Vpis

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Tecka »

meni pise da nimam nobenih anket
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Joj sm jz slepa vpisni list sm zdej izpolnila (sam brez kakih anket) a zdej pa sam cakamo na vabilo za vpis?
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Sej vem da smo nekje ze o tem govoril sam sm tok zmatrana da se mi ne ljubi iskat tko da se opravicujem ker bom ponavljala vprasanje. Ok zdej sm se vpisala izredno naprej v 2 letnik. Izpolnila sm obrazec in zdej sam cakam na poloznico in vabilo da se tja primajem. A moram v indeks vpisat predmete 2 letnika (to vem da moram) a moram prepisat tudi tiste predmete ki so mi ostali iz 1 letnika? Pa to moram dodatno placat a ne?

lp
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a bajna »

ja sj če si izredno ti pomoje ni treba, mi smo se od rednega zgovarjal :D drgač pa mislm da prepiš samo predmete za 2.letnik, nč za pruga, pa počak na vabilo, pol ti pa tm vse piše kko pa kaj, pa kdaj maš vpis itd..
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Tecka »

jp danes sm dobla vabilo (sej me cudi da je sploh prislo glede na to da ni bilo nobene znamke, nobenega znaka univerze ne nic cist prazna kuverta...) Sam pise da izpolnim tko kot je na spletu v tisti bukvici za leto 2009/2010 sam jz je ne najdem. A je sploh ze gor?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a flafi »

bajna napisal/-a:a nis lih ti razlagala kok ti je to fajn rešvt :P
Ja sej je fajn rešt ene 2, 3 anketice... Sam za vsak predmet 2, 3 je pa že mal tumač :evil: Več kt 20 anket! Kaj se grejo, k da nimamo bolšga dela - spat recimo!
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a flafi »

Tecka napisal/-a:Sam pise da izpolnim tko kot je na spletu v tisti bukvici za leto 2009/2010 sam jz je ne najdem. A je sploh ze gor?
Sm tut jst že iskala, pa mislm da še ni gor. Napiš po tastari, itak je skos isto, pa tega noben ne gleda :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a keki »

Jaz mam pa čist eno neumesno vprašanje. A kdo od tistih ki ste se že vpisovali ve če se dobi list za mestni prevoz, ki ga rabiš za karto za bus, dobiš ob vpisu ali ga moraš sam prinest da ti ga podpišejo? Malo sem že pozabila kako je bilo prejšnja leta. :roll:

Drugače pa napišeš samo predmete 2. letnika in nič drugega in predmete ki ti manjkajo tut ni treba dodatno plačevat razen 40 evrov potem 4 in vsako nadaljne opravljanje tudi če si izredni.
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Tecka »

za lpp moras prinest s seboj da ti dajo stempelj gor

hvala za izpite!
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a bajna »

@flafi: prov smotani so, kradejo naš dragocen čas :P me pa zabava to, kok mamo vsi težav glede vpisa :lol: funkcionalna pismenost lih ni naša lastnost ;)
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a bu:) »

se mogoče kdo spomni, kdaj je bil lani izredni vpis v 2.letnik?
*flower*
Prispevkov: 15
Pridružen: 05. Okt 2008 10:20

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a *flower* »

jst sm se lansko leto izredno vpisala po oktobrskih rokih (ker sm tud šele tkrt mela pogoje za ponavlat),
letos grem pa izredno v 2. letnik, pa sm dobila domov vabilo naj se pridem vpisat 17.9. ob 13h.
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a bu:) »

*flower* napisal/-a:jst sm se lansko leto izredno vpisala po oktobrskih rokih (ker sm tud šele tkrt mela pogoje za ponavlat),
letos grem pa izredno v 2. letnik, pa sm dobila domov vabilo naj se pridem vpisat 17.9. ob 13h.
na šisu si torej označla, da boš šla izredno v višji letnik in so ti pol poslali pošto domov? al so poslali kr sami od sebe?
*flower*
Prispevkov: 15
Pridružen: 05. Okt 2008 10:20

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a *flower* »

ne vem, če je to odvisn od tega....ampak ja, prejšn teden sm izpovnla da bi šla
izredno v 2. letnik, včeraj pa sem dobila vabilo
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Tecka »

bu:) napisal/-a:
*flower* napisal/-a:jst sm se lansko leto izredno vpisala po oktobrskih rokih (ker sm tud šele tkrt mela pogoje za ponavlat),
letos grem pa izredno v 2. letnik, pa sm dobila domov vabilo naj se pridem vpisat 17.9. ob 13h.
na šisu si torej označla, da boš šla izredno v višji letnik in so ti pol poslali pošto domov? al so poslali kr sami od sebe?
na sisu moras oznacit
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a bu:) »

aha:) tnx
danes sem označla, torej lahk pričakujem pošto drug tedn.
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

a še kdo, ki gre letos redno v tretji letnik ni dobil vabila? ker baje je vpis že ta teden (pa imam pogoje).
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a bu:) »

kdaj pa dobiš prvo položnico? ob vpisu, al ti jo že poleg vabila pošljejo in jo morš it pred vpisom plačat?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a flafi »

Nausicaä napisal/-a:a še kdo, ki gre letos redno v tretji letnik ni dobil vabila? ker baje je vpis že ta teden (pa imam pogoje).
Jst, jst, jst! :)
Pomoje je več rokov, tko kt lani.
bu:) napisal/-a:kdaj pa dobiš prvo položnico? ob vpisu, al ti jo že poleg vabila pošljejo in jo morš it pred vpisom plačat?
Pošljejo ti jo in plačaš pred vpisom ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

flafi napisal/-a:
Nausicaä napisal/-a:a še kdo, ki gre letos redno v tretji letnik ni dobil vabila? ker baje je vpis že ta teden (pa imam pogoje).
Jst, jst, jst! :)
Pomoje je več rokov, tko kt lani.
o sošolka :) hvala... sem že mislila, da so me pozabil :)
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Random
Prispevkov: 144
Pridružen: 17. Maj 2009 12:09

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Random »

Kaj pa če čakaš še na rezultate od rima in ne veš al boš šel redno al izredno? A pol nč ne izpolneš?
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a keki »

Potem izpolniš anketo TAKOJ ko veš rezultate od rima.
bla
Prispevkov: 1
Pridružen: 14. Sep 2009 02:52

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a bla »

mene pa zanima če je na tem faksu možno opravljanje izpitov kot občan. če ve kdo kej o tem bi me zelo zanimalo pa če lahko tudi kej razloži to.
drugo. js sm se prešne leto izredno upisal v nasledni letnik potem pa enega izpita 8tega višjega letnika) nisem opravil do sedaj. kako lahko zdej jest nadaljujem. ponavljat verjetno ne morem, izredno še enkrat v ta višji letnik tut pomojem ne morm al kaj. kake so moje opcije??
zelo bom hvaležen za odgovor
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Tecka »

bla napisal/-a:mene pa zanima če je na tem faksu možno opravljanje izpitov kot občan. če ve kdo kej o tem bi me zelo zanimalo pa če lahko tudi kej razloži to.
drugo. js sm se prešne leto izredno upisal v nasledni letnik potem pa enega izpita 8tega višjega letnika) nisem opravil do sedaj. kako lahko zdej jest nadaljujem. ponavljat verjetno ne morem, izredno še enkrat v ta višji letnik tut pomojem ne morm al kaj. kake so moje opcije??
zelo bom hvaležen za odgovor
Ce si ze vpisana na ta faks pol ni problem - ce pa se nisi bila pa je problem

pavziras lahko v nedogled (sam se nato ne mores redno vpisat v visji letnik sam izredno) in placas vsak izpit
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a keki »

Tudi če pavziraš 1 leto se potem lahko naprej vpišeš redno ali izredno, če imaš pogoje. Napišeš pač prošnjo in glede na to koliko ljudi pride redno do višjih letnikov jo odobrijo. Pa še to je da moraš prošnjo po več kot dveh letih pavziranja pisat. Če si izreden plačaš letnik, vsakega izpita posebaj pa ti ni treba palčat, razen četrto in naslenje opravljanje.
Odgovori

Vrni se na