Predavanja

prof. dr. Barbara Novak, prof. dr. Damjan Možina, prof. dr. Viktorija Žnidaršič Skubic

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Predavanja

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

A je jutri ob 8ih predavanje iz uvcp?
špelca
Prispevkov: 79
Pridružen: 13. Dec 2009 14:55

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a špelca »

ne, ta tedn ni predavanj iz ucp. vaje pa so.
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

tnx
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Vaje so jutri. V petek odpadejo. Za termine glej obvestilo na oglasni deski.
Si vis pacem para bellum
aliceinwonderland
Prispevkov: 10
Pridružen: 01. Okt 2009 17:03

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a aliceinwonderland »

A se mogoče kdo spomni kako je že prejšnič Novakova rekla za predavanja kolikokrat še so? A jih ta tedn ni več, a ta tedn še so? Mislm, da jo nism čist dobr razumela =)
špelca
Prispevkov: 79
Pridružen: 13. Dec 2009 14:55

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a špelca »

aliceinwonderland napisal/-a:A se mogoče kdo spomni kako je že prejšnič Novakova rekla za predavanja kolikokrat še so? A jih ta tedn ni več, a ta tedn še so? Mislm, da jo nism čist dobr razumela =)
ta tedn ni več predavanj niti vaj.
aliceinwonderland
Prispevkov: 10
Pridružen: 01. Okt 2009 17:03

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a aliceinwonderland »

Hvala ti. =)
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a rea »

Hoj!

Mene zanima koliko se kaj splača hoditi na predavanja iz tega predmeta?
Ker imam no voljo vse roke (izredna) sem razmišljala, da bi šla tole pisat marca, ampak sem se potem odločila, da bom hodila na predavanja in šla tole pisat maja. Po čem se je dobro učiti? kaka knjiga obstaja ali so samo zapiski?
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Po moje ni take panike s tem izpitom in ga lhko greš pisat marca, da boš mela maja/junija čas za tiste težje ko moraš hodit na predavanja.

Mora bit skripta nekje na forumu pa še iz OZ se je treba učit :D
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a rea »

aha, super. Kaj pa predavanja? so koristna? kaj pa je potrebno znati iz OZ?
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Če hodiš na predavanja in si dobro zapisuješ je to več kot dovolj za izpit. OZ pa zraven še za kako definicijo naučit.
Boljše, da imaš svoje dobre zapiske skombiniraš z drugimi kot pa da ostaneš doma in delaš po skripti.
Si vis pacem para bellum
Banne
Prispevkov: 53
Pridružen: 30. Jan 2009 20:00

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a Banne »

kdaj in kje so ju3 vpisi?
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a rea »

Oj!
Zanima me kaj ste danes delali (dopoldanci) na predavanjih? Hvala :)
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

Danes smo meli popoldanci predavanje od 8 do 10ih, tako bo tudi naslednji teden...ko pa se zacnejo seminarji in vaje bodo potekala predavanja po urniku.
Delali pa smo tisto, kar ste vi delali vceraj. Torej nadeljevanje druzinskega prava, dedno pravo, obligacijsko in stvarno pravo.

Lp
fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

A v ponedeljek so predavanja?
lucky

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a lucky »

Baje, da so (popoldanska skupina).
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

V ponedeljek so predavanja tako za popoldansko, kot za dopoldansko skupino, zaradi praznika v Torek
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Prof. Žnidaršič Skubic je danes zaradi majhne udeležbe v popoldanski skupini predlagala, da bi imeli jutri predavanja samo dopoldne. Prisotni smo se s tem strinjali, tako da je jutri samo en termin predavanj ob 8. uri.
lucky

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a lucky »

Zanima me, če se da narediti brez predavanj, vendar pa z obiskom vaj ter seminarjev? Glede na to, da imamo lepo spisano knjigo in profesorji predavajo točno po njej (kolikor sem ugotovila na teh dosedanjih predavanjih).

Lp in hvala za kakršnekoli info.
katjas
Prispevkov: 51
Pridružen: 16. Dec 2010 20:22

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a katjas »

mi lahko kdo prosim napiše naslov knjige ter če se da kje dobiti fotokopirano? hvala
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

lucky napisal/-a:Zanima me, če se da narediti brez predavanj, vendar pa z obiskom vaj ter seminarjev? Glede na to, da imamo lepo spisano knjigo in profesorji predavajo točno po njej (kolikor sem ugotovila na teh dosedanjih predavanjih).

Lp in hvala za kakršnekoli info.
Nam je Možina na enem od začetnih predavanj povedal, da naj hodimo na predavanja, ker predavajo ene stvari, ki jih ni v knjigi :( Pa tudi danes na vajah je rekel, da naj naslednjič rajši pridemo, ker tistega, kar bomo delali, ni v knjigi oz. je zelo težko iz knjige razbrat....
Aja pa tut to, da letos ne bo izpit tak u izi kot je bil lani, ko še ni blo knjige.
To je kolkr jaz vem :)

P.S.: Še kar me zanima... Ma kdo dozdajšnje zapiske morbit v elektronski obliki? :D :oops: Pa, če bi morda lahko kdo napisal do kje ste prišli na predavanjih, pa če so kaj izrecno povedali, da ni v knjigi od tega kar smo že vzeli? Tnx :D
lucky

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a lucky »

9sammy5 napisal/-a:
lucky napisal/-a:Zanima me, če se da narediti brez predavanj, vendar pa z obiskom vaj ter seminarjev? Glede na to, da imamo lepo spisano knjigo in profesorji predavajo točno po njej (kolikor sem ugotovila na teh dosedanjih predavanjih).

Lp in hvala za kakršnekoli info.
Nam je Možina na enem od začetnih predavanj povedal, da naj hodimo na predavanja, ker predavajo ene stvari, ki jih ni v knjigi :( Pa tudi danes na vajah je rekel, da naj naslednjič rajši pridemo, ker tistega, kar bomo delali, ni v knjigi oz. je zelo težko iz knjige razbrat....
Aja pa tut to, da letos ne bo izpit tak u izi kot je bil lani, ko še ni blo knjige.
To je kolkr jaz vem :)

P.S.: Še kar me zanima... Ma kdo dozdajšnje zapiske morbit v elektronski obliki? :D :oops: Pa, če bi morda lahko kdo napisal do kje ste prišli na predavanjih, pa če so kaj izrecno povedali, da ni v knjigi od tega kar smo že vzeli? Tnx :D
Na vaje hodim, ampak predavanja se mi zdijo pa brez zveze, ker sem bila ene parkrat in dobesedno po knjigi predava - s tega vidika se mi zdi nesmiselno "zabit" 6 ur tedensko na civilnem pravu. Hvala za mnenje.. :)

Lp
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

lucky napisal/-a:
Na vaje hodim, ampak predavanja se mi zdijo pa brez zveze, ker sem bila ene parkrat in dobesedno po knjigi predava - s tega vidika se mi zdi nesmiselno "zabit" 6 ur tedensko na civilnem pravu. Hvala za mnenje.. :)

Lp
Ni panike ;) Sj ja tut nism en hud navdušenec nad temi UCP predavanji :lol: Dans sm bla 4 ure! :o in to zato, ker sem zjutraj ugotovila da prof. zahteva podpise :x Ampak sm vseeno kr ponosna nase, kr zju3 nism glih poslušala in sem zdaj popoldne uspela napisat, kar mi prej ni uspelo :ugeek: :mrgreen: hehee...
Drgač pa ja... Maj je ju3! xD
lucky

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a lucky »

Kdo pa je zahteval podpis? To je sploh dovoljeno oz. so lahko kakšne sankcije, če nisi podpisan...?
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Predavanja

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Profesorica Novak je razdelila prezenčno listo in smo se morali podpisati. Popoldanci so se lahko podpisali le, če so imeli posebno dovoljenje, torej, če so se na začetku leta premaknili iz popoldanske skupine v dopoldansko. Prostora na prezenčni listi pa je bilo za še 2 preverjanji.
Odgovori

Vrni se na