Dva pisna izpita na isti dan ob isti uri

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Dva pisna izpita na isti dan ob isti uri

Odgovor Napisal/-a nejcs »

V Pravilniku PF v 87. členu jasno piše, da ni mogoče razpisati dva pisna izpita iz istega letnika na isti dan - zgodilo se je ravno to. Pa me to v bistvu sploh ne bi motilo (po že vseh opravljenih dvojčkih in trojčku), ampak da je izvajanje obeh izpitov ob isti uri, je pa mejčkn čez rob. Ima kdo kakšne izkušnje z reševanjem takšne situacije? Pisal sem v referat in čakam odgovor. Nameravam pisati tudi v dekanat, če bo potrebno...
Hvala za komentarje že vnaprej!
Life isn't fair, but you can be.
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Dva pisna izpita na isti dan ob isti uri

Odgovor Napisal/-a nejcs »

Bom si kr sam odgovoru (mogoče uporabno za zanamce) - z veliko potrpežljivosti se da vse urediti. So bili tako prijazni, da so razbili opravljanje izpita, in se bosta tako lahko opravljala ob različnih urah. V končni fazi je bila pa tudi asist. Pogorelčnik tako prijazna, da je bila pripravljena nas "čuvat" dokler ne odpišemo obeh testov.
Life isn't fair, but you can be.
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Dva pisna izpita na isti dan ob isti uri

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Je kr simpatična tale asist. Pogorelčnik :D
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Dva pisna izpita na isti dan ob isti uri

Odgovor Napisal/-a nofak »

Thumbs up za njo :) pri vajah za CPP smo zadnjic delali anketo in je bilo eno vprasanje, da naj ocenimo predavatelja z oceno 1-5...no, zasluzila si je 10 ;)
Uporabniški avatar
Jemc
Prispevkov: 169
Pridružen: 18. Okt 2008 21:02

Re: Dva pisna izpita na isti dan ob isti uri

Odgovor Napisal/-a Jemc »

Zdravo.

Lani ko sem bil v ŠSPF smo obravnavali to problematiko v luči izpitov v 4 letniku starega programa, ker zarad velikega števila izbirnih izpitov prihaja do prekrivanj.

In odgovor vodstva je bil tak, da izpit za redni predmet ne sme soupadati z izpitom za redni ali izpitom za izbirni predmet na isti dan. Na isti dan lahko tako soupadejo le izbirni predmeti, pa še to se morajo izvajati ob različni uri. Če pride do prekrivanja je vodstvo reklo, naj na to opozorimo referat, ki naj bi že sam pazil, da ne prihaja do takšnih problemov, in naj bi ta problem potem tudi rešil.

Ko sem bil sam še v ŠSPF, sem v nekaj primerih, ko sem opazil, da se izbirna izpita izvajata ob isti uri, ali pa da sta na isti dan razpisana redni in izbirni predmet, kontaktiral nosilca predmeta in referat ter uredil zadeve.

Vidm, da si že sam uredil zadeve. Sicer se pa lahko naslednjič obrneš tudi na ŠSPF in naj oni to uredijo, saj jih za to tudi imamo.

Lp, Jemc
We think we're so clever and classless and free, but we're still fucking peasents as far as I can see
Odgovori

Vrni se na