala, s kok sta nrdila izpit, pa zakaj sta se sploh prjavla za tutorstvo, mislm kaj mata od tega :D sta mi pa oba res blazno simpatična in že zato je fino hodit ... se mi zdi, če ma tutor neko osebnost (oziroma ma par nek karizmatičen odnos) je vse skupi dost bolj zanimivo :)
res pa je, da je men že štiblar en najljubših predavateljev :lol: mi je blo ful fajn ko sm dans ugotovla, da sm ubistvu od predavanj zlo zlo velik odnesla in mi je tutorstvo sam tok, da se spomnim, kaj smo delal na urah :) ampak mislm, da tud če mi ne bi blo jasno (mogoče bi blo bolš če rečem KO mi ne bo jasno :D ) bosta fino razložila - vsaj (mislm da je) urh se je dans kr izkazu z razlago :)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

ljudje se odločajo iz več razlogov za tutorstvo, eden izmed teh je ta, da jim je določena snov oz. predmet všeč, ... :D
drugače pa je logično, da tutorstva imajo študentje, ki so z lepo oceno nardili izpit, tam z 8 ali več :D
Letos imate res dobre tutorje za ekn, tko da ste lahko brez skrbi :)
hpoirot
Prispevkov: 93
Pridružen: 17. Okt 2010 12:51

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a hpoirot »

kaj pa vem, tole dans je zihr zahteval vsaj uro al pa dve pripravljanja, če ne več ... to pomen branja stvari, k jih najbrž nikol več ne bosta rabla vedt tok podrobno - za kaj? pa pol hodit na faks ko mi res ni treba ... zgleda jz nism tip človeka za tutorja :lol: sploh mi ne bi bil problem to za nekoga, k ga poznam, ampak kr tkole 50 neznancev inštruirat ... no ja, sej mene ne mot, ampak me pa zanima :D
lucky

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a lucky »

dragoxxx napisal/-a:oo Lucky, bom rekel kolegi tutorju, da ti je všeč način njegove razlage:D (just kiding) :) :)
Kar izvoli, pa še simpatičen je :) Hehe
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a rea »

Koliko časa pa poteka tutorstvo? To mislm al do januarja, ali do aprila, al kako?
Je to odvisno od predmeta?
Koliko hitro pa gremo naprej pri tutorstvu za ekn?
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Kdaj pa kje pa potekajo ta tutorstva???
hpoirot
Prispevkov: 93
Pridružen: 17. Okt 2010 12:51

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a hpoirot »

četrtek od desetih do dvanajstih.
hitrost je pa pomoje odvisna od zahtevnosti poglavja. recimo tole kar je uvodnega in se je bolj za naučit samo, smo šli do zdej (uvodno srečanje + še enkrat) že skoz. :)
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

kje pa je to, ker sem?
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

V seminarju 5.
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a rea »

Ta teden bo tutorstvo?
hpoirot
Prispevkov: 93
Pridružen: 17. Okt 2010 12:51

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a hpoirot »

rečeno je blo da ja, da se bojo delale vaje :)
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a jessy »

Malo čudno so zastavili termin ta teden - ko imajo 3 skupine vaje iz EKONOMIJE ... :?:
Valia
Prispevkov: 39
Pridružen: 12. Avg 2010 08:54

Re: Tutorstvo

Odgovor Napisal/-a Valia »

In kaj ste delali danes na tutorstvu?
Odgovori

Vrni se na