Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Splošna debata o študijski literaturi, prodaja rabljenih knjig in drugih študijskih pripomočkov
Odgovori
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

...
Zadnjič spremenil sreča na vrvici, dne 10. Jan 2013 11:58, skupaj popravljeno 1 krat.
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Sej razumem, da si velik truda vložila v to skripto (tut sama sem jih že velik nardila in objavla na forumu), ampak da jo prodajaš za 20 evrov? Toliko o študentski solidarnosti.
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

...
Zadnjič spremenil sreča na vrvici, dne 10. Jan 2013 11:59, skupaj popravljeno 1 krat.
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a nejcs »

Kako pa zgleda nakup? Dobiš tudi usb zraven ali samo po mejlu pošlješ? Obročno plačevanje odobriš? Kaj pa količinski popust? Sej veš, da naslednji (prvi), k bo kupu, bo takoj prpopu to direkt pod tvojo temo...
To se mi res me zdi prou! Namest, da bi si delil skripte in zapiske, grabite in stiskate vse pri sebi... S to potezo si postala (še) slabša oseba! In mečeš slabo luč na ostale študente prava! Pfej!!!
Life isn't fair, but you can be.
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a nejcs »

Pa še to: prosim, da mi nakažeš (in vsem drugim, Koritniku, Calvotu itd.) primeren znesek za vse skripte, ki si jih brezplačno snela s tega foruma. Po tem lahko sklepam, da si "solidarna" samo, kadar gre zate, ne pa, ko gre za druge... Pfej! Pfej! Pfej!!!
Life isn't fair, but you can be.
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

...
Zadnjič spremenil sreča na vrvici, dne 10. Jan 2013 12:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a Alja »

Ah, daj, tudi meni greste taki dobesedno na živce!!! Pa da si ne bi drznila rečt, da nisi še niti ene skripte ali zapiskov koga drugega prijela v roke! In ne gre se za teh ušivih 20 EUR, pač pa za princip!

Uf, tole pa tudi mene dvigne ...
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

...
Zadnjič spremenil sreča na vrvici, dne 10. Jan 2013 12:00, skupaj popravljeno 1 krat.
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a nejcs »

Sem tudi o tem razmišljal, namreč o tvoji osebni zgodbi - mogoče imaš res težko življenjsko situacijo in žal mi je za to :( ampak do € se da priti tudi na drug način... Ne moreš pa prodajati plagiat (dobesedni prepis iz komentarja) in to za mastno ceno... Res živimo v grdih časih, ki silijo ljudi v gnusna in nemoralna dejanja :((
Life isn't fair, but you can be.
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a nejcs »

Postajaš arogantna, pazi! Ne vem, kdo je bolj neumen - ti, ki prodajaš ali tisti, ki bo kupil ta tvoj plagiat, saj se bo ZDR v kratkem zelo spremenil (po nekaterih informacijah celo v 84 členih!)...
Kdor pade na izpitu, ne sme kriviti (Jakobove) skripte, ampak iskati vzrok drugje, saj je po njegovi skripti naredilo vsaj 100x (!) več študentov kot po tvoji...
Zadnjič spremenil nejcs, dne 10. Jan 2013 11:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Life isn't fair, but you can be.
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a Alja »

Jaz sem tudi nardila že marsikaj, pa nisem nikoli prodajala!
Zadnjič spremenil Alja, dne 30. Jan 2013 09:21, skupaj popravljeno 1 krat.
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Prodam izpiske iz Komentarja ZDR

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Točno zaradi takih ljudi, kot si ti, smo študenti pravne na slabem glasu, češ da vsak skrbi sam za svojo "rit". Jst že iz principa ne bi sprejela denarja, če bi kdo hotel mojo skripto (sprejmem čokolade, ampak ker so bolj znak hvaležnosti, kokr pa protivrednosti :D ).
Odgovori

Vrni se na