IZPIT

prof. dr. Ciril Ribičič, prof. dr. Franc Grad
missLemon
Prispevkov: 73
Pridružen: 18. Mar 2011 18:05

IZPIT

Odgovor Napisal/-a missLemon »

Hej! :D A mi lahko nekdo opiše kako poteka izpit, katera literatura je potrebna...
Betka
Prispevkov: 245
Pridružen: 12. Mar 2011 17:06

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a Betka »

Je kdo vzel Evropsko pravo človekovih pravic? Kakšen je ta predmet? Je treba opravit kakšno obveznost? Na spletni strani pf mi ne odpre opisa tega predmeta. Kakšne so kaj ocene? Hvala!!
*missy*
Prispevkov: 93
Pridružen: 07. Maj 2011 19:14

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a *missy* »

Kje se dobi obrazec za zapisnik o izpitu :oops: ?
Uporabniški avatar
good_luck
Prispevkov: 205
Pridružen: 15. Okt 2009 22:11

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a good_luck »

Kaj lahko vprašam kaj je to :oops: , ker ne hodim na predavanja, ne vem, če je to kaj novega :?:
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

Prosila bi, če lahko kdo, ki letos hodi na redna predavanja, objavi seznam sodb o katerih boste imeli predstavitve.
Hvala!
Allumiss
Prispevkov: 6
Pridružen: 27. Avg 2011 23:22

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a Allumiss »

Živ! Mene tudi zanima kako izgleda izpit! Učna snov so pa najverjetneje vse sodbe, k smo jih obravnaval....pa ena mi je omenila nekaj o eni knjigi od Ribičiča, iz katere naj bi se učil??
Cockta
Prispevkov: 40
Pridružen: 11. Nov 2011 17:20

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a Cockta »

A prisotnost se še preverja? -.-
kitka*
Prispevkov: 59
Pridružen: 15. Okt 2010 19:16

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a kitka* »

ja prisotnost še vedno preverja na seminarjih.
pa mogoče kdo ve če bo kakšen predrok pri tem predmetu?
Cockta
Prispevkov: 40
Pridružen: 11. Nov 2011 17:20

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a Cockta »

Kaksne pa so posledice nezadostne prisotnosti? Oz. če so? :D
Orchid
Prispevkov: 31
Pridružen: 24. Okt 2011 18:46

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a Orchid »

Za prisotnost nisem jaz nikoli zasledila, da bi povedal, kakšne so posledice, če nisi tam. Zadnjič je rekel, da daje za podpisat, zato da on ve, kdo hodi. :roll:
Drugače pa da odgovorim še na prejšno vprašanje. Izpit je usten, dobiš 2 vprašanja. Prvo vprašanje je iz snovi, drugo pa iz sodb, ki smo jih obravnavali. Snov je iz knjige Ribičič: Evropsko pravo človekovih pravic, vendar naj bi bila nekoliko zastarela. Sodbe pa tako ali tako dobivamo vse po mailu. Od prejšne generacije sem slišala, da naj bi pred izpitom profesor objavil vprašanja, ki jih sprašuje na izpitu, ampak to ni preverjena informacija, tako da se ne zanašati nanjo. :D
O kakšne predroku ni bilo še nikoli govora, tako da mislim, da ga ne bo.
Wallflower
Prispevkov: 11
Pridružen: 31. Dec 2012 08:00

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a Wallflower »

Jst sm še po ta starem sistemu tko d ne vem če se je kej spremenil za bolonce, ampak lahko povem kako je pri nas. Izpit imamo mi kadarkoli v ponedeljek ko ima profesor govorilne ure t.j. ob 12h. Izpitnih rokov sploh ni v ŠISu zato rabiš tisti obrazec za zapisnik, ki je namenjen opravljanju izpita izven roka. Dobiš ga v referatu, se mi pa zdi da je tudi na netu. Na izpit se prijaviš tako da pošlješ mail profesorju takrat ko nameravaš it in ti on to potrdi.

Nam je on po mailu poslou, kjer je vse kar rabiš za izpit t.j. ppt-je od predavanj, izpitna vprašanja (okvirna) in kaj je treba prebrat v knjigi. Tudi če nisi imel predstavitve ti on reče da lahko na izpit prineseš en primer ki si ga sam zbereš in se ti potem ni treba učit čisto vseh drugih primerov (eni spadajo k sami snovi in jih morš znat).

Če to še vedno velja se ne bi preveč sekirala ker vam bo ziher on poslou vse kar rabite pred koncem predavanj. Glede tega predroka pa ne vem nič, kot sem rekla pri nas "rokov" sploh ni, edino kar se spomnim je da so prejšno leto imeli skupaj izpite bolonci in nebolonci. Če to velja bote lahko šli na izpit vsak ponedeljek, po tem ko bo konec predavanj.
marie
Prispevkov: 39
Pridružen: 12. Avg 2010 21:12

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a marie »

a mogoče kdo kaj ve, če je profesor kaj povedu v sredo glede izpitnih rokou in katere sodbe pridejo v poštev? ker zadnjič je reku, da bo določu dva datuma zdej u maju, kjer bi blo fajn da nas pride večina...
lale13
Prispevkov: 21
Pridružen: 16. Avg 2011 10:25

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a lale13 »

Lahko kdo prosim objavi te slajde in sodbe, ki jih pošilja po mailu, al pa če mi da na zs. Lepo prosim!!
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a lalika »

če še rabiš slajde, potem napiši mail ;) v priponki so pa letošnja izpitna vprašanja...malo se pozanimejte ker se dobijo tut odgovori na njih, tko da potem slajdov ubistvu ne potrebuješ (samo še sodbe če nisi mel predstavitev)
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
ribica
Prispevkov: 23
Pridružen: 18. Jan 2012 21:51

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a ribica »

lalika napisal/-a:če še rabiš slajde, potem napiši mail ;) v priponki so pa letošnja izpitna vprašanja...malo se pozanimejte ker se dobijo tut odgovori na njih, tko da potem slajdov ubistvu ne potrebuješ (samo še sodbe če nisi mel predstavitev)


a maš mogoče tut te odgovore na vprašanja?? pa če mi jih lahk pošleš prosim..:)
HVAla!!
lale13
Prispevkov: 21
Pridružen: 16. Avg 2011 10:25

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a lale13 »

lalika napisal/-a:če še rabiš slajde, potem napiši mail ;) v priponki so pa letošnja izpitna vprašanja...malo se pozanimejte ker se dobijo tut odgovori na njih, tko da potem slajdov ubistvu ne potrebuješ (samo še sodbe če nisi mel predstavitev)
Oj! Hvala ti za odziv. Sem ti hotla poslat zs, pa mi comp pravi, da ne obstajaš? Torej, za slajde se še vseeno priporočam in seveda za odgovore na vprašanje, če jih imaš?! Bi mi bla v veliko pomoč!

Najlepša hvala!
marie
Prispevkov: 39
Pridružen: 12. Avg 2010 21:12

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a marie »

jst bi bla tudi zainteresjrana za odgovore na vprašanja...:) anyone? :)
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a lalika »

Se opravičujem ker se komi zdej javljam,ampak mi ni odpiral pravnice..vrjetn je zato pisal da ne obstajam..a sploh še rabte al ste že usi šli na izpit ? :)
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

oj, jz bi rabila, še nisem šla na izpit :D

hvala :D
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a lalika »

Kaj točno pa bi rabila?če rabiš njegove pptje pol bi te prosila če mi mail napišeš..tistih odgovorov pa ni na kompu,edin če bi jih slikala pa probala objavt če bo kej vidt :)
lale13
Prispevkov: 21
Pridružen: 16. Avg 2011 10:25

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a lale13 »

jaz sem zdaj dobila te odgovore in rabim še neki časa, da spravim to na komp. Jutri al pa v soboto bo.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

ok super :D njegove ppt pa mam :)
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a lalika »

sem skenirala tale vprašanja...upam da se boste kej znajdli, ker je vse popisan...... ;)
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a lalika »

....
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
a-rod
Prispevkov: 1
Pridružen: 27. Maj 2016 16:55

Re: IZPIT

Odgovor Napisal/-a a-rod »

A je sel mogoce na majski rok, da bi napisal kako zgleja sedaj, ko je pisno? so vprasanje bila se zmer iz tega nabora vprasanj?
Odgovori

Vrni se na