OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
pragmatik
Prispevkov: 33
Pridružen: 19. Feb 2011 20:55

OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a pragmatik »

Imam sledeca vprasanja. Opravil sem vse izpite za 1. letnik, lahko opravljam 4 iz 2. letnika. Kako naj si razporedim te 4 cez leto, katere naj izberem, kdaj jih lahko zacnem opravljati ?
Mislil sem maj 2 majhna, junij 1 majhen, september kazensko materialno. Lahko pa bi sel maja kazensko materialno, oz 4 majhne. Ce ma kdo kak dober nasvet, sicer se bom obrnil na referat.
Alan Shore
Prispevkov: 161
Pridružen: 24. Dec 2010 00:44

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a Alan Shore »

Jaz bi šel na tvojem mestu 3 semetrske iz drugega semestrskega, pa delovno. Semestrske iz drugega semstra zato ker lahko zdaj sproti hodiš na predavanja, predvsem pa zato ker potem drugo leto januarja in marca tako ne moreš delat drugih kakor tiste tri za prvi semester, in bi ti potem drugo leto ostalo samo še oba kazenska za maj in junij. To je seveda moje mnenje ker kazensko je po moje useen dobr hodt na vaje sprot in se hitro zgodi da padeš če maš mal smole tako da je tvegano ker greš lahko sam enkat delat letos.
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Ja, tole je dober nasvet :)
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
pragmatik
Prispevkov: 33
Pridružen: 19. Feb 2011 20:55

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a pragmatik »

V redu, hvala Alan Shore. Je pa stvar, da mi pol ostane se velik (oba kazenca) za drugo leto.
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Po mojem mnenju je kazensko materialno pravo izredno težko narest brez (vsaj zapiskov z) vaj. Nekoliko drugače je to pri procesu, ampak je pa tam problem literatura (je pač ni) in je koristno dobit na predavanjih/vajah/tutorstvih mal občutka iz kje se učit (js sem hodila samo na vaje + preizpitna tutorstva).

Lahko pa seveda začneš hodit zdej z 2. semestrom..
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Alan Shore
Prispevkov: 161
Pridružen: 24. Dec 2010 00:44

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a Alan Shore »

Po moje pa ni velik če ti to ostane za 2 letnik, maš potem celo leto čas da se posvetiš tema dvema predmetoma, če bi zdaj padel bi potem moral čakati pou leta da greš lahko spet delat, seveda je pa to povsem tvoja odločitev, vrjamem da bi blo fajn tud kazenca se čimprej znebit:)
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Js bi šu na tvojem mestu marca pisat enga izbirca(npr. izvršilno kazensko), maja pa kmp(ker so majski roki najlažji), junija psv ali finance, septembra pa delovno.

Čestitam za ekonomijo!
lucky

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a lucky »

w4nkst4 napisal/-a:Js bi šu na tvojem mestu marca pisat enga izbirca(npr. izvršilno kazensko), maja pa kmp(ker so majski roki najlažji), junija psv ali finance, septembra pa delovno.

Čestitam za ekonomijo!
A no tako, da lahko šele z majskimi roki začneš?
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Aja? to pa newem?...verjetno se da kej zment, da prej pišeš? ker do maja so 4 mesci :o drgač pa junija poleg psvja ali financ enga izbirca...
lucky

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a lucky »

Meni je Branko rekel, da lahko greš šele maja na izpit. Zdaj pa ne vem, ali je to letelo le na drugosemestrske oz. celoletne predmete ali na vse. Ampak glede na to, da se evidenčno vpišeš šele marca po izpitnih rokih, predvidevam, da lahko začneš šele maja opravljati vse predmete.
pragmatik
Prispevkov: 33
Pridružen: 19. Feb 2011 20:55

Re: OPRAVLJANJE 4. IZPITOV ZA 2.L

Odgovor Napisal/-a pragmatik »

Aha se pravi, se najboljse bi bilo tak ko ste napisal:
maj: kazenc, junij: druzina/psv, finance, september: delovno,
druga moznost, brez kazenca: maj: psv, junij: druzina, finance, september: delovno
to so mi ne zdi lih dobra opcija, ker vsi ti predmeti skup nanesejo za 3 al ne vem 4 mesece ucenja. js bi se najrajs zdej sou 3 male pa septembra kazenca sam to ni lih pametno so takrat baje mal tezji izpiti. hvala vsem in lp
Odgovori

Vrni se na