Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
pikica*
Prispevkov: 72
Pridružen: 05. Okt 2011 14:20

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a pikica* »

Od š.l. 2012/2013 dalje pa le še pri tistem predmetu, pri katerem študent ni opravil izpita.

Dodatne točke dobiš samo za neopravljene predmete ne več za vse...
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a KiZo »

torej ce jst prou razumem bi lahko su z temi izpiti: Družina (4ects), Psv (4) oba izbirna (8) + tocke za obveznosti pri predmetih, torej brez opravljenega izpita (kp,kmp,delovc,peeu,fin, skupaj 28 pik) ter tistimi dodatnimi za vsak predmet ( skupaj 9) že skor naprej v tretji letnik izredno (16+28+9= 53)!?


KP: 8+4
KPP: 6+4
PEU: 5+3
Delovno: 5+3
Družina: 2+2
FI: 4+2
PSV: 2+2
1. izbirni: 2+2
2. izbirni: 2+2
Levenstein
Prispevkov: 21
Pridružen: 19. Jun 2012 19:07

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a Levenstein »

Mal offtopic, me pa zanima če to velja tudi za vpis v 2.letnik izredno? Če prav razumem, če se vpišeš septembra izredno v 2.letnik se ti upošteva dodatna točka za vse predmete? Torej, lahko tudi brez uvp, RP in EKN greš izredno naprej? Brez teh predmetov je ECTS ( 34 za že opravljene + 12 za obveznosti + 8 dodatnih za obisk predmeta = 54 ECTS ? ) Hvala
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a Alja »

Letos dobiš 9 točk, če se vpisuješ iz drugega v tretji letnik, naslednje leto pa ne več. End of story.
Levenstein
Prispevkov: 21
Pridružen: 19. Jun 2012 19:07

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a Levenstein »

Iz 1. v 2. tudi ali zgolj iz 2. v 3.?
miniROŽCA
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Jan 2009 18:19

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a miniROŽCA »

KiZo napisal/-a:torej ce jst prou razumem bi lahko su z temi izpiti: Družina (4ects), Psv (4) oba izbirna (8) + tocke za obveznosti pri predmetih, torej brez opravljenega izpita (kp,kmp,delovc,peeu,fin, skupaj 28 pik) ter tistimi dodatnimi za vsak predmet ( skupaj 9) že skor naprej v tretji letnik izredno (16+28+9= 53)!?


KP: 8+4
KPP: 6+4
PEU: 5+3
Delovno: 5+3
Družina: 2+2
FI: 4+2
PSV: 2+2
1. izbirni: 2+2
2. izbirni: 2+2
Jaaa, sj to... Računica je taprava, samo če velja tud u referatu! :roll:
Levenstein
Prispevkov: 21
Pridružen: 19. Jun 2012 19:07

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a Levenstein »

Za vpis v š.l. 2012/13 se vam pri vpisu na izredni študij prizna 1 ECTS le pri tistih predmetih, kjer še nimate opravljenega izpita.

Lep pozdrav,

Milena Kastelic ref. za dodipl. študij

Tak je odgovor za dodatne točke za izredno.
miniROŽCA
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Jan 2009 18:19

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a miniROŽCA »

No, lepo to...
binka
Prispevkov: 78
Pridružen: 23. Jan 2011 22:18

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a binka »

Levenstein napisal/-a:Za vpis v š.l. 2012/13 se vam pri vpisu na izredni študij prizna 1 ECTS le pri tistih predmetih, kjer še nimate opravljenega izpita.

Lep pozdrav,

Milena Kastelic ref. za dodipl. študij

Tak je odgovor za dodatne točke za izredno.
sam sej to je v nasprotju s tistim kar je pisalo na oglasni deski.. razen če se vpišeš oktobra, ampak če pa se do 30.9. odločš za izredni vpis pa bi ti mogli priznati vseh 9 točk?
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a KiZo »

binka napisal/-a:
Levenstein napisal/-a:Za vpis v š.l. 2012/13 se vam pri vpisu na izredni študij prizna 1 ECTS le pri tistih predmetih, kjer še nimate opravljenega izpita.

Lep pozdrav,

Milena Kastelic ref. za dodipl. študij

Tak je odgovor za dodatne točke za izredno.
sam sej to je v nasprotju s tistim kar je pisalo na oglasni deski.. razen če se vpišeš oktobra, ampak če pa se do 30.9. odločš za izredni vpis pa bi ti mogli priznati vseh 9 točk?
jst sm tut pisu in dubu enak odgovor: 1 točka pri neopravljenih izpitih...jbg sej bi loh kej tazga kr pričakovau
binka
Prispevkov: 78
Pridružen: 23. Jan 2011 22:18

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a binka »

ja sam sej mogoče je pa misnla v primeru da se vpišeš oktobra, sej načeloma so tkrt izredni vpisi?
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a KiZo »

ni nujno da so takrat. ne vem, ce se ti da jo vprasi...
Uporabniški avatar
TheLaw
Prispevkov: 219
Pridružen: 06. Jan 2012 01:45
Kraj: Metropola

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a TheLaw »

Levenstein napisal/-a:Mal offtopic, me pa zanima če to velja tudi za vpis v 2.letnik izredno? Če prav razumem, če se vpišeš septembra izredno v 2.letnik se ti upošteva dodatna točka za vse predmete? Torej, lahko tudi brez uvp, RP in EKN greš izredno naprej? Brez teh predmetov je ECTS ( 34 za že opravljene + 12 za obveznosti + 8 dodatnih za obisk predmeta = 54 ECTS ? ) Hvala

Kasna je zdaj koncna zgodba, gres lahko npr. brez eko in rima naprej izredno? Če ti je uspelo kaj izvrtati :D
You mirin brah? No shame in mirin.
Levenstein
Prispevkov: 21
Pridružen: 19. Jun 2012 19:07

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a Levenstein »

Brez Rima in Ekn gres lahko komot naprej izredno, tam tako al tko nebi smelo bit problema. Je kdo kaj že vprašal, dobil odgovor glede teh točk za neopravljene izpite? Ker meni se tudi zdi vse to v nasprotju s tistim..
Uporabniški avatar
TheLaw
Prispevkov: 219
Pridružen: 06. Jan 2012 01:45
Kraj: Metropola

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a TheLaw »

Hvala za info Levenstein :D

Drugače pa sem v umestem času v eni izmed starih tem najdu skoraj 100% informacijo da se od leta 2012/2013 upošteva samo točke pri NEopravljenih predmetnih. In da se je že za leto 2011/2012 mislilo to prakticirat in se je potem šele naknadno spremenilo in prestavilo uvedbo tega pravila na naslednje leto.
You mirin brah? No shame in mirin.
hotkica
Prispevkov: 19
Pridružen: 17. Maj 2011 05:56

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a hotkica »

TheLaw napisal/-a:Hvala za info Levenstein :D

Drugače pa sem v umestem času v eni izmed starih tem najdu skoraj 100% informacijo da se od leta 2012/2013 upošteva samo točke pri NEopravljenih predmetnih. In da se je že za leto 2011/2012 mislilo to prakticirat in se je potem šele naknadno spremenilo in prestavilo uvedbo tega pravila na naslednje leto.
Že že, ampak leto 2012/2013 začne teči z oktobrom, kar pomeni, da bi morali dobiti vse točke že septembra! To piše!!! Gremo zorganizirat neko peticijo in poslati mail, pa ne v referat, ker tam itak nič ne naredijo. Nekam drugam... a ste za folk? DAJMO SE ZBRAT, NAJBRŽ NISEM EDINA, KI KRVAVO RABI TE TOČKE ZA IZREDI VPIS!! :)
Levenstein
Prispevkov: 21
Pridružen: 19. Jun 2012 19:07

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a Levenstein »

To je beseda!;) jaz to tudi tako razumem in sem za to. Vredno je poizkusiti.
*missy*
Prispevkov: 93
Pridružen: 07. Maj 2011 19:14

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a *missy* »

Nič ne boste naredili, ker so hoteli te točke pri neopravljenih izpitih že lansko leto uvesti, pa se je folk zbunil in so prestavil na šolsko leto 2012/13. Sicer pa ne razumem, kaj ima september s tem pravilnikom. Šolsko leto 2012/13 se začne oktobra in tudi, če se septembra vpisuješ, kar še spada pod 2011/12 se vpisuješ za naprej, torej v šolsko leto 2012/13 in ne nazaj v 2011/12.
Uporabniški avatar
TheLaw
Prispevkov: 219
Pridružen: 06. Jan 2012 01:45
Kraj: Metropola

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a TheLaw »

Tudi meni se tako zdi, ni vazno v katerem letu se vpisuješ ampak v kateri letnik se vpisuješ, se pravi pravila za vpis v 12/13 veljajo tako v septembru kot oktobru. Usaj jaz tako mislim, probat ni greh, če se bo šlo neko peticijo naredit sem za.
You mirin brah? No shame in mirin.
binka
Prispevkov: 78
Pridružen: 23. Jan 2011 22:18

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a binka »

A se zdaj ve ali se lahko vpišeš izredno z 2 velkima in enin semestrskim v drugi letnik? V skupini za drugi letnik sem prebrala da je nekdo napisal da velja še stari pravilnik..
Levenstein
Prispevkov: 21
Pridružen: 19. Jun 2012 19:07

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a Levenstein »

Kje pa maš to skupino? :)
binka
Prispevkov: 78
Pridružen: 23. Jan 2011 22:18

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a binka »

Levenstein napisal/-a:Kje pa maš to skupino? :)
http://pravnica.net/forum/viewtopic.php ... 5&start=75
ina56
Prispevkov: 4
Pridružen: 13. Sep 2012 20:36

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a ina56 »

Vem, da so zadnje čase prihajale informacije iz referata, da se pri izrednem vpisu priznajo pike samo za neopravljene predmete, ne za vse, ampak pri obvestilu glede vpisa za 3. in 4. letnik, ki so ga objavli na oglasni deski (sicer piše za redne, ampak ni mi jasno zakaj bi bil različen pravilnik za redne in izredne), je v priponki stari pravilnik, v katerem pa nič ne piše o tem, da bi se ECTS priznale samo za neopravljene predmete. Ali sem pa jaz površno prebrala.. :?
pikica*
Prispevkov: 72
Pridružen: 05. Okt 2011 14:20

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a pikica* »

včerajšnji odgovor iz referata je, da se upoštevajo točke samo pri neopravljenih predmetih ;)
ina56
Prispevkov: 4
Pridružen: 13. Sep 2012 20:36

Re: Pogoj za 3. letnik IZREDNO

Odgovor Napisal/-a ina56 »

Ah ja, potem ostajajo pri tem :( . Potem očitno ne velja isti pravilnik za tiste, ki se v 3. letnik vpisujejo redno in tiste, ki se izredno.
Odgovori

Vrni se na