bolonjski program

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
rockettara
Prispevkov: 9
Pridružen: 15. Jan 2009 14:07

bolonjski program

Odgovor Napisal/-a rockettara »

mene pa zanima kako bo to zgledal če boš naprimer naslednje leto pavziral prvi letnik oz. pač mi ki smo zadnja generacija še po ta starem sistemu, pa ne bomo ostalih letnikov redno naredil, kaj nas bodo potem kr avtomatično dal v bolonjski program al kako bo to izgledal :? ???hvala za infos pa lp :D
Katya
Prispevkov: 134
Pridružen: 11. Nov 2008 17:14

Re: bolonjski program

Odgovor Napisal/-a Katya »

Kokr sm jaz seznanjena naj bi tisti k bodo pač enkrat brez statusa (se pravi pavzerji) direktno padli v bolonski sistem
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: bolonjski program

Odgovor Napisal/-a Rocky »

kolikor sem jaz Juharta razumel se to ne bo zgodilo! - le predavanj ne boste imeli (90% prepričanost)
dee
Prispevkov: 23
Pridružen: 18. Maj 2009 15:33

Re: bolonjski program

Odgovor Napisal/-a dee »

kaj pa mi, ki smo 1.letnik, in naprimer ne uspemo izpolniti pogojev ,za u drugi letnik??
kaj se z nami zgodi, saj naslednje leto se uvede bolonc.. čula sem pravit, da kao naj nebi imeli predavanj pa vaj..torej kao izpademo...
!samo!, nevem če je to lih fer no, saj bi bili redni študentje, a brez predavanj?!
ne razumerm!!

vem, da na biotehnični fakuleteti ob uveljavitvi novega šolskega sistema-bolonca, pri vpisu u naslednji letnik niso imeli pogojeu!
tega lih od našega faxa ne pričakujem...samo...boo?
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: bolonjski program

Odgovor Napisal/-a KiZo »

meni se tut zdi, da je blo receno, da predavanj za star sistem ne bo vec, bo pa mozno po starem sistemu nardit do 2015...ce sem prav razumeu k se je to razlagal...
Roxy
Prispevkov: 112
Pridružen: 06. Okt 2008 08:54

Re: bolonjski program

Odgovor Napisal/-a Roxy »

...
Zadnjič spremenil Roxy, dne 14. Jan 2010 18:32, skupaj popravljeno 1 krat.
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: bolonjski program

Odgovor Napisal/-a bordyka »

pomojm se ti pol to kasnej prizna pr izbirnih? pojma nimam....toj najbolš, da se obrnš na referat. sam za ponavlanje bi po mojem mnenju mogl zadostvt, ker za ponavlanje rabš met narjeno polovico obveznosti in u vašmu primeru je pup ena izmed obveznosti....
Odgovori

Vrni se na