Izpit september 2010

prof. dr. Igor Kaučič, prof. dr. Franc Grad

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Če maš seminarsko narjeno, ti praktično ni treba odgovarjat in se ti vpiše tista ocena, ki si jo pisal. Te pa vpraša še 1 vprašanje za višjo oceno :) Vsaj pri Kavčiču je tako.

srečno vsem na ustnih.
špelca
Prispevkov: 79
Pridružen: 13. Dec 2009 14:55

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a špelca »

Blade1 napisal/-a:Če maš seminarsko narjeno, ti praktično ni treba odgovarjat in se ti vpiše tista ocena, ki si jo pisal. Te pa vpraša še 1 vprašanje za višjo oceno :) Vsaj pri Kavčiču je tako.

srečno vsem na ustnih.
a to zihr?? čist čist zihr? kr to bi blo super :)
Larisa Lara
Prispevkov: 41
Pridružen: 01. Okt 2009 16:54

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a Larisa Lara »

špelca napisal/-a:
Blade1 napisal/-a:Če maš seminarsko narjeno, ti praktično ni treba odgovarjat in se ti vpiše tista ocena, ki si jo pisal. Te pa vpraša še 1 vprašanje za višjo oceno :) Vsaj pri Kavčiču je tako.

srečno vsem na ustnih.
a to zihr?? čist čist zihr? kr to bi blo super :)
A ne glede na to ali imaš kolokvij narejen ali ne?
Če bi vam nekdo rekel, da je patološki lažnivec, ali bi mu verjeli?
Tmg
Prispevkov: 31
Pridružen: 17. Dec 2009 13:15

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a Tmg »

Blade1 napisal/-a:Če maš seminarsko narjeno, ti praktično ni treba odgovarjat in se ti vpiše tista ocena, ki si jo pisal. Te pa vpraša še 1 vprašanje za višjo oceno :) Vsaj pri Kavčiču je tako.

srečno vsem na ustnih.

Polepšal si mi dan:P
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Ok ne bom reku 100%, da me ne bo pol kdo po pravni s kašno bombo lovu :D
bom pa opisu moj primer, pa presodite :)

No mel sem Kavčiča na ustnem. Pisu sm 6, kolokvij sm pisu 5 in seminarsko sem imel narjeno. Kavčič je reku, no kolega kolokvij je vredu (tudi če ni bil pozitiven), seminarska je narjena, tako da tale ocena je že vaša, če me samo malo lepše pogledate (neki v tem stilu). Pol mi je reku, da midva nisva s 6 zadovolna in bova zvišala na 7. In pol pač sm zvišu na 7. Uprašu me je pa eno vprašanje in 2 podvprašanji (zelo lahko).

Tako, da tisti k maste Kavčiča, se vam ni treba bati, boste nardili ;)

Lp
Mr_J
Prispevkov: 32
Pridružen: 27. Jun 2010 20:04

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a Mr_J »

Blade1 napisal/-a:Ok ne bom reku 100%, da me ne bo pol kdo po pravni s kašno bombo lovu :D
bom pa opisu moj primer, pa presodite :)

No mel sem Kavčiča na ustnem. Pisu sm 6, kolokvij sm pisu 5 in seminarsko sem imel narjeno. Kavčič je reku, no kolega kolokvij je vredu (tudi če ni bil pozitiven), seminarska je narjena, tako da tale ocena je že vaša, če me samo malo lepše pogledate (neki v tem stilu). Pol mi je reku, da midva nisva s 6 zadovolna in bova zvišala na 7. In pol pač sm zvišu na 7. Uprašu me je pa eno vprašanje in 2 podvprašanji (zelo lahko).

Tako, da tisti k maste Kavčiča, se vam ni treba bati, boste nardili ;)

Lp
sliš se kul :)

a pa se osredotoča bolj na človekove pravice, glede na to da jih ni blo v kolokviju, a sprašuje vse?
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Ma nč se ne osredotoča. Pr nas je spraševau vse. Pač neki se spomni in te vpraša, nima določene snovi. Mene je naprimer upravni spor, pa 2 podvprašanji od tega.
Tmg
Prispevkov: 31
Pridružen: 17. Dec 2009 13:15

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a Tmg »

Blade1 napisal/-a:Ok ne bom reku 100%, da me ne bo pol kdo po pravni s kašno bombo lovu :D
bom pa opisu moj primer, pa presodite :)

No mel sem Kavčiča na ustnem. Pisu sm 6, kolokvij sm pisu 5 in seminarsko sem imel narjeno. Kavčič je reku, no kolega kolokvij je vredu (tudi če ni bil pozitiven), seminarska je narjena, tako da tale ocena je že vaša, če me samo malo lepše pogledate (neki v tem stilu). Pol mi je reku, da midva nisva s 6 zadovolna in bova zvišala na 7. In pol pač sm zvišu na 7. Uprašu me je pa eno vprašanje in 2 podvprašanji (zelo lahko).

Tako, da tisti k maste Kavčiča, se vam ni treba bati, boste nardili ;)

Lp

Super, še kar naprej mi lepšaš dan, imam direktno enake rezultate kot ti s kolokvijem vred. Torej načeloma moram jutri poročati o 7ki:), kar bo presežek glede na učenje.
Mojca12345
Prispevkov: 9
Pridružen: 16. Apr 2010 17:19

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a Mojca12345 »

Živjo :)
Mene pa zanima ali imate tisti, ki ste pisali in naredili septemberski izpit pri ustavnem pravu že vpisane rezultate v šisu? se mi zdi čudno da nimam vpisanega narejenega izpita, ker pol mi posledično piše tudi, da se ne morem vpisati v 2.letnik ker nimam opravljenih pogojev....
mrsimpatikus
Prispevkov: 41
Pridružen: 29. Dec 2009 22:45

Re: Izpit september 2010

Odgovor Napisal/-a mrsimpatikus »

Mojca12345 napisal/-a:Živjo :)
Mene pa zanima ali imate tisti, ki ste pisali in naredili septemberski izpit pri ustavnem pravu že vpisane rezultate v šisu? se mi zdi čudno da nimam vpisanega narejenega izpita, ker pol mi posledično piše tudi, da se ne morem vpisati v 2.letnik ker nimam opravljenih pogojev....
Tudi jaz še nimam vpisane ocene v ŠIS-u. Upam da bo čimprej:)
Zaklenjeno

Vrni se na