Vpis

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

Potrdilo dobiš na vpisu in ga tm izpolneš in ti ga tam poštempljajo. ;)
martina
Prispevkov: 16
Pridružen: 23. Jun 2009 16:17

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a martina »

Jst na šisu sploh še nimam odprtega vpisnega lista, jutri naj bi bil pa kao že vpis? :shock:
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a deadff »

Smešno vprašanje...a je treba če se ponovno redno vpišeš v prvi letnik spet pisat vse predmete v indeks? :D
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ne, sam une k ti še manjkajo.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
ninch12
Prispevkov: 47
Pridružen: 16. Nov 2008 23:41

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a ninch12 »

Kakšno dokumentacijo je potrebno imet na vpisu s seboj?
You never know how strong you are, until being strong is the only choice you have. 
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a baby™ »

vpisni list, indeks, študentsko, vpisnino lahko plačaš tudi kasneje (sploh če položnice nisi še niti dobila...)
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
ninch12
Prispevkov: 47
Pridružen: 16. Nov 2008 23:41

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a ninch12 »

baby™ napisal/-a:vpisni list, indeks, študentsko, vpisnino lahko plačaš tudi kasneje (sploh če položnice nisi še niti dobila...)
hvala! ;)
You never know how strong you are, until being strong is the only choice you have. 
missjulie
Prispevkov: 14
Pridružen: 03. Okt 2009 19:42

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a missjulie »

Živjo, sej možno, da je to vprašanje že bilo kdaj postavljeno, ampak vseeno, zgodilo se mi je to, da bom 2 leti zaporedoma brez statusa, torej pavzerka. Ko opravim vse izpite za moj letnik, a moram res dati prošnjo za nadaljevanje študija? To sem nekje zasledila in me zdaj malo skrbi, kako je s tem. In še, kako se študij nadaljuje po 2 letih, a padem zdej v bolonjski sistem, pa nisem 1.letnik sicer. Hvala za odgovor!
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Hej.. kolkor sem jaz obveščena, naj bi morala to prošnjo poslat, če pavziraš več kot dve leti zapored in da je zgolj formalna zadeva. Da boš ziher, pa najboljše da v referat kak mail pošlješ al pa na forumu od ŠOU vprašaš. Kar se pa tiče nadaljevanja študija; lahko si boš izbrala, ali boš nadaljevala po starem sistemu, ali po bolonjcu ;)
Pozitiv vabrejšan!! :D
Gisele
Prispevkov: 74
Pridružen: 20. Nov 2008 15:37

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Gisele »

A lahko sploh pavziraš vč kot 2 leti en letnik???
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Bili »

Šele zdj sm na oglasni zasledila: Izredni vpisi v višje letnike ter ponovni vpisi! piše: Vsi tisti študentje, kateri še nimate pripravljene vpisne liste za vpis v višji letnik in izpolnjujete pogoje za izredni vpis ter se želite vpisati v višji letnik ali ponovno v isti letnik vas prosimo, da se zglasite v referatu za študentske zadeve.

A to pomen, da se lahko zdj (če nism že prepozna, ker sm šele dons to vidla) vpišeš še enkrat REDNO v 1. letnik?? :o al je le čudn napisan, pa se lahko samo izredno zdj vpišeš spet v 1. letnik?
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a KiZo »

pomoje d je to sam za izdreno moznost misljen...
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Vpis

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

^^ 100% je mišljeno samo za izredno napredovanje v višji letnik oz. za izredno ponavljanje.
Pozitiv vabrejšan!! :D
Odgovori

Vrni se na