VIŠANJE OCEN

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
schima
Prispevkov: 59
Pridružen: 11. Feb 2009 13:25

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a schima »

bordyka napisal/-a:9,42 neki tazga je blo...
No, no, čist na slepo pa tut ni treba ugibat:):)

TOP 5% za prvi letnik 2008/09
POVPREČNA OCENA V Š.L.2008/09 ZA 1.LETNIK

Upoštevaje redne in izredne študente : 6,99

V TOP 5% v 1.letniku pa so vsi, ki imajo povprečje enako ali večje od: 7,75

V času uradnih ur prejmete v referatu potrdilo o povp. oceni in o TOP 5 za 1.letnik.

Še povezava: http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... ik-200809/

Torej so bili lani vsi, ki so imeli nad 7,75 povprečje v TOP 5 %. To pa se mi res ne zdi tako visoko ...
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a bajna »

tale 7,75 so narobe zračunal lan, je Branko povedou, prov je neki čez 8.
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

a kdo ve koliko je konkretno študentov v teh 5 % ? :)
Danielle Crane
Prispevkov: 2
Pridružen: 26. Jan 2010 13:04

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Danielle Crane »

mogoče 5% od vseh vpisanih v 1. letnik? loh zračunaš: 0,05*število študentov... :roll:


a drgač res noben ne ve nč o višanju v 4. letniku, oziroma med absolventom???
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a baby™ »

sasho napisal/-a:naj me kdo popravi, če se motim:
višaš lahko šele potem, ko opraviš vse izpite in, višaš lahko samo 4 izpite.
lp,s.
p.s. noben ga ni popravu :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a nofak »

Fleurette napisal/-a:flafi po moje da ne, ker bo izpit iz tega predmeta možno opravljati sam do konca septemberskih rokov tega leta - 2010 :?
In nekak dvomim da bodo šli posebej zate sestavljat izpit, je pa to ful nefer drgač :(
Do vkljucno oktobersih rokov...
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

mene pa neki zanima...sem namreč prvi letnik pravne in me zanima, a ste se tud ostali ful osredotočali na povprečje v prvem letniku, ker vem, da pač prvi letnik je važen da sm nardiš, sm vseen, kolko je tko solidno povprečje za v prvem letniku?...tam ene 8 povprečje mogoče??
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

7+ :D
Uporabniški avatar
MCKvadrat
Prispevkov: 22
Pridružen: 23. Jun 2009 07:45

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a MCKvadrat »

Ja tam nekje nad 7 je fajn. Sicer pa je skor bolj pomembno (vsaj meni je blo), da sem šel v drugi letnik brez kakšnih starih grehov. Predvsem če maš kaki Rim al pa ekonomijo v drugem letniku zna bit tečno.
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Kdaj mislijo objaviti TOP 5% v generaciji? 6. oktober, rok za oddajo vlog za štipendije, se hitro približuje. A ve kdo kdaj so prejšnje leto to objavli?
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Dexter »

dragoxxx napisal/-a:Kdaj mislijo objaviti TOP 5% v generaciji? 6. oktober, rok za oddajo vlog za štipendije, se hitro približuje. A ve kdo kdaj so prejšnje leto to objavli?
Če ne jutri, pa v ponedeljek. Lani so objavili 2. oktobra.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

hvala
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a flafi »

No, jst mal obujam temo :D A kdo že bolj konkretno ve, kdaj se gre lahko zviševat izpite? Ko maš narejene vse izpite za 4. letnik ali že ko se vpišeš v 4. letnik? Slišm različne verzije, pa ne vem kaj verjet :D Druga mi je sicer bolj všeč :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Jaz sem slišala, da sploh ni potrebno, da si v 4. letniku in da greš lahko delat že prej. :) Tako da ti greš lahko že zdej. ;) Kaj pa misliš it?
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Mjau »

Nausicaä, od kje ti te informacije? To bi bilo super!
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Ne se preveč veselit, meni je to rekla sošolka. :D Ampak pomoje je res, ker sem že v prvem letniku videla nekaj študentov, ki so bili v tretjem letniku in so šli višat. Najbolj točna informacija bo pa iz referata... če bom kaj zvedla, bom sporočila... ker bom šla tudi sama določene stvari popravljat. :)
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Mjau »

Daj prosim sporoči! Kaj boš višala, če ni skrivnost?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a flafi »

O, to bi blo pa super, če je res! :D
A mislite, da se bo PUP še dalo višat, glede na to, da ga v bolonjcu ni več? :? Jst bi drugače poleg tega šla višat še ustavo in sociologijo. Pa UVP mogoče, samo ne vem, če se mi da tok učit :lol: Ali pa kakšno družinsko pravo, samo to mora bit verjetno precej grozno zaradi Novakove :geek:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Mjau »

Jst sm tud mela v mislih PUP.. Pomoje bi se dalo, maš pač usten izpit? :geek: Pa še UVP in ustavo..
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Kaj največ 4 izpite lahko višamo, ne?
Sicer sem se šele zabetoniral v 2. letnik, ampak vseen, razmišljanje za vnaprej ne škodi:)))
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Ja, največ 4 lahko višaš. Jst bom šla pomoje višat UVP (se mi zdi, da zdej, ko sem dala filozofijo čez, kar naenkrat ni več tok grozen :P ), kšno ustavo, za ostalo se pa še odločam. :) Družino najbrž... Kdaj se bom pa spravila to počet, je pa druga zgodba. :lol:
Je pa višanje čisto odvisno od profesorja do profesorja, nekje je samo ustno, drugje je tudi pisno. Za ustavo sem slišala pohvale, medtem ko za zgodovino in sociologijo ne.
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Nausicaä napisal/-a:Družino najbrž... Kdaj se bom pa spravila to počet, je pa druga zgodba. :lol:
Ko ti vrnem skripto? :lol: :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Dexter napisal/-a:
Nausicaä napisal/-a:Družino najbrž... Kdaj se bom pa spravila to počet, je pa druga zgodba. :lol:
Ko ti vrnem skripto? :lol: :lol:
Haha, sam res! :D Ti si kar vzem čas z vračanjem. :lol:
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Arndovia
Prispevkov: 75
Pridružen: 15. Okt 2009 20:55

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a Arndovia »

Tole informacijo bo treba preverit ampak...Nam je prof. Filipčičeva na razglasitvi rezultatov (jaz sem itak bil blažen ko sem nardil eni so pa nergal nad oceno xD) rekla, da se tile "dvojčki" in "trojčki" višajo zelo izjemoma, ker se noben ne spravlja delat teh skupaj... kvečjemu grejo na posamične izpite ala sociologija, UVP, ustavno... Tako, da si mislim, če hočete delat družino, boste moral hkrati civilno in gospodarsko in boste s tem "pokurili" 3 izpite (saj veste, ko ste se prijavljal na en izpit vas je kar na vse tri... ta prelep čar trojčkov...)... Preverite preden se opečete. Na PF imamo že toliko opeklin, da je joj... :lol:
Uporabniški avatar
naianaia
Prispevkov: 63
Pridružen: 05. Feb 2009 15:05

Re: VIŠANJE OCEN

Odgovor Napisal/-a naianaia »

Prov možno je, ja, da morš it delat vse tri, nisem sploh pomislila na to. :roll:
Nič na PF me ne bi več presenetlo. :)
Odgovori

Vrni se na