Izredni študij

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Odgovori
makalonca
Prispevkov: 335
Pridružen: 21. Jan 2009 18:35

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a makalonca »

Aja, tut za predavanja? Sm rekla avtomatično za vaje, ker za predavanja sploh nism vedla, da je možno kej dobit.
Če mamo letos devet predmetov, bi jih mogl bit pol za izredno napredovanje dost že 5 ali 6 narjenih, saj tko se mi zdi, da je blo prejšnja leta.
Pa tut, a si ni blo možno iz prvega v drugi tut kr dost možno nest.
Nič ne trdim, ker ne vem zagotovo kaj je res in kaj ne... Le zdi se mi, da ni lih sorazmerno...
anomis
Prispevkov: 42
Pridružen: 18. Feb 2009 20:37

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a anomis »

Lep pozdrav. Mene pa zanima, koliko izpitov moram še narest za 2.letnik, če imam že priznana 2 izbirna predmeta iz starega sistema? A se mi prizna 4ects za vsak izbirni predmet? Torej moram narediti še 3 izpite za izredni študij naprej v 3.letnik? Lepo prosim, če bi mi kdo razjasnil problem... :S
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Za vsak izbirni predmet se ti priznajo 4 ects. Za napredovanje v 3. letnik izredno pa si preberi tole temo: viewtopic.php?f=5&t=1087 ;)
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
anomis
Prispevkov: 42
Pridružen: 18. Feb 2009 20:37

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a anomis »

V šisu sem se prijavila na izpite 2.letnika, čeprav mam še iz 1.letnika izpite. Lahko sem se prijavila, čeprav mi je Milena iz referata sporočila, da od 1.10 naprej ni možno pred 1.letnikom izpitov opravljati? Kako, a potem mojo prijavo izbrišejo?Prosim za pomoč
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

No, koliko vas je izrednih študentov 2. letnika na forumu? :D

Boste hodili na izredna predavanja? :?:
Carko
Prispevkov: 43
Pridružen: 20. Okt 2008 17:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Carko »

Bomo ja - koliko pa še ne vem ;)
archer
Prispevkov: 34
Pridružen: 21. Jan 2010 12:12

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a archer »

Kaj točno moramo izredno obvezno obiskovat če sploh kaj? Kako je s seminarskimi in vajami? Osebno drugače hodim na redna predavanja, samo bom pač še na izredna če bo treba?
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

Osebno bi raje hodila na redna predavanja kot na izredna, samo mi čas ne dopušča...

Na tvojem mestu bi šla morda samo na prvo uro vsakega predmeta na izredna predavanja - če ne drugega zato, da vidiš kakšne obveznosti imaš. Ponavadi so na izrednem malo drugačne (jih je manj) ter ob različnem času (nekateri kolokviji)... vsaj tako je bilo v prvem letniku.

Lp
Carko
Prispevkov: 43
Pridružen: 20. Okt 2008 17:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Carko »

KPP je bilo prvič ta teden? Kakšne pomembne informacije mogoče?
lady butterfly
Prispevkov: 16
Pridružen: 12. Sep 2011 14:47

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a lady butterfly »

Imam par vprašanj glede kazenskega procesnega prava.

Vaje za nas izredne so torej ta četrtek? Sklepam, da do četrtka ni potrebno naredit vseh 14 strani?

Potem me pa samo še zanima glede pisnih prispevkov. Kdo mogoče ve kako naj to sploh približno vsebinsko zgleda? Prispevke lahko pošiljamo enega po enega ali moramo vse skupaj?
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

A ne bodo tudi danes (prve) vaje? Ker jih zadnjič ni bilo?

Glede vprašanj... jaz nisem rešila vsega, glede na to, da ni nič ločeno po dnevih sem domnevala, da bomo šli po vrsti - recimo 3-4 teme na vaje. Če temu ne bo tako in bo preskakoval teme, ne bom ustrezno pripravljena :D

Še eno vprašanje. JE KDO GLEDAL OGLASNO? Danes piše (sicer pod ikono 3. letnika(???)), da se začnejo predavanja (torej vaje) že ob 15.15... Sem kar malo razočarana, da tako pozno sporočijo. Izredni študij je kakor razumem prilagojen tistim, ki zraven delajo. Jaz imam srečo, da mam fajn šefico in mi pusti it uro prej isti dan kot prosim, nekateri pa morda nimajo te sreče... Lahko bi vsaj v petek obvestili.
lady butterfly
Prispevkov: 16
Pridružen: 12. Sep 2011 14:47

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a lady butterfly »

Pa so te vaje v četrtek obvezne za izredne, al kako?

Mah obveščat nas sploh več ne znajo...škoda zgubljat besed res.
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

a pisni prispevki so nujni? ker sama na faks hodim bolj redko in ne sledim.... :?
pikica*
Prispevkov: 72
Pridružen: 05. Okt 2011 14:20

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a pikica* »

Ja so, v šisu maš vse objavlen. Izredni mormo napisat tri, do 6.1
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Sanja »

digi-smeh napisal/-a:a pisni prispevki so nujni? ker sama na faks hodim bolj redko in ne sledim.... :?

Ja tut jst mam ta problem, ker velik delam. Prej sem gledala to gradivo za vaje...ubistvu je treba oddat tri prispevke na teme, ki so objavljene pod gradivo za vaje al kako!? :?
anomis
Prispevkov: 42
Pridružen: 18. Feb 2009 20:37

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a anomis »

Zdravo, danes sem dobila pogodbo za šolnino za ponavljanje 2.letnika izredno.

A mogoče kdo ve, če bom morala kljub šolnini potem še vsak neopravljen izpit plačati?! =(

V šisu sem pa že nekej časa prijavljena na izpit, čeprav šolnine sploh še nisem plačala... kako je to mogoče?!
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a KiZo »

Kokr jst vem se solnina placuje po predmetu in so v to vsteti trije roki, cetrti in nadaljni je plačljiv (vsaj men je blo tko recen).
Kar se pa prijave na izpit tice pa ne vidm nobenga problema :D (ce je rok razpisan (beri: se lahko nanj prijavis) pred datumom zapadlosti poloznice ti po moje ne morjo zarad tega odrect oz onemogocit prijavo, lahko da je kaksen rok npr 3. al pa 4. januarja in ce placas npr 31.12. se ne mors niti kasnej prjavt na izpit, ker se moras prijavit najmanj sedem al osem dni pred izpitom))
Morm pa rect da sm biu kr pozitivno presenecen, niti ni tok visoka solnina kokr so strasil
a90
Prispevkov: 162
Pridružen: 16. Dec 2009 12:27

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a a90 »

anomis

Ko plačaš šolnino si s tem opravila svojo obveznost. Potem si enaka vsem, torej na voljo imaš 6 rokov, 1.,2.,3., so brezplačni, nadaljni so komisijski in se zanje plača po veljavnem ceniku.
Tako, da ne se bat.
Prijava na izpit je vedno mogoča, ne vem zakaj ne bi bila. Edino, če ti svojih obveznosti ne poravnaš pravočasno, potem se ne moreš prijavit oz. mogoče če so popustljivi. Tako, da tvoje vprašanje ni smiselno. ;)

Pa lep dan.
Carko
Prispevkov: 43
Pridružen: 20. Okt 2008 17:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Carko »

Mi lahko kdo pove kako je glede seminarskih za Delovno? ;)
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Je kdo od izrednih že delal te prispevke? s čim ste si pomagali?sama sploh ne vem kje naj začnem?
aja, so mogoče besedila za te tri prispevke kje objavljena? :?
lusiiik
Prispevkov: 7
Pridružen: 08. Jun 2011 17:08

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a lusiiik »

Na prva 3 vprašanja ti ne znam odgovort, ker še nisem začela :oops: Maš pa objavljene v temi Kazensko procesno pravo pod Vaje, je bil kolega tok prijazen, da jih je objavu :D
lady butterfly
Prispevkov: 16
Pridružen: 12. Sep 2011 14:47

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a lady butterfly »

na oglasni deski sem opazila, da je v ponedeljek test za ozredne študente.
Je obvezen samo pristop na test ali kako drugače?
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

Kot sem napisala že v eni drugi temi - jaz sploh nisem vedela, da za kazensko pravo obtaja test :oops: ? Tudi pod opisom predmeta nič ne piše...

Pa na izrednih predavanjih na začetku, ko so predstavljali učni načrt, niso nič omenili... je pa res, da zadnje 2 tedna nisem bila na predavanjih zaradi obveznosti ki jih še imam za prvi letnik.

Ve kdo kaj več?
lady butterfly
Prispevkov: 16
Pridružen: 12. Sep 2011 14:47

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a lady butterfly »

Nikoli nism slišala da bi kdorkoli omenjal kakšen test pri kazenskem pravu, to je bil danes res šok :?
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Če bo to tak test kokr smo ga mel lani, ga boste lahko pisal z odprto knjigo :lol:
Edin če letos nosi kakšne točke oz. procente, to bi mogl pa najvrjetneje pisat v učnem načrtu.
Odgovori

Vrni se na