Katere predmete izbrati?

Moderatorji: Zmajbaby™

Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Meni je tut to vse plane uničlo :evil: Nej pol vsaj napišejo, da je v drugem semestru, res je težko to narest, grrr :evil: Ćeprou jst še zmer upam na možnost, da so se zmotli, in samo pozabli vpisat na urnik :geek:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
blum
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Apr 2010 10:46

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a blum »

hej..js mam pa eno prošnjo..ker zaradi bolezni nism uspela pridet na te predstavitve izbirnih in očitno tudi na predavanja, bi lepo lepo prosla, če mate mogoče kake info v zvezi z nepravdnim, izvršilnim kazenskim, evropskim ustavnim, transportnim, pravom intelekt. lastnine in sodno medicino...so slučajno povedali, če se kej urnik spreminja, ker meni se izbirni prekrivajo? pa še glede predavanj..baje so tud bla ne? kej zanimivga povedan? so kako literaturo povedal? se opravičujem za tolk vprašanj pa malo zgrešeno temo.. in res hvala, če bo kdo odgovoril, obljubim, da vrnem uslugo takoj ko bom lahko...
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

mene pa zanima najbol za psihologijo, a bo res v 2. semestru? najbrž so vam danes povedali...
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
naianaia
Prispevkov: 63
Pridružen: 05. Feb 2009 15:05

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a naianaia »

Danes je rekla, da bo v 2. semestru, ker je še na porodniškem. Nima govorilnih ur, za vsa vprašanja je na voljo preko maila.
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Mjau »

blum napisal/-a:hej..js mam pa eno prošnjo..ker zaradi bolezni nism uspela pridet na te predstavitve izbirnih in očitno tudi na predavanja, bi lepo lepo prosla, če mate mogoče kake info v zvezi z nepravdnim, izvršilnim kazenskim, evropskim ustavnim, transportnim, pravom intelekt. lastnine in sodno medicino...so slučajno povedali, če se kej urnik spreminja, ker meni se izbirni prekrivajo? pa še glede predavanj..baje so tud bla ne? kej zanimivga povedan? so kako literaturo povedal? se opravičujem za tolk vprašanj pa malo zgrešeno temo.. in res hvala, če bo kdo odgovoril, obljubim, da vrnem uslugo takoj ko bom lahko...
Jst ti lahko povem za sodno medicino - predavanja bodo predvidoma ob petkih od 11.30 do 13.00 na medicinski fakulteti. Izpit bo po dogovoru s študenti pisni ali pa ustni (je namignil, da ima raje ustne izpite, pa tudi, kar sem uspela na forumu prebrat, so takrat ocene lepše).
blum
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Apr 2010 10:46

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a blum »

hvala, mjau...super no, ob 11.30..in potem iz pravne laufaš na medicinsko, če maš kej prej..
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Kje na medicini pa bojo predavanja za sodno medicino? Jaz nisem čist razumela... V 3. nadstropju? :geek:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Mjau »

Huh, tega se pa ne spomnim. :oops:

A ste se drugače že dokončno odločili, kaj boste vzeli?
blum
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Apr 2010 10:46

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a blum »

evo, še iz prve roke...tisti, ki imate sodno medicino, bo ob 12.30 in ne 11.30 kot je mjau napisala...sem se pozanimala pri prof....mamo pa prvič 15.10., ko bomo mel ogled inštituta in nekaj osnovnih info...
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Mjau »

O jej, krivo vero učim.. :oops: Se opravičujem!
Uporabniški avatar
buttercup
Prispevkov: 253
Pridružen: 29. Apr 2009 09:26

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a buttercup »

jz mam dokončno medicinsko pravo, sodno psihologijo, sodno psihopatologijo, pravo o prekrških, diplomatsko in konzularno pravo, uvod v primerjalno pravo.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Buttercup, a si bla mogoče na predstavitvi za medicinsko pravo? Jaz sem sploh ne spomnem, a je kaj o literaturi govorila? Ker za medicinsko ni sploh nobene skripte nikjer - niti na netu niti v kopirnici :| In to bi znalo bit rahlo butasto, če slučajno kakšno predavanje zamudiš... :geek: Jaz bom mogoče kar menjala tole... Ne vem no.
Kakšne so pa kaj ocene pri medicinskem?
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Mjau »

buttercup napisal/-a:jz mam dokončno medicinsko pravo, sodno psihologijo, sodno psihopatologijo, pravo o prekrških, diplomatsko in konzularno pravo, uvod v primerjalno pravo.
Pol bova pa sošolki pri sodni psihologiji in sodni psihopatologiji.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Očitno bomo vse tri sošolke :D Pa jst bom sigurno vzela še ali medicinsko ali uvod v primerjalno, tko da bova tut tam z buttercup zgleda sošolki :lol:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Mjau »

Ooo hudo, bo vsaj pri teh predmetih forum aktiven. :D

Za zamenjavo izbirnih je treba v referat? Upam, da ne težijo. :roll:
Uporabniški avatar
buttercup
Prispevkov: 253
Pridružen: 29. Apr 2009 09:26

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a buttercup »

flafi napisal/-a:Buttercup, a si bla mogoče na predstavitvi za medicinsko pravo? Jaz sem sploh ne spomnem, a je kaj o literaturi govorila? Ker za medicinsko ni sploh nobene skripte nikjer - niti na netu niti v kopirnici :| In to bi znalo bit rahlo butasto, če slučajno kakšno predavanje zamudiš... :geek: Jaz bom mogoče kar menjala tole... Ne vem no.
Kakšne so pa kaj ocene pri medicinskem?
o literaturi nimam nič napisan, mislim pa, da je rekla, da bo na predavanjih povedala oz. da je tudi v študijskem programu napisan - sam jz sm šla gledat in medicinsko pravo sploh nima tega opisa kot ostali predmeti.

super, da gremo na iste predmete, bo forum bolj živahen :D
Uporabniški avatar
naianaia
Prispevkov: 63
Pridružen: 05. Feb 2009 15:05

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a naianaia »

Po temu muuučnemu dnevu MJP :( , se kar veselim izbirnih predmetov...
Se pa pridružujem klubu medicinskega prava in sodne psihologije/psihopatologije, čeprov morm še vedno mal zreducirat svoje izbire, jih mam še zmer preveč. :oops: Ampak ok, si je treba vsaj tako naredit leto vsaj malo zanimivo. :roll:
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Mogoče kdo ve kje je ta inštitut za sodno medicino?
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Nausicaä: http://www.ism-mf.si/Lokacija/ :mrgreen:

mene pa neki zanima...
novembrski izpitni roki so samo za izredne in absolvente, a ne?
js sm zdej v ŠIS-u ugotovila, da se lahko prijavim na en izpit od izbirnih, ki bo novembra (dokaz: prijavla sm se nanga in odjavla :lol:)... zdej sm pa rahlo zmedena, kr ne vem kaj to pomeni... a bi ga lahko šla kr delat, če bi hotla, al kako? :shock:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a flafi »

A to za sodno medicino mamo v kšni posebni stavbi, al je to pač na medicinski fakulteti? :shock: Men nč več ni jasno :oops:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Hvala Baby. :mrgreen: Sam sem mislila, če kdo po domače ve kje je oz. kaj je zraven, ker men tale zemljevid bl mal pomaga. :P :lol:
Flafi, pomoje to ni na medicinskem faksu... Kaj je pa na predstavitvi reku?
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ne spomnem se kaj je na predstavitvi reku, sam jst sm si razlagala kot medicinska fakulteta :shock: Zdej pa res ne vem... Pa v uni objavi na oglasni deski na netu neki novo medicinsko fakulteto omenjajo? Jst nism niti vedla, da obstaja več kt ena :|
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
naianaia
Prispevkov: 63
Pridružen: 05. Feb 2009 15:05

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a naianaia »

http://zemljevid.najdi.si/search_maps.j ... foxsbar=ac

Še en zemljevid. :D
V tej stavbi nekje more bit, nekako imam v glavi, da je govoru o 3. nadstropju?
Bomo že najdli, ni hudič! :twisted:
blum
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Apr 2010 10:46

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a blum »

predavanja se bodo pričela v petek, dne 15.10.2010 ob 12.30 uri v tretjem nadstropju - v vajalnici na inštitutu, Nova Medicinska fakulteta, Korytkova 2 (vhod iz Šlajmerjeve ulice v pritličje in z dvigalom v 3.

evo, sej je za nas loleke vse napisal..še dvigalo nam je priporočil in ne stopnic:))... aja drgač pa nej bi si v petek sam inštitut ogledal pa osnovne info...tak mi je v mejl napisu.. zdej pa še sam te ulice najdemo, pa smo zmagal:)
Urshy
Prispevkov: 55
Pridružen: 20. Feb 2009 14:03

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Urshy »

Ker sem zamudila prejšnji teden predstavitve izbirnih predmetov, me zanima pri katerih predmetih so obvezne predstavitve seminarskih nalog? Sicer sem imela že izbrano, ampak sem se prav zaradi tega premislila glede kriminologije, zdaj pa ne vem kaj naj izberem namesto tega. Baje se splača upravne institucije, ampak tam so tudi neke predstavitve/debatni klubi? Pri kazenskem izvršilnem so pa tudi seminarske, ali ne?
Odgovori

Vrni se na