Navodila za vaje

prof. dr. Barbara Novak, prof. dr. Damjan Možina, prof. dr. Viktorija Žnidaršič Skubic

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a eldorado »

če padeš v bolonjca morš narest te izpite ta 2 nova, ucp pa eup
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a carrie »

eldorado napisal/-a:če padeš v bolonjca morš narest te izpite ta 2 nova, ucp pa eup
padeš? mi smo se mogl prepisat boščki ponavljalci. mislm ni nam blo treba sam je bla najbolša opcija vsaj pomojem..

ker ponavljam sem se pač zdej vpisala v bolonjca ampak ta 2 nova izpita mormo narest do konca 2. letnka. uglavnem kokr js vem delamo lepo "po starem" in se tud lahk v 2. letnik vpišemo brez teh 2 izpitov in jih pol nardimo v 2. letniku v kateremkoli roku BREZ VAJ. tko so povedal na sestanku in tko more bit ! :mrgreen: če so rekl so rekl :x tko d glede na to da mam še 4 :cry: izpite za narest se s tem 2 novim sploh ne bom obremenjevala in jih bom nardila v 2. letniku kr se bom kar precej namučla že s temi 4 da jih opravim :?
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a eldorado »

carrie napisal/-a:
eldorado napisal/-a:če padeš v bolonjca morš narest te izpite ta 2 nova, ucp pa eup
padeš? mi smo se mogl prepisat boščki ponavljalci. mislm ni nam blo treba sam je bla najbolša opcija vsaj pomojem..

ker ponavljam sem se pač zdej vpisala v bolonjca ampak ta 2 nova izpita mormo narest do konca 2. letnka. uglavnem kokr js vem delamo lepo "po starem" in se tud lahk v 2. letnik vpišemo brez teh 2 izpitov in jih pol nardimo v 2. letniku v kateremkoli roku BREZ VAJ. tko so povedal na sestanku in tko more bit ! :mrgreen: če so rekl so rekl :x tko d glede na to da mam še 4 :cry: izpite za narest se s tem 2 novim sploh ne bom obremenjevala in jih bom nardila v 2. letniku kr se bom kar precej namučla že s temi 4 da jih opravim :?
padeš nism mislu s tem, kokr si reku v gimnaziji padu sm letnik, ampak tko pač.. PADU SI IZ STAREGA SISTEMA V NOV (BOLONJC), prešel si tja
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a carrie »

hehe no narobe sem razumela pol sva isto misla :mrgreen:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Nika19
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Nov 2009 15:59

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a Nika19 »

seminarska ni obvezna, je blo dons objaulen v šisu...pač kdor hoče lahko, ni pa noben pogoj za pristop k izpitu ;)
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Nika19 napisal/-a:seminarska ni obvezna, je blo dons objaulen v šisu...pač kdor hoče lahko, ni pa noben pogoj za pristop k izpitu ;)
ampak, če jih noben ne bo delu bo prov hitr postala obvezna.. usaj jst bi tko naredu, če bi biu profesor. nesmemo zlorabljat prijaznosti profesorjev, že tko jih je mal na našem faksu.. :D povsod neke obvezne prisotnosti, seminarske, pogoji za uno, tretje.. blabla
Nika19
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Nov 2009 15:59

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a Nika19 »

eldorado napisal/-a:
Nika19 napisal/-a:seminarska ni obvezna, je blo dons objaulen v šisu...pač kdor hoče lahko, ni pa noben pogoj za pristop k izpitu ;)
ampak, če jih noben ne bo delu bo prov hitr postala obvezna.. usaj jst bi tko naredu, če bi biu profesor. nesmemo zlorabljat prijaznosti profesorjev, že tko jih je mal na našem faksu.. :D povsod neke obvezne prisotnosti, seminarske, pogoji za uno, tretje.. blabla
no, kokr sm js učeri vidla v šisu, obstajajo ljudje, ki se radi sami javijo za seminarsko, ker je bilo samo par takih, ki jih je mogla profesorica sama določit, ker še niso bile zasedene vse teme. :D
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Nika19 napisal/-a:
eldorado napisal/-a:
Nika19 napisal/-a:seminarska ni obvezna, je blo dons objaulen v šisu...pač kdor hoče lahko, ni pa noben pogoj za pristop k izpitu ;)
ampak, če jih noben ne bo delu bo prov hitr postala obvezna.. usaj jst bi tko naredu, če bi biu profesor. nesmemo zlorabljat prijaznosti profesorjev, že tko jih je mal na našem faksu.. :D povsod neke obvezne prisotnosti, seminarske, pogoji za uno, tretje.. blabla
no, kokr sm js učeri vidla v šisu, obstajajo ljudje, ki se radi sami javijo za seminarsko, ker je bilo samo par takih, ki jih je mogla profesorica sama določit, ker še niso bile zasedene vse teme. :D
jp.. večina se je javla ja :) pohvalno ;) sam zdej je kolokvij iz ustavnega prava mal prestavljen, pa jih bo stiskal :P
Nika19
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Nov 2009 15:59

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a Nika19 »

jp.. večina se je javla ja :) pohvalno ;) sam zdej je kolokvij iz ustavnega prava mal prestavljen, pa jih bo stiskal :P
se strinjam, da jih bo stiskal...sam so si čist sami krivi ;) js se nism jaula lih zarat tega, ker je preveč obveznostmi z drugimi stvarmi, ki se mi zdijo bolj pomembne :D
a90
Prispevkov: 162
Pridružen: 16. Dec 2009 12:27

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a a90 »

Opozarjam, da to niso seminarske naloge, temveč zgolj (obvezno) sodelovanje študentov v učnem procesu s pripravo in predstavitvijo določenih tem na vajah. Zato ni potrebno oddajati pisnih izdelkov (če želite, jih lahko, če vam bo to pomagalo pri predstavitvi), temveč se pričakuje zgolj priprava predstavitve v skladu z danimi navodili (predstavitve mi lahko, če želite, pošljete že pred vajami po e-mailu v pregled). Predstavitev teme prav tako ni pogoj za pristop k izpitu.

as. dr. Ana Vlahek

Torej to pomeni, da to niso seminarske vaje. In to ni pogoj za izpit.

Drugič:

Nekateri študentje, ki ste se javili za predstavitev teme, teme ne boste predstavili (in zato tudi niste navedeni na tem seznamu), saj ste se napisali pri že zasedenih temah. Če bodo vaje še kdaj potekale na ta način (torej s predstavitvijo tem s strani študentov), se boste lahko za predstavitev javili takrat.

as. dr. Ana Vlahek

Tako bodo potekale samo 1. vaje za vse ostale vaje pa to ne velja. Samo povzel sem :D
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Se pravi, so tisti, ki so se javili si naložili sami delo poleg tistih, ki jih je še nekaj ona izbrala kot žrtvena jagnja?
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Hej :)

A bi loh en iz šisa prekopiru, kaj je Vlahkova napisala glede razporeda pri vajah za seminarsko? Kr men v šisu še nč ne piše. Hvala... :D
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a lalika »

ja js bi tut prosila da kdo tle objavi ta seznam študentov za te predstavitve :) a pol to pomen da tisti k so napisani morjo met predstavitve, tisti k ne pa jim ni treba :?: al kako :D
Uporabniški avatar
Klea
Prispevkov: 110
Pridružen: 27. Avg 2009 13:29

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a Klea »

Izvoli ;)
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Growing old is mandatory, growing up is optional.
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a lalika »

ej tenxx...uf sam da me ni gor :) upam da nas ostalih nit ne bo...
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a eldorado »

lalika napisal/-a:ej tenxx...uf sam da me ni gor :) upam da nas ostalih nit ne bo...
ja kokr jst razumem, ni nujno da bojo še kdaj potekale te predstavitve... ???
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a lalika »

ja upam da ne! :D
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a eldorado »

lalika napisal/-a:ja upam da ne! :D
ma ja.. raj pišem 3 izpite kokr pa delam te bedne seminarske, jao
a90
Prispevkov: 162
Pridružen: 16. Dec 2009 12:27

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a a90 »

Ne ni nujno. Tako bodo potekale samo 1. vaje. Tako, da upam, da ne bodo več nikoli potekali na tak način xD Rajši delam izpite :D
Uporabniški avatar
Enzo
Prispevkov: 5
Pridružen: 12. Jan 2010 18:14

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a Enzo »

Katera je glavna študijska literatura za Uvod v civilno pravo? Na netu je ne najdem. Za morebiten odg. hvala v naprej!
meIus
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Nov 2008 10:13

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a meIus »

Sam nadaljujem študij po prekinitivi in so mi dodali še dva nova predmeta.... imel sem prej še PE, zdaj so mi pa dodali še PEU in UCP... a ma še kdo tako situacijo? a slučajno kdo ve, a lahko opravljam predmete 2 letnika pred opravljenim PEU in UCP, seveda ko enkrat opravim PE? drugače sem pa že bil vpisan v 2. letnik....
Nika19
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Nov 2009 15:59

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a Nika19 »

Enzo napisal/-a:Katera je glavna študijska literatura za Uvod v civilno pravo? Na netu je ne najdem. Za morebiten odg. hvala v naprej!
zaenkrat še ni nobene literature, ker je ta predmet biu drugač šele u 2, letniku se mi zdi in je tista knjiga preobsežna, so pa rekla da upajo da bojo do aprila spisal eno knjigo za nas v 1. letniku. Do takrat pa so gradivo tvoji zapiski iz predavanj. Drugač se da pa najdt tut kšne zapiske na internetu. :D
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a carrie »

ka mislte da bi bla tale skripta uredu? k sm šla mal jo pregledat pa glede na opis vsebine pri opisu predmeta uvod v civilno pravo mislm da je vse zajet.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Je najboljša od vseh, samo stvari veliko mankajo. Že na začetku pri stvarnem pravu, dednem...

Knjige ni zato, ker se je tudi učni načrt malo spremenil in ne bo enako, vsaj tako je profesorica rekla, tako, da jaz se zaenkrat še ne bi zanšal na skripto in zato ne delal zapiskov.
Si vis pacem para bellum
ropotulca
Prispevkov: 7
Pridružen: 08. Sep 2009 14:51

Re: Navodila za vaje

Odgovor Napisal/-a ropotulca »

meIus napisal/-a:Sam nadaljujem študij po prekinitivi in so mi dodali še dva nova predmeta.... imel sem prej še PE, zdaj so mi pa dodali še PEU in UCP... a ma še kdo tako situacijo? a slučajno kdo ve, a lahko opravljam predmete 2 letnika pred opravljenim PEU in UCP, seveda ko enkrat opravim PE? drugače sem pa že bil vpisan v 2. letnik....
pri meni je situacija taka: od prej imam politično ekonomijo, sedaj v boloncu pa so mi dodali še PEU in UCP... sicer sem imela status ponavljalca in sem se zdaj odločila za bolonca, ampak mislim da je situacija podobna (ker maš pač peu in ucp, torej si v boloncu): če se prou spomnim se ne da opravljat predmetov 2.letnika, ker je letos pač prvič bolonjski študij in ne moreš delati vnaprej evidenčno, ker je letos 2. letnik še redni po starem univerzitetnem programu... ne vem pa kako je s predmeti, ki so enaki...

priporočam da se pozanimaš sam, pa prosim kaj sporoči... upam da ti je blo kaj u pomoč... najboljš da preveriš u referatu, pa upaj da boš mel dobr dan.
Odgovori

Vrni se na