športna vzgoja

Moderatorji: Zmajbaby™

Odgovori
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a lale »

kako zgleda ta vpis športne vzgoje za razvrstitev ur? a če mu hočeš na konc leta prnest štampiljke iz hribov al pa karto od fitnesa, moraš it vseen na vpis športne vzgoje pa tam to povedat al mu samo na konc to prineseš in je zadeva opravljena?

hvala
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

lale napisal/-a:kako zgleda ta vpis športne vzgoje za razvrstitev ur? a če mu hočeš na konc leta prnest štampiljke iz hribov al pa karto od fitnesa, moraš it vseen na vpis športne vzgoje pa tam to povedat al mu samo na konc to prineseš in je zadeva opravljena?

hvala
Najbrž je isto kokr za 2.letnik..če mislš prnest karto za fitnes, ti zdele ni treba nč hodt. Vpis je namenjem tistim, k bodo v rožno hodil na telovadbo. Ti morš sam pridt enkrat do aprila pa mu prnest račune oz potrdila.
Mistress Choc
Prispevkov: 55
Pridružen: 02. Dec 2009 14:16

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a Mistress Choc »

Hej...mene pa zanima a letos tudi velja da mu lahko prineseš potrdilo oz račune in to nadomesti to da hodiš k njemu na telovadbo???
Ker me je mal zmedu s tem kar je na oglasno napisov-kao da mormo hodit k njemu razn če kej prov treniraš pa še to mu morš prnest potrdilo do decembra....ok zakaj do decembra??? wtf nč mi ni jasn :roll:
windgrl
Prispevkov: 9
Pridružen: 16. Feb 2010 11:35

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a windgrl »

mene pa zanima, če gre kdo danes na aerobiko? Ker se sicer nisem prijavila na seznam, ampak bi rada obiskovala aerobiko ob torkih, zato prosim, če kda ve kdo kje in kdaj je? tnx!
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a lale »

A je kej reku na vpisu, a se bo dal tko kot prejšnja leta športno opravt tud z žigi ali s fitnes kartami?
eleanor
Prispevkov: 13
Pridružen: 06. Okt 2009 18:44

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a eleanor »

mene pa zanima, če kdo mogoče ve, če se smučarske karte tud priznajo za te ure, kr sm slišala, da se na nekaterih faxih 1 karta prizna za 2 uri al kako.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a flafi »

Smučarske karte se tut priznajo ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
frondi
Prispevkov: 18
Pridružen: 27. Okt 2010 09:34

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a frondi »

A mi lahko kdo prosim pove, kdaj se izvaja fitnes? A vas je dosti al se da normalno delat?

Hvala za odgovor
windgrl
Prispevkov: 9
Pridružen: 16. Feb 2010 11:35

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a windgrl »

Mogoče ve kdo, kje in kdaj poteka aerobika ob torkih ali vsaj kakšen kontakt s profesorjem?

LP
mi_lenca
Prispevkov: 98
Pridružen: 23. Jan 2010 21:54

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a mi_lenca »

windgrl napisal/-a:Mogoče ve kdo, kje in kdaj poteka aerobika ob torkih ali vsaj kakšen kontakt s profesorjem?

LP
Aerobika se izvaja na Difu ob 19.00h vsak torek in četrtek. :)
*sončna*
Prispevkov: 74
Pridružen: 05. Apr 2009 18:09

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a *sončna* »

a mogoče kdo ve, kdaj je profesor kej v rožni al pa kjerkoli pač? hvala =)
frondi
Prispevkov: 18
Pridružen: 27. Okt 2010 09:34

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a frondi »

sončna - v ponedeljek je tam od pol 5 do 6. vsaj takrat je fitnes. drugače je pa v telovadnici na vratih pred varnostnikom razpored vseh fakultet in lahko tam pogledaš katere termine ima naš faks in takrat je tut on tam.
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a lale »

a je profesor še v rožni dolini al je že zaključu za letos s športno?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a bajna »

js sm šla dons vpisat, prišel je ob 3h.
Odgovori

Vrni se na