izredni študij-info

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
marinero113
Prispevkov: 1
Pridružen: 02. Jun 2011 21:43

izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a marinero113 »

pozdravljeni,

zanima me, kakšna je kaj približna starostna sestava izrednih študentov.

lp, p
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Po veliki večini so stari toliko kot pa redni študentje, ker se največkrat kot izredno vpisujejo tisti, ki nimajo pogojev za redni študij, torej nekje med 19 do 23 letom.
Je pa tud nekaj starejših ... Tud čez 50 in tko.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

hej! mene pa zanima kakšni so pogoji za izredni vpis v četrti letnik? ker na spletni strani pravne fakultete je napisano tam pri IZREDNEM študiju, da je vpis v višji letnik mogoč brez treh opravljenih izpitov. če greš pa gledat pogoje za vpis v višji letnik REDNEGA študija pa piše pač kakšni so pogoji za redni vpis v četrti letnik (seštevek ocen 54 itd.) in pol spodi piše: ˝Pogoji, določeni za vpis v IV. letnik, veljajo tudi za izredne študente.˝ :shock: tko, da sem zdej mal zmedena....sicer se mi čudn zdi, da bi bli enaki pogoji za redni in izredni vpis, ampak na našem faksu se nikol ne ve :mrgreen: tko, da se pač rajš prepričam :)
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

zdej, ko sm še enkrat prebrala post sem pogruntala :D ...to najbrž misljo, če si izredni in se hočeš vpisat v višji letnik redno...da pol morš pač izplnit takšne pogoje (kot redni, ki se naprej vpisujejo redno) sej je tko, a ne? :mrgreen:
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a *bini* »

kokr jst vem, gres izredno u 4.letnik s 6mi izpiti.

k res ne bi blo logike, da bi mogu met iste pogoje kt za redni upis, povrh usega bi pa še plaču 1800 eur. Če sploh bo še 1800 eur septembra, k se je neki govoril o podrazitvah izrednega študija. :roll: a kdo drgac kj vec ve okol tega ?
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a *bini* »

tinkerbell napisal/-a:zdej, ko sm še enkrat prebrala post sem pogruntala :D ...to najbrž misljo, če si izredni in se hočeš vpisat v višji letnik redno...da pol morš pač izplnit takšne pogoje (kot redni, ki se naprej vpisujejo redno) sej je tko, a ne? :mrgreen:
to bo že bolj smislno ja :D
Uporabniški avatar
smejka
Prispevkov: 4
Pridružen: 28. Jul 2011 09:42

Re: izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a smejka »

Vsem en lepo pozdrav,

ne bom odpirala nove teme, bom kar tu vprašala in upam, da se najde kdo z odgovorom :D Zanima me, kako je z vajami na izrednem bolonjskem programu. Glede predavanj verjetno ni problemov, da hodiš z rednimi študenti. Kako pa je z vajami? Gledala sem število ur pri vajah za izredne študente in jih je resnično malo. Ve morda kdo, če obstaja kakšna možnost, da se priključim rednim študentom?

Vnaprej hvala pa lep dan.. čeprav deževen ;)
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Načeloma noben profesor ne dela problemov glede tega in se lahko udeležiš tudi vaj z rednimi študenti, nekateri profesorji to tudi spodbujajo. Je pa fajn, da profesorju prej pošlješ mail, da ti pove, h kateri skupini lahko prideš. ;)
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
smejka
Prispevkov: 4
Pridružen: 28. Jul 2011 09:42

Re: izredni študij-info

Odgovor Napisal/-a smejka »

Hvala za tako hiter odgovor! :)
Odgovori

Vrni se na