Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
_lina_
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Mar 2009 13:06

Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a _lina_ »

Prof.dr. Janez Kranjc je eden izmed redkih profesorjev, ki so zelo dostopni študentom, njihovi maili so ažurni, hitri in z veseljem pomagajo pri nejasnih vprašanjih, ki se ti pojavijo tekom študija snovi. Sicer pa je nova knjiga res dobra in skupaj s knjigo primerov je izpit brez težav opravljen, tako da se nič bat :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a flafi »

Meni je tut bil Kranjc super :D :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a *bini* »

sj to je najbrs use res, sam kar se pa ustnih tiče pa pr njemu ni nč kj za pohvalt. ker to da med ustnimi govoris po telefonu, zapiras odpiras okna, si strižš nohte, pospravlas marelo.. pač to men ni odnos do študenta k bi mogu bit na ustnih.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a flafi »

*bini* napisal/-a:si strižš nohte
Resno? :shock: A to je pri tebi počel? :shock: Men je bil drgač ustni pr njemu eden boljših na faksu...
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a *bini* »

ne pr men je samo po telefonu govoril :D mi je pa to ena pravla, ampak jo tko poznam, tko da dvomm da bi si to zmislna no :D

drgač pa men ustni nikol niso fajn, če ne druzga že zarad tega k je treba vedno tok časa čakat da prides na vrsto :D
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Nisem še delala izpita iz RP, sem pa bila na ustnih kot poslušalka pri prof. Kambiču in prof. Kranjcu.
Pri slednjem smo sedeli notri poslušalci, študent, prof. Kranjc in še en profesor (ne vem, če je bil komisijski). Zazvoni telefon, prof. Kranjc se javi in se začne pogovarjati V FRANCOŠČINI! Po mojem mnenju je že to, da je sprejel klic, znak nespoštovanja do študenta in še dodatna dekoncentracija, da je pa bil klic v francoščini je pa sploh nedopustno! :evil: :(

Tako da nimam dobrega mnenja o njem glede ustnih, bom pa videla, kaj se bo dogajalo na mojem...
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

ParfumeGirl napisal/-a:Nisem še delala izpita iz RP, sem pa bila na ustnih kot poslušalka pri prof. Kambiču in prof. Kranjcu.
Pri slednjem smo sedeli notri poslušalci, študent, prof. Kranjc in še en profesor (ne vem, če je bil komisijski). Zazvoni telefon, prof. Kranjc se javi in se začne pogovarjati V FRANCOŠČINI! Po mojem mnenju je že to, da je sprejel klic, znak nespoštovanja do študenta in še dodatna dekoncentracija, da je pa bil klic v francoščini je pa sploh nedopustno! :evil: :(

Tako da nimam dobrega mnenja o njem glede ustnih, bom pa videla, kaj se bo dogajalo na mojem...
No, klica iz Francije ravno ne moreš odkloniti. Sploh, če te kliče kakšen ugleden gostujoč profesor, itd. Glede na to, da imajo profesorji ustne izpite skoraj brez premora oz. samo 1 uro čas za kosilo, ne moreš ravno odkloniti tovrstnih klicev. Da ne govorim o temu, zakaj bi nekoga bolj dekoncentriral pogovor v francoščini kot v slovenščini - SMEŠNO. :) In najbrž se ni kar javil, ampak je minilo par sekund, preden je kolegica nehala govoriti, pa ji je potem on povedal, da se opravičuje. Res ne vem kaj ti ni jasno...
Kranjc je, tako kot Kambič, CAR. Hvala bogu, da obstajajo še takšni profesorji, ker bi bila brez njih naša PF precej bleda. Ozrite se naokrog.

Prijazen pozdrav, A
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

denny.crane napisal/-a:In najbrž se ni kar javil, ampak je minilo par sekund, preden je kolegica nehala govoriti, pa ji je potem on povedal, da se opravičuje. Res ne vem kaj ti ni jasno...
Hm, zakaj imam občutek, da me prepričuješ, da je bilo drugače, kot sem sama videla :o Sploh je pa imel takrat ustni kolega, če smo že pri tem...

OK, če že francoščina nima nobenega vpliva, pa po mojem mnenju profesorji ne bi smeli sprejemati klicev v času ustnih.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a flafi »

Jaz bi si na kakšnem ustnem prav želela, da profesorja kdo pokliče, da imam še malo več časa za razmislit :lol:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a Sizif »

se strinjam. pa da po možnosti po dolgem klicu profesor pozabi kakšno je blo vprašanje
blank
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

flafi napisal/-a:
*bini* napisal/-a:si strižš nohte
Resno? :shock: A to je pri tebi počel? :shock: Men je bil drgač ustni pr njemu eden boljših na faksu...
To z nohti je pa men tud kolega povedou ja :D
Drgač osebnih izkušenj pr njemu na ustnih hvala bogu nimam.
Uporabniški avatar
Kajch
Prispevkov: 5
Pridružen: 20. Jan 2010 11:19

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a Kajch »

flafi napisal/-a:
*bini* napisal/-a:si strižš nohte
Resno? :shock: A to je pri tebi počel? :shock: Men je bil drgač ustni pr njemu eden boljših na faksu...
No jst pa lahko to iz prve roke povem, ker ko sm jst mela ustne pr Kranjcu si je on brez problema strigu nohte pred mano :roll:
Če ne se mi pa zdi da je edn najbolj poštenih profesorjev pri spraševanju. Znat moraš pač VSE :D
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a nusa »

Dobila sem 3 vprašanja. 2 sem znala v nulo pri enem pa se ene stvari nisem spomnla(vse ostalo sem znala)- znižal mi je za 2 oceni. to se pa meni ne zdi pošteno :roll: drugač pa ja..pri meni je govoro po telefonu, odpiral in zapiral okno+ še malo se je pretegnil :D pa ne sede na stolu tak kot je pač normalno da se, ko že nekaj časa sediš ampak je med potjo od okna do stola še malo potelovadil :D
Odnosa do študentov na ustnih po mojem mnenju nima lih pretiranega ampak se pa strinjam da sta s Kambičem ena izmed boljših profesorjev na faksu ne glede na odnos na ustnih:)
Pika91
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Okt 2010 15:53

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a Pika91 »

Vso spoštovanje prof. Kranjcu, samo zelo me je zmotvo to, da ti ne pusti, da do konca poveš, kar te vpraša in pol je lahko odgovor popolnoma drugačen in napačen, če ne nadaljuješ stavka (ki ga ne moreš, ker te prekine:S). Pa da zaideš nekam, kar skoraj nima veze s snovjo in ti večalmanj takšne stvari znižajo oceno. Še dobro, da ti jo potem opravljen izpit iz ekonomije z lepo oceno, zviša :)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a bajna »

no, js tud nimam dobrih izkušenj, ne od rimskega, ne od nemščine..

pri rimu se je pa pretegoval, krožil z boki, risal po mojem izpitu itd., da ne omenim dretja name.. tako da, ne, on men ni kul :P
nicole
Prispevkov: 40
Pridružen: 18. Maj 2011 12:21

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a nicole »

Ko sem bla js prvič pri njemu, se je isto pogovarjal po telefonu in ni zvenelo nič kaj nujnega-mi ne bo noben rekel, da tega klica ni mogel preložiti. Kaj, a študentje se pa tudi kar tako javljamo na telefon sredi predavanj? Ja ne ane, pa je tudi kdaj kakšen klic, ki je pomemben. No, meni je potem, ko mi je povedal da sem lena in da ne bom s takim načinom dela nikoli naredila faxa (pa mi je za jesen ostal samo še rim) še začel nekaj po nemško govorit-še dobro, da ne razumem nemščine, ker ni bil ravno nasmejan :) ampak je bil potem na 2. roku bolj prijazen in mi je dal lepo oceno, tako da očitno ima svoje dneve :) kar se pa tiče predavanj, je pa res ened izmed boljših profesorjev. On je po moje samo tako zelo pameten, da ga študentje včasih čisto spravimo iz tira, ko česa ne povemo točno tako, kot je prav :D
Uporabniški avatar
buttercup
Prispevkov: 253
Pridružen: 29. Apr 2009 09:26

Re: Pohvala dr. Janezu Kranjcu

Odgovor Napisal/-a buttercup »

ja pa kaj, pri meni se je pa kambič po telefonu menil za letalske karte za dopust ... pa sem padla (ne zaradi tel. pogovora haha :))
Odgovori

Vrni se na