Nujno6. opravljanje izpita

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
smile
Prispevkov: 49
Pridružen: 30. Maj 2011 13:05

Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a smile »

Nikoli si nisem mislila, da se bom s tem soočala - pa se, ker sem šla dvojčka (PSV/DP) delat tako, da sem enkrat šla le pogledat, enkrat delat samo 1 izpit, potem pa sem se še enkrat prepozno odjavila. Zdaj sem pa naletela, na 2 precej zafrknjena roka iz DP in sem tu - pri 6. opravljanju izpita....

Ima kdo izkušnje - kako se zmenit za to - prošnja - ali se je fajn s profesorjem prej zmenit.... pomoč prosim!!! Kako se tega lotit, da bo šlo skozi??! :roll:
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a bajna »

ne me za besedo držat, ampak kokr vem je v 6. še okej, v 7. rabiš pa dovoljenje od vseh možnih ljudi. vem da je neki govora o eni prošnji za 6., ampak je to bol al manj samo formalnost.
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a Bili »

Meni je v šisu že za 5. opravljanje pisal, da morm napisat prošnjo, pa sm brankotu mejl poslala kako naj to zgleda, pa me je kr takoj prjavu. Se bom pa tut jst januarja srečala s 6. rokom in po pravici povedano že dons komej diham. Me pa zanima - a sploh komu dejansko odobrijo 7. opravljanje, ker nism slišala še za nikogar?
*missy*
Prispevkov: 93
Pridružen: 07. Maj 2011 19:14

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a *missy* »

Za 6. opravljanje moraš poslat prošnjo, za 5. še ne. Kar se tiče 7.roka je pa to res res izjema... moraš imet res konkreten razlog, pa še to je vprašanje. Uglavnem 7.rok je res redek.
manyca
Prispevkov: 76
Pridružen: 05. Jan 2009 16:53

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a manyca »

Mislim, da moraš podati prošnjo za 6.opravljanje, ki pa je zgolj formalnost, odobrijo po moje vsakemu. Vsaj tako je bilo nekaj let nazaj, ko je en moj kolega šel 6-ič opravljati politično ekonomijo, in so mu v referatu rekli, da pač mora napisati prošnjo. Tako da je napisal prošnjo brez podajanja razloga, samo da prosi za 6.opravljanje. In so mu potem odobrili. Za vsak slučaj pa vprašaj še v referatu.
smile
Prispevkov: 49
Pridružen: 30. Maj 2011 13:05

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a smile »

Hej ljudje - hvala za odgovore! ;)

Sem izvedela v referatu, da je baje to zgolj formalnost (prošnja namreč!). Upam, da drži - se pa baje o prošnji obvesti nosilca predmeta, tako, da se verjetno z njim konzultirajo...bedno, ampak tko pač je!
Uporabniški avatar
Slash
Prispevkov: 218
Pridružen: 12. Nov 2008 15:29

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a Slash »

Smile, jaz ti svetujem, da greš pred izpitom prej parkrat na govorilne ure in profesorju/profesorici omeniš, da boš šestič pristopila. Malo jim razložiš situacijo kako je do tega prišlo. Če ti kaj v zvezi s snovjo ni jasno jih vprašaj, da dobijo občutek, da se trudiš in da ti ni vseeno. Potem drugače gledajo nate na izpitu, saj te že "poznajo".

Srečno ;)
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a dori »

dragi kolegi, zanima me, kam lahko naslovim prošnjo za 6.opravljanje? ker je kar nekaj članov v Komisiji za študentske zadeve, pa da vidim, komu lahko pošljem :mrgreen: hvala že vnaprej.
Fat kids are harder to kidnap :D
*missy*
Prispevkov: 93
Pridružen: 07. Maj 2011 19:14

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a *missy* »

Nasloviš kar na to Komisijo in ne na njene posamezne člane :)
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a dori »

aja, pol kar oddam v referatu pa naslovim na komisijo, nič maila? kako ubistvu izgleda ta prošnja?
Fat kids are harder to kidnap :D
*missy*
Prispevkov: 93
Pridružen: 07. Maj 2011 19:14

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a *missy* »

Napišeš na list in oddaš u referat. Navedeš razloge zakaj si bil neuspešen (mal prebrski to temo, so jih par navedl:)) in prosiš za ponovno opravljanje izpita. In to je to :)
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Nujno6. opravljanje izpita

Odgovor Napisal/-a dori »

hvala missy (:
Fat kids are harder to kidnap :D
Odgovori

Vrni se na