Športna vzgoja

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

javama
Prispevkov: 11
Pridružen: 24. Jun 2009 12:05

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a javama »

flafi napisal/-a:Ok, jst mam eno vprašanje :D
Prjavla sem se na en program prek tistga CUŠ kataloga in bla sprejeta. Zdej pa sem nekje tle v tej temi prebrala, da mormo račune pa te stvari nest v rožno profesorju do 15. aprila. Ta program pa verjetno do 15. aprila še ne bo končan in dvomim, da mi bojo dal kakšno potrdilo pred koncem, glede na to, da te zbrišejo, če manjkaš več kt 3x :D
Zdej me pa zanima, če je profesor kej omenu, a obstaja kakšna možnost, da se potrdilo tut po 15. aprilu prnese?
mogoče si že prišla do odgovora ampak bom vseeno napisala kaj sem izvedela. Profesor prizna oziroma upošteva obiskovanje cuš programov, za potrdilo pa sem iz cuš-a dobila odgovor da mi ga lahko pošljejo prej sam prošnjo jim moram poslat potem aprila, ko bom rabila potrdilo.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a flafi »

Oo, hvala za tole :)
Jst sm tut na cuš poslala vprašanje, če dobim potrdilo, pa so mi napisali, da bojo na koncu na vsak faks posebej poslali profesorjem telovadbe kdo iz tistga faksa je hodu prek cuša na kaj :?
Bom rajš kr poslala prošnjo aprila ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
pravnik1
Prispevkov: 22
Pridružen: 22. Jan 2009 08:10

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a pravnik1 »

a lahko kdo pove kako je s temi štemplji!
jaz ne mislim hodit na športno, niti nisem nobene panoge vpisal, pa me zdej zanima kolk štempljev mu lahko prinesem, pa kako se to upošteva!
tony
Prispevkov: 38
Pridružen: 22. Sep 2009 17:30

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a tony »

Mene pa zanima kdaj je prof. v dvorani v rožni dolini? hvala za odgovor.
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

tony napisal/-a:Mene pa zanima kdaj je prof. v dvorani v rožni dolini? hvala za odgovor.
če se prov spomnem je reku, da ga ob sredah ob 3h zagotovo srečaš..
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a rogy »

a mogoče ve kdo kdaj bodo kj uni organizirani izleti? k je reku da bo na oglasno dal sam zdej ne vem a to v rožni al tuki na faksu :?: če je mogoče kdo kj slišu :|
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a windy »

A lahko nekdo pove, kaj vse se upošteva, če NE bomo hodili v Rožno na športno vzgojo? Ne živim v Lj, zato bi bila res čista izguba časa, če bi se morala popoldan še 1x vozit športat (ali pa če bi ostajala v Lj).. Nad fitnesom nisem ravno navdušena (to lahko počnem tud doma); kaj pa žigi s Šmarne gore, na čem naj mu to prinesem? A moram imet prav Planinski dnevnik od PZS? Pa še nekaj... :oops: Na aerobiki nam ne izdajajo računov, lahko pa dobim potrdilo in žig krajevnega športnega društva, da sem bila na vadbi prisotna. Se to upošteva?
Naaaaaajlepša hvala za odgovore ;)
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a windy »

Še neki :oops: a za fitnes mormo prinest račune ali so OK karte?? :?
Aaaaaaaa, ta športna, zdej se morm še s tem ukvarjat kje in kako bom dobila račune, ki jih pri nas pri ''organiziranih vadbah'' (ples, aerobika,...) sploh ne izdajajo. Kr nekiiii, skos se s športom ukvarjam, ampak je vse to tko, brez računov; neumno se mi zdi, da se bom zdaj samo zato mogla vpisat v fitnes (karto bi še dobila na lepe oči, računa se pa valda ne da..), ki mi pa res ne sede - še zagnusilo se mi bo športat :(
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

upoštevajo se razne skupinske vadbe, fitnes, ples, smučanje,.. zdej glede žigov se najbrž da kje dobit ksno knjižco da ti not lah štemplajo (to ne bi vedla). glede teh računov, če mene vprašaš, je nemu važn sam, da se vid kam si hodu in da je tvoje ime gor...najbrž ni važn al je to v obliki računa al kšnga potrdila z žigom...
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a bajna »

se prav če mu prneseš karte od smučanja, se kako upošteva?? ampak js na vseh nimam imena oziroma nimam vseh računov... kok kart morš v takmu primeru drgač prnest če smučaš? pa še neki, se je že komu zgodl da ni mogu it naprej, ker ni mel telovadbe? :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a flafi »

Mene tut zanima kok teh računov mormo met... Jst bom mela potrdilo za skupinsko vadbo od nekje konc oktobra do nekje sredine aprila (ker mormo aprila kao že prnest tja v Rožno). Pa nisem zihr da bo to zadost :( Mam še eno dnevno smučarsko karto (itak ni imena gor, ker ga nikol ni), sam ne vem če bo to vse skupi zadost... A kdo slučajno ve kok kej profesor komplicira? :? Da vem a morm še na kšno Šmarno slučajno it :roll:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a *bini* »

kokr sm jst vidla, ne komplicira preveč. niti dobr ne pogleda sploh kaj si mu prnesu. S smučarskimi kartami je pa tko da lohk prnesš najvec 3 enodnevne al pa lohk tut tednsko.
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a Jure »

Živjo

Eno vprašanje za tiste, ki hodite na telovadbo v Rožni dolini. Zanima me ob katerih dneh in urah se da dobit profesorja tam.

Tnx
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Jure napisal/-a:Živjo

Eno vprašanje za tiste, ki hodite na telovadbo v Rožni dolini. Zanima me ob katerih dneh in urah se da dobit profesorja tam.

Tnx
ob sredah pa četrtkih se ga da dobit okol 14-15.ure. Takrat, k smo se šli prjavt, je reku da bo ob taki uri zmer tm.
javama
Prispevkov: 11
Pridružen: 24. Jun 2009 12:05

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a javama »

Če je slučajno kdo tukaj, ki je hodil v Rožno na športno pa je že dobil podpis v indeks naj prosim pove približno koliko ur ste imeli (30, 40) oziroma kolikokrat ste bili tam (15, 20)? hvala :)
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a nusa »

jaz sem nesla polletni račun za fitnes pa parkrat sem bla tam :) sicer pa je na začetku leta rekel, da pri 15em obisku dobiš štempl :))
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a windy »

Hej,
mam 2 (malo) butasta vprašanja :mrgreen: ju3 mam namen nest fitness karto v Rožno, pa niti ne vem kje je to + ne vem sploh kje bom najdla tega Podobnika :roll: :oops:
1. A se da v bližini te športne dvorane kje normalno parkirat? :roll: (al je mogoče bolš da grem z busom :?: )
2. Kako ta stric za športno sploh zgleda? :D
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a flafi »

Za parkirat pomoje ne boš dobila. Vsaj takrat, ko sem jst bla, je blo vse polno. Najboljš je it s 14ko, pa dol pr študentskih domovih. Pol greš pa po eni potki, k je tko "postran" :D Ne znam glih dobr razložit :D Ampak tko, vsi drugi pločniki so pravokotni drug na druzga, pol je pa ena taka potka, k gre diagonalno. In po uni potki greš, in te prpele do ene hiše (ne spomnem se točn, a je modra al oranžna..?). Sej se od zuni vid, da je športna dvorana, k ma una okna, k jim majo telovadnce ponavad. Lahko se tut po tem orientiraš, da je čez cesto en lokal.
No, in greš not v to hišo :D In greš mim hišnika, mu poveš da greš h Podobniku, in greš gor po štengah. In k prideš do vrha (hvalabogu je samo eno nadstropje :P ), greš desno v eno sobo, k zgleda kt fitnes. In se držiš leve stene in greš do konca do ene ograje, (mal pogledaš dol, kako ma folk aerobiko) in pol maš ena vrata na levi, kjer piše gor neki v stilu 'vstop za profesorje', in potrkaš in greš not. Ne čakat, da ti kdo odpre, ker ti noben ne bo :D :D

Podobnik je pa tak ful prjazen stric, po moje že mal starejši, ker je že siv :) Ne moreš sfalit, res. Itak pa, ko sem jst pršla, sta bla not samo on pa ena ženska, tko da pomoje jih dost več kt to ne bi smel bit :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a windy »

:D :D Oh, zakon, najlepša hvala za tok hiter odgovor in izčrpen opis :mrgreen: zdej pa res ne bom mogla zgrešit! ;)
No, pol bom pa ju3 mela en trip po Lj, sej se že dolg nisem s trolo pelala :lol:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a Dexter »

windy napisal/-a:No, pol bom pa ju3 mela en trip po Lj, sej se že dolg nisem s trolo pelala :lol:
Aja, pa žetonov za trolo ni več, moraš neko kartico kupit. :mrgreen:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a windy »

:lol: :lol: :lol:
Bianca
Prispevkov: 52
Pridružen: 21. Okt 2008 19:36

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a Bianca »

Jutri morajo na vpis v Rožno dolino samo tisti, ki bodo hodili tja na športno, ne? Ker jaz mislim prinest šest mesečnih računov iz našega lokalnegta fitnes centra. Torej mi jutri ni treba it k profesorju, ampak mu aprila samo prinesem račune?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ni ti treba it tja ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Bianca
Prispevkov: 52
Pridružen: 21. Okt 2008 19:36

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a Bianca »

Do kdaj moramo profesorju prinesti potrdila? A mi lahko kdo iz 2. ali 3. letnika pove, kdaj je profesor v Rožni dolini? Ne bi rada hodila v Rožno brezveze. ;) Predvsem me zanima za torek, sredo in četrtek popoldne.
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Športna vzgoja

Odgovor Napisal/-a sunshine »

A res noben ne ve kdaj je profesor tm? Sej vs je par hodil na telovadbo tja. Dejte no, ne bit sramežljvi :D
Zaklenjeno

Vrni se na