Kaj uporabljate za zapiske?

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
spinx
Prispevkov: 3
Pridružen: 10. Avg 2012 13:42

Kaj uporabljate za zapiske?

Odgovor Napisal/-a spinx »

Zanima me ali imate zvezke ali akto in zakaj ste se za to odločili? Zanima me samo, če je pač za študij prava katera od teh dveh stvari bolj priročna ali je vseeno kam si delaš zapiske.
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Kaj uporabljate za zapiske?

Odgovor Napisal/-a Car »

Vseeno, odvisno od posameznika.

Sam uporabljam akto in tablični računalnik.

lp
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Kaj uporabljate za zapiske?

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Sama sem si v 1. letniku kupla akto in nad njo obupala po enem tednu, ker je bla čist pretežka :D Mislm, da se ti najbol splača imet navadne zvezke ali pa blokce, iz kateregih lahko trgaš liste in jih potem doma sortiraš po predmetih.
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Kaj uporabljate za zapiske?

Odgovor Napisal/-a Alja »

Blokci, sicer pa večinoma prenosnik, ker je nanj najlaže tako hitro zapisovat, da imaš vse zbrano in jasno napisano.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Kaj uporabljate za zapiske?

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Odvisn od posameznika, akto priporočam samo če si res res res redoljubna in se ti da vsak dan urejat tisto v posebne mapce pa skp liste dajat, drgač ne met akte :lol: Jz sm jo mela neki časa pa sm na konc pred učenjem vsazga predmeta porabila 3 dni sam da sm skupi zbrala pa uredial liste k sm mela use zmešan :x :lol: Zdej mam pa zvezke pa je super :D
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Kaj uporabljate za zapiske?

Odgovor Napisal/-a Jure »

Izključno prenosni računalnik. Lahko napišeš vse dobesedno po nareku če je potrebno, kar je "na roke" praktično nemogoče, doma prebereš, pomečeš ven nepotreben balast in si vse skup smiselno urediš. Ni boljšega :)
Afirst1
Prispevkov: 3
Pridružen: 22. Jan 2013 20:32

Re: Kaj uporabljate za zapiske?

Odgovor Napisal/-a Afirst1 »

Kako je pa z akumulatorjem, če imaš prenosni računalnik? Imaš dodatni akumulator ali je možno računalnik vključiti v vtičnico?
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Kaj uporabljate za zapiske?

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

vse predavalnice imajo vtičnice, vendar moraš sedeti pri robu in pa cca vsaka 5 vrsta. preiskušeno, najboljša možnost za tiste, ki ne znamo hitro in čitljivo pisat :)))
Odgovori

Vrni se na