Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
ziu
Prispevkov: 128
Pridružen: 27. Sep 2010 13:05

Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Odgovor Napisal/-a ziu »

Živjo.

Zanima me, če je bil v sredo kdo na predstavitvi predmetov, predvsem me zanima za slovensko "Pravo in pravičnost", na kratko kakšna informacija?

Hvala :)
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

ziu napisal/-a:Živjo.

Zanima me, če je bil v sredo kdo na predstavitvi predmetov, predvsem me zanima za slovensko "Pravo in pravičnost", na kratko kakšna informacija?

Hvala :)
Ja lepo prosim, da kdo napiše kaj je bilo na predstavitvi predmetov povedano :))
Alojz11
Prispevkov: 20
Pridružen: 13. Okt 2011 12:11

Re: Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Odgovor Napisal/-a Alojz11 »

To sta predstavitvi predmetov, ki sem ju dobil iz referata. Mislm, da so to vse bistvene stvari, ki jih je povedal.
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Odgovor Napisal/-a Alja »

Se ocene pri teh predmetih upoštevajo pri povprečju? Je kaka prednost, če narediš izpit pri tem predmetu, tako kot je pri latinščini, da ti prinese 4 ECTS za napredovanje v višji letnik?
kitka*
Prispevkov: 59
Pridružen: 15. Okt 2010 19:16

Re: Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Odgovor Napisal/-a kitka* »

V referatu sem dobila informacijo da se pri teh predmetih ne upoštevajo dodatne ECTS (za napredovanje v višji letnik itd.) in te naj se ne bi več upoštevale niti pri latinščini. Če se upošteva glede povprečja, pa ne bi vedla, povprašaj v referatu.
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Odgovor Napisal/-a Alja »

kitka* napisal/-a:V referatu sem dobila informacijo da se pri teh predmetih ne upoštevajo dodatne ECTS (za napredovanje v višji letnik itd.) in te naj se ne bi več upoštevale niti pri latinščini. Če se upošteva glede povprečja, pa ne bi vedla, povprašaj v referatu.
Hvala!
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Odgovor Napisal/-a nejcs »

drugače pa naj bi bila predavanja enkrat na teden po dve uri, je tako?
Life isn't fair, but you can be.
Wallflower
Prispevkov: 11
Pridružen: 31. Dec 2012 08:00

Re: Predavanja ddr. Klemna Jakliča

Odgovor Napisal/-a Wallflower »

S predavanji je tako, da se se za Pravo in pravičnost začnejo prej (v začetku februarja) za Europe and the future of democracy pa po 18. februarju, ker si ga lahko izberejo tudi erasmovci. Probali bojo določit tako uro, da se predavanja ne bojo prekrivala, zato je možno da bojo predavanja popoudne, možno pa je tudi da bodo enkrat na dva tedna po več ur (verjetno 3) skupaj.

Pa v tistih informacijah ki so jih poslali iz referata se mi zdi da narobe piše, za oba predmeta se bo oddalo esej in ne bo izpita. Pravo in pravičnost ima 2 eseja Europe... pa 1.
Odgovori

Vrni se na