Zviševanje ocen

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
nicole
Prispevkov: 40
Pridružen: 18. Maj 2011 12:21

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a nicole »

Hmm to je men ful čudno! Mogoče se sam Možini ne da s tem več ukvarjat in si je to namislil...pač kr neki, nikjer ni pisalo, da ne bomo več mogli zviševat in če piše v pravilniku, da imamo pravico zviševat izpit, jo pač imamo. Men so v referatu rekli glede predmetov, ki jih ni več, da vseeno obstaja kak podoben predmet v bolonskem sistemu, ki ima istega nosilca predmeta in da se pač na tisti izpit prijaviš.
A mogoče kdo ve, kako je z zviševanjem GSP? :D
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

Js sm mu napisala nazaj, da bi zviševala predmet po bolonjskem sistemu, ki je načeloma isti pasulj, ampak mi je odgovoril, da smo imeli 6 izpitnih rokov vsako leto in da je bila zadnja možnost popravljanja 5.10.
In citiram ostali del maila: "Zato zdaj – zaradi objektivnih sprememb programov - ni več možnosti zviševanja ocene. Uvod v civilno pravo sodi v bolonjski program, vi pa študirate po prejšnjem programu, zato tu kombinacija ni mogoča."
nicole
Prispevkov: 40
Pridružen: 18. Maj 2011 12:21

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a nicole »

Ne vem no, men je to ful čudno in js bi se zihr obrnila na koga drugega še-pa tud, če bi kar dekanu mogla it težit :D Po mojem je sam mal len, pa se mu ne da :lol:
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

Se dekan strinja z njim na žalost.
nicole
Prispevkov: 40
Pridružen: 18. Maj 2011 12:21

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a nicole »

Resno??? Ja kaj, a pol nič ne mormo it zviševat več al kaj?? Ali je samo od profesorja odvisno, če dovoli? Js bi še dedno šla, tle verjetno ni blo nobenih "objektivnih sprememb predmetov"? O svašta, ta fax je en sam nateg in eno samo j* :evil: :evil: :evil:
sreča na vrvici
Prispevkov: 129
Pridružen: 26. Okt 2011 21:40

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a sreča na vrvici »

^^ Ne, kao samo ta.... dedno pa mislim, da ostaja ista možnost kot prej.
Ne upam si trdit kako je z drugimi predmeti, edino za civilno sem zihr :)
Penac
Prispevkov: 54
Pridružen: 22. Avg 2011 11:23

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a Penac »

A bi šel kdo zviševat GSP in Statistiko? Kaj je nadomestilo GSP? Pravo in ekonomika? A tle bodo tud rekl, da je prišlo do objektivne spremembe ... ma kr neki ... to si sprot namišljujejo, a je tak težk sestavit en izpit iz starih vprašanj in ga popravit? Mislim da ne. Vse se da, če se hoče, ampak oni očitno nočejo.
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a bajna »

js bi šla gps, civil, sociologijo
nicole
Prispevkov: 40
Pridružen: 18. Maj 2011 12:21

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a nicole »

Js mam namen it jutri na govorilne Mencingerja mal povprašat, kako je z zviševanjem. Ful upam, da Menci ne bo kompliciral, pa sej on je ja tak ful prijazen? :mrgreen:
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a nusa »

sreča na vrvici napisal/-a:Js sm mu napisala nazaj, da bi zviševala predmet po bolonjskem sistemu, ki je načeloma isti pasulj, ampak mi je odgovoril, da smo imeli 6 izpitnih rokov vsako leto in da je bila zadnja možnost popravljanja 5.10.
In citiram ostali del maila: "Zato zdaj – zaradi objektivnih sprememb programov - ni več možnosti zviševanja ocene. Uvod v civilno pravo sodi v bolonjski program, vi pa študirate po prejšnjem programu, zato tu kombinacija ni mogoča."
že res, da je blo vsako leto 6 izpitnih rokov ampak kot da jih lahko izkoristimo pred 4.letnikom!! pa še cele 4 izpite lahko gremo višat.

se strinjam, da je to en vlki nateg (sploh če primerjamo s kakim drugim faksom :roll: )
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a bajna »

@flafi, a si ti pol šla sociologijo zviševat? če ja, kako poteka, isto kot da greš še enkrat delat izpit?
SHaMa
Prispevkov: 254
Pridružen: 06. Jun 2009 01:35

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a SHaMa »

A že kaj veste kako je z zviševanjem gsp-ja?
Penac
Prispevkov: 54
Pridružen: 22. Avg 2011 11:23

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a Penac »

Mencinger je rekel, da se lahko zvišuje, če ni formalnih zadržkov. Izpit je pisen in če si na meji med ocenama tudi usten. S kje se pa mislite učit GSP? Jaz sem se takrat učil po tisti zbirki vprašanj, ki jih je dal Mencinger in sem pokasiral 6, tako da se mi zdi, da je to en tistih predmetov, kjer nimaš zanesljive podlage s kje se učit.
Penac
Prispevkov: 54
Pridružen: 22. Avg 2011 11:23

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a Penac »

Še vedno upam, da se najde kdo, ki je šel zviševat GSP in deli mnenje z nami! :)
sti ;)
Prispevkov: 75
Pridružen: 19. Mar 2010 13:47

Re: Zviševanje ocen

Odgovor Napisal/-a sti ;) »

Ali mogoče kdo ve kako je z višanjem PUP-a? Ker mislim, da je to tudi predmet, ki ga pri bolonjcih ni več. :o
Odgovori

Vrni se na