Research

Robert Turk, univ. dipl. prav.

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Odgovori
Perry Mason
Prispevkov: 65
Pridružen: 16. Maj 2009 22:25

Re: Research

Odgovor Napisal/-a Perry Mason »

Kdaj je oddaja researcha ? :)
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Research

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Perry Mason napisal/-a:Kdaj je oddaja researcha ? :)
En rok je bil že prejšn tedn, naslednga bo pa objavu kmal. Je pa reku da bo enkrat marca.
Mistress Choc
Prispevkov: 55
Pridružen: 02. Dec 2009 14:16

Re: Research

Odgovor Napisal/-a Mistress Choc »

muha napisal/-a:hei...
kaj je zdj s to predstavitvijo seminarskih, al je to v smislu debate kot je že govoru..al kako??
to tut mene zanima...a je ta predstavitev pogoj za pristop na test???
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Research

Odgovor Napisal/-a sunshine »

zdej ne vem, a sm jst kej pomembnga zamudila, ampak o kakšni predstavitvi seminarske vi govorite? Če govorite o reseach assignment, jo je treba sam oddat. Men, k sm oddala ni nobene predstavitve omenjal. Tko da če je treba to al pa karkol druzga predstavt, nej prosm kšn pove kako pa kaj :D
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Research

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

sunshine... če pogledaš na oglasno desko PF, ti bo morda kej bolj jasno :roll:
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Research

Odgovor Napisal/-a sunshine »

aja ups...šele zdele vidla. Sploh nism šla brt, k sm pač misnla da sam piše, da odpade...
SHaMa
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jun 2009 01:35

Re: Research

Odgovor Napisal/-a SHaMa »

Mene to zanima a to moraš it nujno zdaj, ko si oddal ali greš lahko takrat preden nameravaš it na izpit. Ker jaz se bom ostalim predmetom posvetila, angleščino si nameravam pustiti za konec!
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Research

Odgovor Napisal/-a sunshine »

jp. sej je napisu da nej se najprej prijavjo tisti, k bi šli radi že konc marca delat kolokvij in posledično konc aprila izpit. Tko da se ti nič ne mudi :D
Magnifique
Prispevkov: 33
Pridružen: 14. Dec 2009 13:53

Re: Research

Odgovor Napisal/-a Magnifique »

A kdo ve kaj je zdej s stemi predstavitvami researcha?? a za izredne tut to velja??
ŠLATAMse
Prispevkov: 41
Pridružen: 12. Mar 2010 13:42

Re: Research

Odgovor Napisal/-a ŠLATAMse »

JA, učeri na predavanju ni izrecno nič omenjal predstavitev, oz. da bi bile te pogoj za pristop h kolokviju. Prav tako je rekel, da bo nekje naslednji teden objavil kje, kdaj in kako se bomo lahko prijavili na kolokvij, za katerega je bil EDINI omenjen pogoj( s strani profesorja)le ta, da smo oddali seminarske ( oz. RESEARCH-e) do 18. februarja, kdor tega ni storil, bo kolokvij lahko opravljal šele kasneje. Tko, da mislm, da je predstavitev le za tiste, ki si to resnično želijo in se jim zdi, da bi bilo škoda, da taka seminarska naloga ostane neopažena v predalu profesorja:))
IziG
Prispevkov: 118
Pridružen: 09. Okt 2008 12:31

Re: Research

Odgovor Napisal/-a IziG »

Zivjo!
Pisem se pod to temo, ker nevem ce po temo seminarske sploh kdo bere in odpisuje...
Torej, nujno rabim pomoc. Sem izredna studentka in sem vidla da je treba do 4.5. oddati te research-e.. Me pa zanima, kaj vse moram narest? A je dovolj samo to z eu direktivami in kako vpivajo na slo zakonodajo, ali je potrebno se kaj drugega?? Pa se kako naj bi to zgledalo, koliko strani itd.. Lepo lepo prosim, da mi kdo svoj izvod poslje na ZS, da bi imela jaz to malce za pomoc...
Hvala in Lp,
I
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Research

Odgovor Napisal/-a *bini* »

hm sj če ne mislš it na majski rok pol pomoje ti ni treba oddat do 4. maja. jst nameravam it septembra to delat in pač upam da bo do takt se kksn kolokvij pa rok za oddajo teh seminarsk. drgac tut jst nc na angleščino ne hodm , sam kokr sm pač od ostalih slisala mors napisatt 5 strani, pa zbrat si mors naslov k ga se nben nima - to je ena mapca u referatu in mors precekirat use naslove, pa ja pisat mors o tej direktivi ali uredbi in kako je vplivala na slovensko zakonodajo. uglavn kr neki. sm že večkrat hotla začet pisat to seminarsko in ne vem niti kje začet, tko da pol vedno use skp pustim pa si rečm ma bom drugič :/
Odgovori

Vrni se na