Uporaba omaric

Splošna diskusija o študiju prava, prednostih in problematiki, urnikih, ...
Odgovori
verony
Prispevkov: 30
Pridružen: 16. Jan 2011 16:13

Uporaba omaric

Odgovor Napisal/-a verony »

A mogoče kdo kaj ve, ali so omarice kaj določene ali lahko uporabiš katero želiš? Pa še, ali si jo zaklenem ter odklenem s svojim čipom (kartico) al je treba v referat po kak ključek ali kaj podobnega? Zadeva bi mi prišla prav za garderobo in knjige, pa ne vem kako se smejo te omarice sploh uporabljat - če kdo od streješih kolegov kaj ve? Hvala! :D
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Uporaba omaric

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Uporabiš katero želiš, kjerkoli na fakulteti. Zdi se mi le, da naenkrat ne moreš uporabljati več omaric. Odklepaš/zaklepaš jih s čipom, ki smo ga na začetku študijskega leta dobili pri vpisu oz. v referatu.

A sistem zaklepanja/odklepanja poznaš? :)
verony
Prispevkov: 30
Pridružen: 16. Jan 2011 16:13

Re: Uporaba omaric

Odgovor Napisal/-a verony »

ParfumeGirl napisal/-a:Uporabiš katero želiš, kjerkoli na fakulteti. Zdi se mi le, da naenkrat ne moreš uporabljati več omaric. Odklepaš/zaklepaš jih s čipom, ki smo ga na začetku študijskega leta dobili pri vpisu oz. v referatu.

A sistem zaklepanja/odklepanja poznaš? :)
Hvala ParfumeGirl! Saj ena omarica mi je čisto dovolj - nimam toliko knjig za v dve :lol: Sistem zaklepanja/odkepanja - ali je enako kot za odpiranje vrat toalete, torej da omarici samo približam čip za oklenit in nato še enkrat za zaklenit ali je kaj posebnega?
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Uporaba omaric

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Zapiranje: zapreš omarico in takoj prisloniš čip, da se pokaže zelena lučka. Jaz na koncu še vedno preverim, če so vratca res zaprta, ker nekatere omarice ne delajo ;)
Odpiranje: samo prisloniš čip in omarica se odpre.
verony
Prispevkov: 30
Pridružen: 16. Jan 2011 16:13

Re: Uporaba omaric

Odgovor Napisal/-a verony »

ParfumeGirl napisal/-a:Zapiranje: zapreš omarico in takoj prisloniš čip, da se pokaže zelena lučka. Jaz na koncu še vedno preverim, če so vratca res zaprta, ker nekatere omarice ne delajo ;)
Odpiranje: samo prisloniš čip in omarica se odpre.
Hvala ParfumeGirl! Takoj v ponedeljek uporabim zadevo. To so se super na faksu spomnili z omaricami, v filmih se mi je na kakšnih ameriških kolidžih to vedno zdelo super zadeva, škoda le da še pri nas na faksu ni za vsakega ena in da bi jo lahko imeli za celo študijsko leto svojo za stalno - no, malo nas je preveč za kaj takega :)
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Uporaba omaric

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Meni je pa ravno to, da imaš lahko vsakič drugo, super :D Če imaš predavanja v sivi, daš stvari v sive omarice. V spodnjem nadstropju jih daš v modre/vijolične, v knjižnici jih lahko pustiš v tistih omaricah - tako da ni potrebno hoditi, na primer, iz knjižnice v sivo, ker si stvari pustil tam ;)
Odgovori

Vrni se na