Seminarska naloga

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Dexter »

ParfumeGirl napisal/-a:A je seminarsko potem potrebno tudi predstavit in če ja, kako naj bi to sploh izgledalo?

Ker v navodilih za seminarske pri PZG piše, da naj bi predstavitev bila...
Ne vem sicer kaj imaš, ampak je pomoje kar pri vseh tko, da vas sedi ene 15 v seminarju in Simič vsakega vpraša katero temo je imel in potem ko mu odgovoriš, te vpraša kaj si pri tem izvedel oziroma nekaj v tem smislu ... poveš mu 2 al 3 stavke in to je to, čist nič več ne rabiš povedat. Tko da predstavitev naj vas sploh ne skrbi, se ni treba nič posebej pripravljat. :)
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Hej!

Pri rednih študentih so predstavitve seminarskih nalog potekale res enostavno.. Vsak je nekaj povedal, kaj je novega izvedel iz svojega dela, kaj ga je presenetilo, ... Pač če boš sama naredila seminarsko nalogo, te nima kej bit strah, pač poveš kakor je... :)

Kukr js vem, predstavitve so.

lp
Per aspera ad astra.
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a rea »

Hej!

Jz mam za naslov seminarske Zakonska zveza v Ur-Namujevi, Ešnunski in Lipit-Ištarjevi pravni zbirki, pa nimam pojma kje naj to dobim.
že dvakrat sem strašila po knjižnici pa težila, pa zmeraj so mi dali isti odgovor: Vedeti moraš naslov knjige oz članka, ki ga iščeš.
Kako naj vem, če nič ne piše.
ojojojojo, oddat moram pa v petek :/
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a sunshine »

rea napisal/-a:Hej!

Jz mam za naslov seminarske Zakonska zveza v Ur-Namujevi, Ešnunski in Lipit-Ištarjevi pravni zbirki, pa nimam pojma kje naj to dobim.
že dvakrat sem strašila po knjižnici pa težila, pa zmeraj so mi dali isti odgovor: Vedeti moraš naslov knjige oz članka, ki ga iščeš.
Kako naj vem, če nič ne piše.
ojojojojo, oddat moram pa v petek :/
COBISS pa naravnost v NUK :D
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Mene pa res zanima, če je imel kdo od resnih študentov naslov v zvezi z Atensko ustavo! Pomoč bi rabla.. :)


lp
Per aspera ad astra.
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a rea »

Resnih al rednih :D :lol:
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Rednih :D:D:D:D ..preveč sm zgleda poglobljena v Cerarjevo knjigo, kjer skoz piše za resne študente pol mi pa kr prsti po svoje tipkajo :D
Per aspera ad astra.
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Ursi »

Živjo :)

mene pa samo zanima, če je kdo imel za seminarsko Magna carta: določbe o pregonu in kaznivih dejanjih...ker bi rabla mal pomoči :|
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Js bi rabla pomoč pri Atenski ustavi.. vloga sodnih zborov :roll: :oops:
Per aspera ad astra.
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a rea »

Jaz imam pa samo eno skromno željo :lol: ..LEPO prosim nekoga, ki že ima narejena seminarsko, da mi jo pošlje, da vidim obliko in to...Kljub navodilom me moti, ker ne vem kako naj se malenkosti lotim (postavitev, vrstni red itditd)
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Mene pa zanima kdo ima knjige o Ljubljanskem malefičnem redu. Ker če je slučajno že naredil, bi lepo prosil, da jo vrne v knjižnico. Razlog za prošnjo je ta, da se mi ne da sedeti v knjižnici in delati seminarske v čitalnici, ampak jo bi rad naredil doma. Saj če še niste konec ni panike, bom pač v čitalnici naredil, kar moram
lucky

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a lucky »

:)
Zadnjič spremenil lucky, dne 30. Nov 2010 13:00, skupaj popravljeno 1 krat.
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

rea napisal/-a:Jaz imam pa samo eno skromno željo :lol: ..LEPO prosim nekoga, ki že ima narejena seminarsko, da mi jo pošlje, da vidim obliko in to...Kljub navodilom me moti, ker ne vem kako naj se malenkosti lotim (postavitev, vrstni red itditd)
Maš ZS ;)
lucky

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a lucky »

ParfumeGirl napisal/-a:
rea napisal/-a:Jaz imam pa samo eno skromno željo :lol: ..LEPO prosim nekoga, ki že ima narejena seminarsko, da mi jo pošlje, da vidim obliko in to...Kljub navodilom me moti, ker ne vem kako naj se malenkosti lotim (postavitev, vrstni red itditd)
Maš ZS ;)
Lahko, prosim, še jaz dobim, da vidim, kako izgleda.

Hvala!

Lp ;)
simon
Prispevkov: 1
Pridružen: 01. Dec 2010 18:30

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a simon »

zdravo, ka bi lahk še js dobu en izvod seminarske kr tud ne vem kak bi se je lotu.. :D
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Eko vam , to je moja seminarska od lani. Če kaj pomaga :D
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
lucky

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a lucky »

Bo pomagalo, zelo! Hvala, Dragoxxx. :)

Imam še eno vprašanje - dobiš podpis v indeks, če opraviš seminarsko? Ga kdo ne dobi, ali vsi dobijo, ne glede naa to, kako maš? Milsim.. težko je zajet bistvo le na eni strani, sploh pri meni, ker imam ful široko temo..
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Večina dobi podpis v indeks, kar pomeni opravljeno. So le redki, ki po navadi zgrešijo temo. V naši skupini (20 študentov) je bil le en takšen.

A ti pošljem mojo seminarsko ali je dovolj tista, ki je objavljena 2 posta nazaj?
lucky

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a lucky »

ParfumeGirl napisal/-a:Večina dobi podpis v indeks, kar pomeni opravljeno. So le redki, ki po navadi zgrešijo temo. V naši skupini (20 študentov) je bil le en takšen.

A ti pošljem mojo seminarsko ali je dovolj tista, ki je objavljena 2 posta nazaj?
Ta je super, bi pa bila zelo vesela še tvoje, če je možno, prosim. :)

Kaj pa se zgodi s tistimi, ki zgrešijo temo? Ponovno napišejo seminarsko al nimajo pogoja za pristop na izpit?
lucky

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a lucky »

Takole izgleda moja seminarska naloga. NUJNO prosim za kakršno koli mnenje glede nje - ali bo približno v redu?

Lp
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Super je ;)
Per aspera ad astra.
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

lucky napisal/-a:
ParfumeGirl napisal/-a:Večina dobi podpis v indeks, kar pomeni opravljeno. So le redki, ki po navadi zgrešijo temo. V naši skupini (20 študentov) je bil le en takšen.

A ti pošljem mojo seminarsko ali je dovolj tista, ki je objavljena 2 posta nazaj?
Ta je super, bi pa bila zelo vesela še tvoje, če je možno, prosim. :)

Kaj pa se zgodi s tistimi, ki zgrešijo temo? Ponovno napišejo seminarsko al nimajo pogoja za pristop na izpit?
Ja, določi jim nek rok in jo morajo ponovno napisat.
Seminarsko maš pa na mailu ;)

In meni se zdi tvoja super ;)
lucky

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a lucky »

ParfumeGirl napisal/-a:
lucky napisal/-a:
ParfumeGirl napisal/-a:Večina dobi podpis v indeks, kar pomeni opravljeno. So le redki, ki po navadi zgrešijo temo. V naši skupini (20 študentov) je bil le en takšen.

A ti pošljem mojo seminarsko ali je dovolj tista, ki je objavljena 2 posta nazaj?
Ta je super, bi pa bila zelo vesela še tvoje, če je možno, prosim. :)

Kaj pa se zgodi s tistimi, ki zgrešijo temo? Ponovno napišejo seminarsko al nimajo pogoja za pristop na izpit?
Ja, določi jim nek rok in jo morajo ponovno napisat.
Seminarsko maš pa na mailu ;)

In meni se zdi tvoja super ;)

Hvala! Upam, da bo moja ok in mi ne bo treba ponovno delat.. :)
lucky

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a lucky »

Bi lahko kdo na kratko opisal, kako zgleda predstavitev seminarske pri prof. Škrubej? :)
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a Urši »

Nič strašnega ni. Na hitro povzameš seminarsko nalogo in izpustiš tiste dele, ki so jih povedali že kolegi pred tabo. Zelo ji je všeč če si kratek in poveš samo bistvo :)
Odgovori

Vrni se na