Izpiti

prof. dr. Franjo Štiblar, prof. dr. Katarina Zajc

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
sheer
Prispevkov: 57
Pridružen: 14. Feb 2009 15:01

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a sheer »

a mogoče kdo ve kok točk je treba da se pride na ustnga?
Uporabniški avatar
ninch12
Prispevkov: 47
Pridružen: 16. Nov 2008 23:41

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a ninch12 »

sheer napisal/-a:a mogoče kdo ve kok točk je treba da se pride na ustnga?
40 točk
You never know how strong you are, until being strong is the only choice you have. 
sheer
Prispevkov: 57
Pridružen: 14. Feb 2009 15:01

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a sheer »

hvala!
Hanaa123
Prispevkov: 41
Pridružen: 24. Apr 2010 21:41

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a Hanaa123 »

Alice napisal/-a:test ob 8h je bil Štiblarjev, test ob 10h pa Katrin
Js sm pa slišala d lih obrantu :?:
Uporabniški avatar
Alice
Prispevkov: 66
Pridružen: 19. Sep 2009 09:28

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a Alice »

Hanaa123 napisal/-a:
Alice napisal/-a:test ob 8h je bil Štiblarjev, test ob 10h pa Katrin
Js sm pa slišala d lih obrantu :?:
ni ni obratno, kar tako je...99,99999 % :(
Hanaa123
Prispevkov: 41
Pridružen: 24. Apr 2010 21:41

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a Hanaa123 »

Alice napisal/-a:
Hanaa123 napisal/-a:
Alice napisal/-a:test ob 8h je bil Štiblarjev, test ob 10h pa Katrin
Js sm pa slišala d lih obrantu :?:
ni ni obratno, kar tako je...99,99999 % :(
Hmmm....Štiblar je reku neki u tem smislu da on rabi 2 dni za popravt Zajčeva pa baje u enmu dnevu popravi.Tko sm js slišala.Zakaj si pa tko prepričana?Zarad težavnosti?
Hanaa123
Prispevkov: 41
Pridružen: 24. Apr 2010 21:41

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a Hanaa123 »

Pa še neki a ima kdo izkušnje z ustimi al pa pozna koga k je biu itn....Je težko se da tut s 40% narest?
Uporabniški avatar
Alice
Prispevkov: 66
Pridružen: 19. Sep 2009 09:28

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a Alice »

Hmmm....Štiblar je reku neki u tem smislu da on rabi 2 dni za popravt Zajčeva pa baje u enmu dnevu popravi.Tko sm js slišala.Zakaj si pa tko prepričana?Zarad težavnosti?[/quote]

ne, ravno obratno je, Štiblar vedno v enem dnevu popravi, Katra rabi 2 dni, verjemi, nisem bla prvič na izpitu :)
pa tudi po sestavi izpita se vidi, ker Katra vedno piše pri a,b,c točki, kolko je možnih točk, Štiblar pa ne itd.... :)
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a m|h »

Ja pa se ta razlika v sestavi izpita še kako drugače opazi kot samo v točkah a b c :P ..je izpit od Zajčeve lažji al zakaj ni primerjave med izpitoma?
Hanaa123
Prispevkov: 41
Pridružen: 24. Apr 2010 21:41

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a Hanaa123 »

m|h napisal/-a:Ja pa se ta razlika v sestavi izpita še kako drugače opazi kot samo v točkah a b c :P ..je izpit od Zajčeve lažji al zakaj ni primerjave med izpitoma?
Ja ob 10 je biu lažji....predvsem sestava vprašanj, k prebereš (unga ob 8:30) nit ne veš kaj hoče sploh :D pa seveda govorim zase in se oproščam če žalm vseznalce :D
sheer
Prispevkov: 57
Pridružen: 14. Feb 2009 15:01

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a sheer »

am a mogoče kdo ve kako zgleda ustni če mi slučajno rata pridt na ustnga
a drugače strogo, ZELO strogo ocenjujejo :?

hvala
sheer
Prispevkov: 57
Pridružen: 14. Feb 2009 15:01

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a sheer »

kako je kj šlo?
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a m|h »

Če sem prav naštel, potem jih je v prvi skupini nardil brez ustnega 10, na ustnega jih je prišlo 7, kako je pa tem potem uspelo pa ne bi vedel. Nasplošno v redu rezultati, kaj pravte.. :lol:
metulčica
Prispevkov: 112
Pridružen: 04. Jan 2010 10:49

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a metulčica »

Kdo vam je popravljal izpite uni k ste meli dns?
wilier
Prispevkov: 56
Pridružen: 10. Jan 2010 22:24

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a wilier »

katra je popravlala
sj kolk sm jst steu je še manj ljudi nardil izpit, tam enih 6 brez ustnega, pa ene 4-6, da so pršl na usnega

ps. danes sem izgubil dobro mnenje o franjotu, drgač mi je bil vredi, sm dans je pa mal prevec reku
me prov zanima kolk jih bo jutr pr katri nardil
20090293
Prispevkov: 33
Pridružen: 05. Mar 2010 16:07

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a 20090293 »

Kakšne so ble pa ocene tistih, ki so naredl? :)
špelca
Prispevkov: 79
Pridružen: 13. Dec 2009 14:55

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a špelca »

kdo pa bol smotano ocenjuje, on al ona?
Uporabniški avatar
good_luck
Prispevkov: 205
Pridružen: 15. Okt 2009 22:11

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a good_luck »

wilier napisal/-a:katra je popravlala
sj kolk sm jst steu je še manj ljudi nardil izpit, tam enih 6 brez ustnega, pa ene 4-6, da so pršl na usnega
kako pa veste vse to? kaj najprej povedo, kdo je naredil oz. ni in potem tisti pač, ki je vmes, med 40 in 55, ostane?
če se da komu opisat, ker me čudi, da jih je tako malo opravilo = 6 + (od 4 do 6), največ 12 iz 1. skupine??..ne vem, no :roll: ..
aja, pa če veste, kakšna so bila vprašanja za ustni?
Uporabniški avatar
katish
Prispevkov: 29
Pridružen: 01. Nov 2009 10:53

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a katish »

no tko je blo.jz sm ena izmed unih 10 k ns je od 106 nardil..od tega ns je 9 bolonceu pa 1 nebolonka..6 folka je mel še ustnga od tega ena komisijskega..kok jih je pol nardil nevem..zajčeva je popraulala izpite..kukr sm pa slišala so bla pa uprašanja na unmu izpitu ob 10ih ful lažja..pr ns ni blo nobenga uprašanja.tko osnounga kjer bi loh odgovor sam iz knige prepisu..vem da so mel uni ob desetih neko diskriminacijo cen pa graf za narisat.če bi blo pr ns kej tazga bi biu ceu party! x) ampak dobr.je mem..za ustnga rabš 40%.če maš 55% ali več si pozitivn oz. maš 6 ali več..drgač pa je dons štiblar še enkrat potrdiu da misl da smo ženske bl neumne.k je reku.k je pač sam en tip naredu.kao.kaj zdej to.zdej so še pametne ratale... :S drgač pa sta bli dve 8ki.ostalo pa 6 pa 7..uso srečo unim jutr! sej bo šlo ;)
..the sun is always shinning you just have to find it..
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a m|h »

good_luck napisal/-a:
wilier napisal/-a:katra je popravlala
sj kolk sm jst steu je še manj ljudi nardil izpit, tam enih 6 brez ustnega, pa ene 4-6, da so pršl na usnega
kako pa veste vse to? kaj najprej povedo, kdo je naredil oz. ni in potem tisti pač, ki je vmes, med 40 in 55, ostane?
če se da komu opisat, ker me čudi, da jih je tako malo opravilo = 6 + (od 4 do 6), največ 12 iz 1. skupine??..ne vem, no :roll: ..
aja, pa če veste, kakšna so bila vprašanja za ustni?
Na začetku vsacga poimensko pokliče da pride po svoj izpit, ko vse razdeli, še 1x prebere seznam, ob tem za vsacga pove če je naredu, kašna ocena, če želi zviševat, če želi na ustnega... in tako vidiš koliko ljudem vpiše oceno in koliko jih gre na ustnega. Na koncu ko zaključi pač tisti, ki imajo ustnega počakajo v predavalnici, dalje me pa ni blo več tm, da bi vedu kašna vprašanja so na ustnem. Je pa tudi meni čudno ja kako to da je nardil tok mal ljudi glede na to, da sam pravi, da tisti ki hodjo na predavanja ne bi smel imet problemov na izpitu :D Je pa seveda spet mal zastrašil, da se tega predmeta brez predavanj ne da in ga ne bomo naredil, pa če na tem izpitu nismo dosegli vsaj 30 točk, nimamo junija kej spet hodt pisat, ker spet ne bomo nardil. :twisted:
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a deadff »

In kaj je bilo v izpitu? :)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Ekonomija je tko brezveze predmet, če hočmo znat ekn bi že šli na ekonomsko!...Ne pravim, da jo je treba ukint, ampak prilagodit faksu-to je pravu!!...učimo se nekaj popolnoma nepotrebnega res!......in še tok težek predmet......rajši stokrat delam rimsko in stokrat ga nardim z 10 kakor pa enkrat skoz to "blesavo" knjigo od ekn it:D
alisha
Prispevkov: 40
Pridružen: 13. Jul 2009 22:11

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a alisha »

dragoxxx napisal/-a:Ekonomija je tko brezveze predmet, če hočmo znat ekn bi že šli na ekonomsko!...Ne pravim, da jo je treba ukint, ampak prilagodit faksu-to je pravu!!...učimo se nekaj popolnoma nepotrebnega res!......in še tok težek predmet......rajši stokrat delam rimsko in stokrat ga nardim z 10 kakor pa enkrat skoz to "blesavo" knjigo od ekn it:D
se povsem strinjam, mogl bi jo prilagodit
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a m|h »

In, so bli dons kej bolši rezultati? Al se je izkazal da je bil ta izpit v bistvu iste težavnosti kot izpit prve skupine?
jan_
Prispevkov: 82
Pridružen: 24. Mar 2009 15:53

Re: Izpiti

Odgovor Napisal/-a jan_ »

rezultati so bli čist enaki, naredlo je okol 10 ljudi
Odgovori

Vrni se na