Seminarska naloga

prof. dr. Albin Igličar, doc. dr. Tilen Štajnpihler

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Aha, jaz o teorijah dodatno ne bom nič govorila, ker se mi zdi, da so tle pogledi mišljeni podobno kot teorije... Ker je na primer funkcionalistični pogled, ki govori enako kot teorija...

Tle so navodila za seminarske naloge iz strani prof. Igličarja. Jaz sem to vse navedla na prvi strani, le vrsti red sem malo zamenjala, da lepše zgleda. Mentorja pa ni potrebno pisati, saj se za seminarske nismo nič posvetovali s prof. ali asistentom. No, edino če si se ;)
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
caaat
Prispevkov: 126
Pridružen: 23. Nov 2010 20:08

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a caaat »

ma ja... tut jaz nisem vedla ali naj samo te poglede dam k vem da so v bistvu isto... ampak sm pol usen dala še teorije... mi pride usega skup manj kot za eno stran tako da mi nič ne zavzame kaj preveč prostora :)

ahaa to sem pa videla... okej pol res samo najbolj osnovne stvari...jaz bom sicer izveček dala kar na drugo stran, ker mi lepše zgleda:) :P
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Urši »

Tisti, ki ste imeli naslov seminarske naloge povezan s kriminaliteto in deviantnostjo..ali ste uporabili samo dano literaturo ali še kakšno drugo gradivo?
lucky

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a lucky »

Jaz sem napisala še kazenski zakonik. Sicer pa sploh NE komplicira.
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Urši »

Ta obseg naloge mi ni čisto nič jasen. Rečeno je bilo se mi zdi naj naloga obsega 5-7 strani, tukaj pa piše 15.000-17.000 besed kar NITI PRIBLIŽNO ni enako. Napisane imam polne 3 strani in sem šele na 1.500 bededah :evil: :roll:
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Mišljeno je 15000-17000 znakov.. to je pa veliko prej..
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Urši »

Ojoj pa res :oops: hvala lepa. Skoraj bi oddala 40 strani dolgo seminarsko :lol:
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Hehe.. ni panike.. jaz imam 177000 znakov, tak da me skrbi da bi bila predolga, ampak niti ne blizu tvoje:P.. bomo pa vidl kaj po rekel asistent Ivančič
Žan
Prispevkov: 3
Pridružen: 17. Jul 2010 05:33

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Žan »

Mene pa samo zanima, če ima kdo slučajno razložen primer D2, ali pa celotnega v elektronski obliki?

LP
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

Mene zanima če je potrebno narest kazalo? Zanima me tudi a to besedilo pač napišeš v enem ''kosu'' al morš met neka podpoglavja?
Nosce te ipsum!
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Kazalo moraš met. Je pa fajn, da besedilo ločeš na poglavja, podpoglavja. Sploh če znaš delati s slogi, ker potem lahko avtomatsko narediš kazalo ;)
hpoirot
Prispevkov: 93
Pridružen: 17. Okt 2010 12:51

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a hpoirot »

jz nism mela kazala, pa ni blo problemov. tud v navodilih ne piše, da bi blo treba met kazalo.
kekec123
Prispevkov: 1
Pridružen: 15. Nov 2011 18:09

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a kekec123 »

Pozdravljeni.

Narediti moram seminarsko nalogo na temo: Vpliv javnega mnenja pri oblikovanju politike kaznovanja. Pa me zanima če mi lahko kdo priporoči kakšno knjigo na to temo ker jaz nič ne najdem.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a flafi »

Am, mogoče Dragan Petrovec: Mediji in nasilje. Obseg in vpliv nasilja v medijih v Sloveniji, al pa Dragan Petrovec: Kazen brez zločina.
Mi smo to temo drugače pri izvršilnem kazenskem pravu nekaj obravnavali, pa je profesor na začetku predavanj navedel Kazen brez zločina kot študijsko literaturo za ta predmet, tako da je verjetno kaj od tega tudi notri. Pobrskaj malo po cobissu, sigurno ima Dragan Petrovec še kakšen članek na to temo. Potem pa lahko iz njegove literature najprej pogledaš kam se lahko usmeriš.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Odisej
Prispevkov: 5
Pridružen: 28. Sep 2011 18:13

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Odisej »

Ne najdem nobene literature na COBBISU za mojo temo: Demokratična legitimnost oblasti... Mi lahko kdo kaj svetuje?
Faber est suae quisque fortunae.
leiton
Prispevkov: 18
Pridružen: 10. Okt 2011 20:17

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a leiton »

.
Zadnjič spremenil leiton, dne 03. Dec 2011 14:30, skupaj popravljeno 1 krat.
sandraB
Prispevkov: 2
Pridružen: 13. Okt 2011 22:12

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a sandraB »

Mogoče ti bo tole pomagalo:
Marijan Pavčnik je napisal članek: Pravo in globalizacija
V reviji Politika in pravo pa najdeš tudi članek od Jožeta Mencingerja: Globalizacija, konec pravne države? leto 2005
Odgovori

Vrni se na