Odjava od izpita v referatu dan pred izpitom?

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
ime4321
Prispevkov: 93
Pridružen: 14. Jun 2010 15:46

Odjava od izpita v referatu dan pred izpitom?

Odgovor Napisal/-a ime4321 »

Skladovnica knjig, skript in vsega podobnega se že nevarno maje in grozi, da se zruši name. :) Spet sem si namreč naložil preveč izpitov in premalo časa zanje.

Skratka, zanima me, ali se je v referatu možno odjaviti od izpita en, ali dva dni pred samim izpitom, torej že v času, ko odjava v ŠISu ni več možna? V mojem primeru gre za dvojček delovnega prava in psv, dobrodošle pa so tudi izkušnje v zvezi z drugimi predmeti.

Hvala za informacije in srečno na izpitih.
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Odjava od izpita v referatu dan pred izpitom?

Odgovor Napisal/-a Jure »

Je možno, vendar le z zdravniškim potrdilom.. Ampak v tem primeru je pač bolje v referat samo poslat e-mail da zaradi bolezni ne boš pristopil na izpit, potrdilo pa jim dostaviš kakšen dan kasneje ali pošlješ priporočeno po pošti.. Bi najbrž malo čudno zgledalo, da bi se en dan pred izpitom zglasil v referatu in zgledal kot rožica, na potrdilu bi pa pisalo kako zelo bolan si :)

Je pa pri nekaterih izpitih možna odjava na sam dan izpita pri profesorju ali asistentu, ampak ne bi vedel pri katerih. Par let nazaj se recimo pri ekonomiji ni bilo nobenega problema odjavit na tak način.
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Odjava od izpita v referatu dan pred izpitom?

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Pri ekonomiji se še zmeraj lahko odjaviš na dan izpita.
Odgovori

Vrni se na