Seminarka naloga za izredne študente

prof. dr. Barbara Novak, prof. dr. Damjan Možina, prof. dr. Viktorija Žnidaršič Skubic

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Seminarka naloga za izredne študente

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Lep pozdrav!

Men v ŠISu piše, da mam kot obveznost seminarsko nalogo za narest.. Sm izredna študentka. Je mogoče kdo tko prjazn da mi kej več pove okoli te seminarske? Ker sama ne obiskujem predavanj, nimam pojma kaj se dogaja.

Prosim za pomoč :oops: :)
Per aspera ad astra.
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Seminarka naloga za izredne študente

Odgovor Napisal/-a New York »

Tudi mene to zanima. a je to mogoče kot izbirno, če želiš? ali nujno?
Hvala
Sonči
Prispevkov: 19
Pridružen: 06. Jan 2011 01:11

Re: Seminarka naloga za izredne študente

Odgovor Napisal/-a Sonči »

A sta mogoče že kaj izvedeli?, sta me čisto šokirali, ko sem tole prebrala :? ......kje piše, da mormo naredit seminarsko, ker nikjer nisem zasledila? :oops: :(
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Seminarka naloga za izredne študente

Odgovor Napisal/-a Urši »

Kolikor vem, seminarska naloga ni potrebna niti za redne niti za izredne študente
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Seminarka naloga za izredne študente

Odgovor Napisal/-a New York »

Ni obvezno za redne niti izredne, če želiš. Aja še to, povejte mi iz kje se boste učili za izpit (jaz grem maja), iz katere knjige in pa če obstaja kaka dobra skripta? Hvala :)
lucky

Re: Seminarka naloga za izredne študente

Odgovor Napisal/-a lucky »

New York napisal/-a:Ni obvezno za redne niti izredne, če želiš. Aja še to, povejte mi iz kje se boste učili za izpit (jaz grem maja), iz katere knjige in pa če obstaja kaka dobra skripta? Hvala :)
Jaz se bom kr po knjigi, je pa tudi ena dobra skripta na forumu, skrajšana, za ponavljanje jo bom uporabila.
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Seminarka naloga za izredne študente

Odgovor Napisal/-a Urši »

Tudi jaz imam knjigo in skripto. Knjigo sem enkrat prebrala, zdaj grem pa počasi čez oboje skupaj in si sproti še kaj dopišem ;)
Uporabniški avatar
TheLaw
Prispevkov: 219
Pridružen: 06. Jan 2012 01:45
Kraj: Metropola

Re: Seminarka naloga za izredne študente

Odgovor Napisal/-a TheLaw »

Ste zihr da seminaraka ni obvezna?

Jaz imam v ŠISu sicer vpisano oceno, ampak mam še tak plusek zraven, in ko ga kliknem vodi do razpredelnice o seminarski nalogi, in vsa polja razpredelnice so prazna... da ne bodo potem na koncu kasne tezave :lol:
You mirin brah? No shame in mirin.
Odgovori

Vrni se na