Neodjavljen izpit

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a carrie »

Prijavljena sem bila na izpit PSV pa nanjga nisem pristopila. Kaj zdaj? Ker imam odprto prijavo se ne morem prijaviti na septembrski rok. Kaj naj storim, na koga se naj obrnem? Če ima mogoče kdo kakšne izkušnje s tem.
Hvala in lp!
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a *bini* »

ponav je odjava pol avtomatično odstranjena. in to po končanih ustnih, k da profesor ocene v referat da jih upišejo u ŠIS se pol use odjave in prijave zbrišejo. tko da še mau počaki. do septembra je ja še dovolj časa :)
mi_lenca
Prispevkov: 98
Pridružen: 23. Jan 2010 21:54

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a mi_lenca »

Prijava se ti ne bo izbrisala če nisi pristopila k izpitu. Če ne boš v referat odnesla nekega opravičila( recimo zdravniškega), da pač nisi mogla pristopit in tudi ne pravočasno odjavit, ti je šel rok in posledica je tudi da se na prvi naslednji rok ne boš mogla prijavit. Zato brž v referat z nekim opravičilom, ker če ne greš boš lahko pristopila šele na oktobrski rok. :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

To, kar je mi_lenca napisala, je sicer res, ampak ne velja za junijski rok ;)
Tako, da enostavno počakaj, da ti zbrišejo prijavo, pa se boš lahko na naslednji rok prijavila. Ni ti treba nobenih opravičil nosit ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a carrie »

Ful hvala za odgovore.
Milena mi je napisala, da morm opravičilo prnest, da me naknadno odjavjo. Bom počakala do konc druzga tedna k bo konc ustnih, da vidm če se bom lahk prjavla, drgač bo pa treba do zdravnika fehtat opravičilo :oops: :mrgreen:
prijetno junijsko učenje vsem :) še mal potrpimo 8-)
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
mi_lenca
Prispevkov: 98
Pridružen: 23. Jan 2010 21:54

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a mi_lenca »

flafi napisal/-a:To, kar je mi_lenca napisala, je sicer res, ampak ne velja za junijski rok ;)
Tako, da enostavno počakaj, da ti zbrišejo prijavo, pa se boš lahko na naslednji rok prijavila. Ni ti treba nobenih opravičil nosit ;)
Jaz sem ga mogla, zato sem to napisala :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

Aha, potem pa ne vem... Mogoče je to kej novga :mrgreen: Čeprav jaz (in moji kolegi) z junijskim rokom nikoli nismo imeli problemov, pa mislim, da nobeden nikoli ni opravičila nosil...

Itak pa piše tako v Pravilih PF, in če bi kej piskal v referatu, se jih še vedno lahko tja napoti :mrgreen:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
teckaa
Prispevkov: 5
Pridružen: 10. Okt 2012 21:14

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a teckaa »

Zivjo! :)

Imam vprašanje za tiste, ki jih zaradi bolezni ali česarkoli drugega ni bilo na izpit in se v ŠISu niso pravočasno odjavili :)
Jaz sem 2 dni pred izpitom pisala Brankotu, če obstaja kakšna možnost da me zaradi bolezni odjavi od izpita, pa mi je odgovoril, da moram poslati neko prošnjo in potrdilo od zdravnika. Pa me zanima če kdo ve kako naj bi izgledala ta prošnja in pa če je dovolj, da zdravnik napiše le da se zaradi bolezni nisem pojavila na izpitu ali mora napisati bolj konkretno?

Hvala in Lp ;)
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Dovolj je samo opravičilo zdravnika, da se zaradi bolezni tega nisi mogla udeležiti.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
teckaa
Prispevkov: 5
Pridružen: 10. Okt 2012 21:14

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a teckaa »

Dexter napisal/-a:Dovolj je samo opravičilo zdravnika, da se zaradi bolezni tega nisi mogla udeležiti.

Hvala za odgovor! :)
Mogoče veš tudi kako bi izgledala prošnja?
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a rea »

Kaka prošnja to? A to je kaj novega?
Mene enkrat ni bilo na izpit*, potem sem pa čez par dni poslala mail, da sem bruhala ipd, in so mi napisali naj prinesem zdr. opravilčilo, prinesla, in so mi zbrisali rok.

*popravljena verzija (če je kdo videl kaj sem napisala najprej, bo razumel :D)
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a Dexter »

rea napisal/-a:Kaka prošnja to? A to je kaj novega?
Mene enkrat ni bilo na izpit*, potem sem pa čez par dni poslala mail, da sem bruhala ipd, in so mi napisali naj prinesem zdr. opravilčilo, prinesla, in so mi zbrisali rok.

*popravljena verzija (če je kdo videl kaj sem napisala najprej, bo razumel :D)
Žal nisem videl. :( :D

Drugače pa nobene prošnje. :P
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
teckaa
Prispevkov: 5
Pridružen: 10. Okt 2012 21:14

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a teckaa »

Hvala obema! :)
giraffe
Prispevkov: 150
Pridružen: 15. Sep 2010 10:37

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a giraffe »

kaj pa če bi moral iti tretjič pisat izpit in se nisi mogel pravočasno odjaviti ker se ti je na dan izpita nekaj pripretilo in nisi mogel priti pravočasno? Pomaga zdravniško opravičilo tudi al ne.
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Neodjavljen izpit

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Zdravniški zmeraj pomaga :D
Odgovori

Vrni se na