Odjava od izpita

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a *bini* »

men ne dela
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a *bini* »

aha vidm da sta tut že dva pred mano to napisala. dobr so zrihtal :roll:
Uporabniški avatar
PUzzle_puNK
Prispevkov: 32
Pridružen: 11. Feb 2010 23:55

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a PUzzle_puNK »

Branko sporoča, da se je spet vse sesulo...do nadaljnega (zamujene) prijave/odjave kar njemu direktno na mail.

lp
Uporabniški avatar
gašper
Prispevkov: 15
Pridružen: 03. Jun 2009 10:10
Kraj: Novo mesto

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a gašper »

Prek česa pa sporoča Branko? Maila? Ker sem jaz poslal mail Mileni, pa ga noče dostavt.
Speak to me and don't speak softly...
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a nusa »

če se jim je par dni nazaj vse sesulo- kako bodo pa prišli do podatkov o tistih ki so prijavljeni?? da slučajno pridem na izpit pa mi rečejo da nisem prijavljena pa kar znorim !! :twisted:
Sonči
Prispevkov: 19
Pridružen: 06. Jan 2011 01:11

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a Sonči »

A mi zna mogoče kdo pomagati z odgovorm na vprašanje koliko dni pred izpitom se je še možno odjaviti :) :oops: ....konkretno, danes je PON, izpit pa v ČET, a sem že prepozna za odjavo? :oops: ...glede na to, da ŠIS že nekaj časa ne deluje, pa me zanima tudi to, če so se ti odjavni roki zdaj podaljšali?....že nekaj dni namreč zaman poskušam priti do ŠIS-a, zdaj vsaj vidim, da imamo vsi enak problem :evil:
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a jessy »

Mislim, da morajo biti vmes 3 celi dnevi, torej bi se praviloma morala odjaviti včeraj. Ampak najverjetneje bodo upoštevali, da se je ŠIS sesul - vsaj morali bi. Piši Brankotu.
Sonči
Prispevkov: 19
Pridružen: 06. Jan 2011 01:11

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a Sonči »

jessy napisal/-a:Mislim, da morajo biti vmes 3 celi dnevi, torej bi se praviloma morala odjaviti včeraj. Ampak najverjetneje bodo upoštevali, da se je ŠIS sesul - vsaj morali bi. Piši Brankotu.
Hvala za odgovor, sem pisala Brankotu in upam, da mi bo kmalu odgovoril :D ...upam, da bo ŠIS kmalu spet normalno funkcioniral :D
Uporabniški avatar
OGMIOS
Prispevkov: 15
Pridružen: 07. Okt 2009 19:04

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a OGMIOS »

A lahko nekdo objavi e-mail referata za 3. letnik, rekla mi je, da če ne dela pf stran, naj ji pošljem mail, empak tud tega ne najdem, kajti pf stran dela ne.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a flafi »

Sej dela PF stran, samo ŠIS ne dela.
Drgač je pa tole: [email protected]
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a nusa »

meni tudi stran pf ne dela :)
Uporabniški avatar
OGMIOS
Prispevkov: 15
Pridružen: 07. Okt 2009 19:04

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a OGMIOS »

NEIN!!! ne dela pf stran... hvala za emaijl
Uporabniški avatar
tita123
Prispevkov: 39
Pridružen: 06. Okt 2008 11:03
Kraj: Slovenija :D

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a tita123 »

Meni dela stran od faxa, do šisa pa ne morem dostopat :evil:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a flafi »

Pol smo pa eni očitno tko posebni in tko kul, da dela PF stran ekskluzivno samo za nas :twisted:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
willy
Prispevkov: 78
Pridružen: 12. Mar 2011 16:33

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a willy »

Spletna stran PF tudi meni ne dela. Flafi, možno je, da ti kaže zgodovinsko stran, ki se ti je shranila ob zadnjem odpiranju, ko je stran še delovala.
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a *bini* »

očitno se bo počas porihtal, men prej ni delala stran pf, zdej pa mi dela. če koga zanima, za obligacije trojčk še nč ni napisan kdaj se piše :)
willy
Prispevkov: 78
Pridružen: 12. Mar 2011 16:33

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a willy »

Da, sedaj pa deluje!
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a flafi »

willy napisal/-a:Flafi, možno je, da ti kaže zgodovinsko stran, ki se ti je shranila ob zadnjem odpiranju, ko je stran še delovala.
A to je tut možno? :lol: Drgač dvomim, da je blo to, ker sm lahko karkoli kliknla, pa je delal. Če bi se shranilo, bi verjetno zdaj lahko gledala samo tiste stvari, ki sem jih gledala ob zadnjem odpiranju?

No, važno da zdej tut drugim dela :mrgreen:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
OGMIOS
Prispevkov: 15
Pridružen: 07. Okt 2009 19:04

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a OGMIOS »

Verjetno nisi klikala ravno takrat, ko smo mi klikali, ker ko smo to mi klikali, po celi Sloveniji, nobenemu delalo ni.
Mislim, očitno ni bla napaka samo na enem računalniku, ali povezavi. To kar je pa Willy govoril, kar je možno, je da si videla "posnetek" strani, kar ne pomeni, da ti zdaj ne bi smelo vse pravilno delati. Em...ubistvu je čisto vseeno :) Sam da se mi pisat, ker sem se ravnokar odjavil od izpita in mam zdej ful cajta. So pa zdej zrihtal stran, edino šisa ne. Tako da pišite jim, kdo se rabi odjavit. Em... dej, grem se jst učit
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a baby™ »

v sobi sto dveeeeeeeeee ... :lol: :lol: ne morm pozabit :mrgreen: :twisted:
jaz sem mali psihopat
Aljosa Krdzic
Prispevkov: 27
Pridružen: 13. Jan 2010 08:10

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a Aljosa Krdzic »

Zdravo,

očitno je ŠIS "padu" oziroma je v sistemu napaka. Če ste misll karkoli opravljat na njem pa se vam danes izteče rok vam predlagam, da v referat pošljete mail v katerem jih obveščate, da ŠIS ne dela in kaj ste želel narest. S tem se na nek način zavarujete, da ste vi nardil vse da bi se odjavili/prijavili pa sistem ni deloval - predvsem če bo kdo kej kompliciral. Če pa bo kak problem pa predlagam, da se obrnete na koga od nas pa bomo zadevo nekak rešil. V vsakem primeru pa predlagam, da pred izpiti pregledate na oglasni deski če štima vse s prijavami in odjavami - da ne boste mel na izpitu zjutri al pa pred naslednjim rokom težav.

Lep dan,

Aljoša
kobo
Prispevkov: 11
Pridružen: 06. Jan 2010 17:00

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a kobo »

tole me čist nervira

tolkrat sem se že odjavil od izpita 3 dni prej,pa mam vedno slab občutek,ko grem na SIS pogledat, če bo šlo odjavit.
Dejte mi povedat če jaz tole prav razumem.
DAn ko se hočeš odjavit,se šteje kot pvi?...namreč,če ne spomin be vara,sem se velikokrat že odjavil v torek,če je bil izpit
v petek,pa je šlo...torej,to je isto kot če bi se dans odjavil, če je izpit v četrtek.

mater sem živčen :oops: :twisted: . če se da vedno rajš sam nardim odjavo,kot pa klicat v referat oz.pisat. tist je pol vse odvisno od Milenine dobre volje. Večinoma je bla prijazna,se mi je pa že zgodil,da ni hotla in sem mogu plačati izpit!!!

matr sem živčen...jao
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a *bini* »

med odjavo pa izpitom morjo pretečt polni 3 dnevi. se prav če je izpit u petek, se morš ti odjavt u pondelk do 23.59
kobo
Prispevkov: 11
Pridružen: 06. Jan 2010 17:00

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a kobo »

*bini* napisal/-a:med odjavo pa izpitom morjo pretečt polni 3 dnevi. se prav če je izpit u petek, se morš ti odjavt u pondelk do 23.59
a si ti ziher? kako je pa men ratal da sem se lahk odjavil v torek,če je bil izpit v petek :S. Zgleda nisem bil v optimalnem stanju :S
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Odjava od izpita

Odgovor Napisal/-a *bini* »

jah tko je men letos Milena rekla. zdj prou svojih izkušenj s tikpredzdajci odjavljanjem nimam, tko da možno da je teb takt to ratal. ne vem :D
Odgovori

Vrni se na