Diplomska

Moderatorji: Zmajbaby™

mmm
Prispevkov: 8
Pridružen: 20. Apr 2011 09:01

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a mmm »

oddane.teme.2011-12.docx
Če komu prav pride sm objavla seznam sprejetih tem, ki je bil na oglasni kratek čas..upam, da mi je ratal naložit :))
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

Nausicaä napisal/-a:
tinkerbell napisal/-a:aha...pol, če to nardiš, ko si absolvent ni nč narobe? mislm...to pol ni NUJNO, da to nardiš, ko si v četrem letniku?
Aja, te nisem čist razumela. A to misliš kdaj moraš prijavit naslov, če si že oddal dispozicijo ali pač samo če lahko vzameš temo za diplomsklo šele v absolventu? Če je to zadnje, potem ti ni treba že v četrtem :)
V bistvu me zanima, če je NUJNO treba karkoli v zvezi z diplomsko nardit, ko si študent 4. letnika ali LAHKO vse v zvezi z diplomsko nardiš, ko si absolvent?
Ker do zdej sem bla prepričana, da lahko delaš vse v zvei z diplomsko, ko si absolvent in zdej sem ujela info, da moraš neki že v četrtem letniku in me zanima kaj je res :mrgreen:
Se oproščam za kompliciranje ampak ne bi rada spet kej zamudila (kot se mi večkrat zgodi :mrgreen: :oops:)

Čeprov glede na to, da je nekatere dispozicije že blo treba oddat sem tko že zamudila...zato srčno upam, da so moje informacije pravilne :roll:
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Aja, nee! Nič ti ni treba že v četrtem! ;) Večinoma se folk s tem ukvarja šele v absolventu, tako da ni panike. :) (no, do zdej je bilo tako, pa nikjer nisem zasledila kakšnih sprememb)
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

Najlepša hvala za odgovor! :)
manyca
Prispevkov: 76
Pridružen: 05. Jan 2009 16:53

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a manyca »

Danes, 18.11., je bilo rečeno, da bodo objavili sprejete in proste naslove, pa še ni nič objavljeno in glede na uro najbrž danes ne bo. A je mogoče na faksu na oglasni deski bilo kaj objavljeno?
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Ja, zdej so že gor! Seznami so enaki se mi zdi, samo brez imen in priimkov...
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ste že kej ugotovili, kak rok je za vpis teme v indeks?
jaz sem mali psihopat
blum
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Apr 2010 10:46

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a blum »

a to kak rok obstaja? čimprej moreš samo prijavo diplome v referat dat, v indeks ti pa itak profesor mora vpisat
Uporabniški avatar
Biba
Prispevkov: 66
Pridružen: 09. Okt 2008 20:10

Re: Diplomska

Odgovor Napisal/-a Biba »

V indeks ti vpiše profesor na govorilnih urah, in hkrati podpiše tista 2 obrazca za prijavo diplomske, ki ju moraš potem čimprej oddati v referat, da ti uradno prijavijo temo. Tudi jaz ne vem če obstaja kakšen rok v katerem moraš to narediti, ampak smiselno je čim prej.
Življenje ni cvetoče polje.
Odgovori

Vrni se na