Ponavljanje 2. letnika

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

kitka*
Prispevkov: 59
Pridružen: 15. Okt 2010 19:16

Ponavljanje 2. letnika

Odgovor Napisal/-a kitka* »

zdravo,
zanima me ali mogoče kdo ve, koliko izpitov je potrebnih za ponavljanje 2.letnika(bolonjski s.)
Vem da je potrebno zbrati 30 ECTS, koliko izpitov pa je to?
v tisti tabelci se ne znajdem najboljše kr ne vem kaj se prišteva rednim,kaj izrednim. kko pa je z IZREDNIM vpisom v 3.letnik..koliko ECTS je potrebnih?

ful bi bla hvaležna,če bi mi znal kdo to malo razložit :)
t90
Prispevkov: 29
Pridružen: 31. Avg 2010 21:37

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a t90 »

heej, glede tega dobim sicer vsakič drugačne info, ampak baje, da če maš nrjeno vse za 1.letnik mislm da ne rabiš met nič za 2.letnik, razen vseh obveznosti (seminarske, kolokviji, seminarji), ker s tem dobiš 36KT :) naj me kdo popravi če je kako drugač..mene pa zanima če kdo ve kako je za ponavljanje 2.letnika če nimaš narejene ekn pa rima... ??
jan_
Prispevkov: 82
Pridružen: 24. Mar 2009 15:53

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a jan_ »

Za izredni vpis v 3. letnik potrebuješ 54 točk, dobiš pa pri vsakem predmetu 1točko za predavanja zraven.
mrsimpatikus
Prispevkov: 41
Pridružen: 29. Dec 2009 22:45

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a mrsimpatikus »

t90 napisal/-a:heej, glede tega dobim sicer vsakič drugačne info, ampak baje, da če maš nrjeno vse za 1.letnik mislm da ne rabiš met nič za 2.letnik, razen vseh obveznosti (seminarske, kolokviji, seminarji), ker s tem dobiš 36KT :) naj me kdo popravi če je kako drugač..mene pa zanima če kdo ve kako je za ponavljanje 2.letnika če nimaš narejene ekn pa rima... ??
V 2. letniku je potrebno zbrati vsaj 30 ECTS za ponavljanje 2. letnika. Za ponavljanje ne rabiš imeti narejenega rima in ekonomije. Informacija iz referata.

Lp
kitka*
Prispevkov: 59
Pridružen: 15. Okt 2010 19:16

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a kitka* »

aha hvala za te info :)
t90
Prispevkov: 29
Pridružen: 31. Avg 2010 21:37

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a t90 »

mrsimpatikus napisal/-a: V 2. letniku je potrebno zbrati vsaj 30 ECTS za ponavljanje 2. letnika. Za ponavljanje ne rabiš imeti narejenega rima in ekonomije. Informacija iz referata.

Lp

Polepšov si mi dan! :D hvala!! ;)
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

mrsimpatikus napisal/-a:
t90 napisal/-a:heej, glede tega dobim sicer vsakič drugačne info, ampak baje, da če maš nrjeno vse za 1.letnik mislm da ne rabiš met nič za 2.letnik, razen vseh obveznosti (seminarske, kolokviji, seminarji), ker s tem dobiš 36KT :) naj me kdo popravi če je kako drugač..mene pa zanima če kdo ve kako je za ponavljanje 2.letnika če nimaš narejene ekn pa rima... ??
V 2. letniku je potrebno zbrati vsaj 30 ECTS za ponavljanje 2. letnika. Za ponavljanje ne rabiš imeti narejenega rima in ekonomije. Informacija iz referata.

Lp
A ti to res? Ker jaz pa sem poslal približno dva meseca nazaj v referat isto vprašanje in sem dobil sledeč odgovor;
pogoj je 30točk in vse za 1.letnik.
Lep pozdrav,
Branko Perhaj


Ali lahko ti kopiraš svoj mail?
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a KiZo »

denny.crane napisal/-a:
mrsimpatikus napisal/-a:
t90 napisal/-a:heej, glede tega dobim sicer vsakič drugačne info, ampak baje, da če maš nrjeno vse za 1.letnik mislm da ne rabiš met nič za 2.letnik, razen vseh obveznosti (seminarske, kolokviji, seminarji), ker s tem dobiš 36KT :) naj me kdo popravi če je kako drugač..mene pa zanima če kdo ve kako je za ponavljanje 2.letnika če nimaš narejene ekn pa rima... ??
V 2. letniku je potrebno zbrati vsaj 30 ECTS za ponavljanje 2. letnika. Za ponavljanje ne rabiš imeti narejenega rima in ekonomije. Informacija iz referata.

Lp
A ti to res? Ker jaz pa sem poslal približno dva meseca nazaj v referat isto vprašanje in sem dobil sledeč odgovor;
pogoj je 30točk in vse za 1.letnik.
Lep pozdrav,
Branko Perhaj


Ali lahko ti kopiraš svoj mail?

bi blo ze prelepo ce bi blo to mozno (sm drgac v isti situaciji)
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Ob pavziranju/ponavljanju

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

Pozdravljeni kolegi!

Imam nekaj vprašanj. Sicer se sedaj še pripravljam na izpite, ampak je zelo verjetno da bom pavzirala oz ponavljala (kaj je bolje? :? )

In me zanima... V primeru ponavljanja:
1. Moram spet hoditi na vaje, ki sem jih opravila že letos?
2. Moram spet opravljat seminarske?


Trenutno sem 1. letnik. Razmišljam o opravljanju tistih 4ih izpitov za 2. letnik, ko opravim vse za nazaj (ko opravim s 1.letnikom)
Glede izpitov za 2. letnik...

1. Kateri bi bili nekako lažji, ki bi jih lahko naredila?
Namen imam hodit na predavanja za te 4 izpite, ki si jih bom izbrala in pač delat na teh predmetih, kolkr se bo dalo :) Potem pa maja opravit kakšnega... :) Kakšni so kaj nasveti?
2. Moram hodit na vaje, če hočem it na izpit iz 2. letnika? Kljub temu da ponavljam 1. letnik oz. pavziram? Kako je z tem "obveznim delom" pred izpiti. (kolokviji, seminarske, vaje...)

Ma mogoče že kdo kakšno izkušnjo s tako situacijo? Kaj ste delali ko ste pavzirali oz. ponavljali 1. letnik (ali kater drug, samo zanima me predvsem po bolonjcu :) )

Prosila bi za ideje, predloge, izkušnje.. Da bom lažje zaštartala oktobra :)

Najlepša hvala in PROSIM pomagajte :D
Lp,9Sammy5 8-)
willy
Prispevkov: 78
Pridružen: 12. Mar 2011 16:33

Re: Ob pavziranju/ponavljanju

Odgovor Napisal/-a willy »

sammy jaz ti dobronamerno svetujem, da zavihaš rokave in začneš študirat podnevi in ponoči. verjemi, vsi smo bolj ali manj na istem in misel na ponavljanje ali pavziranje je mamljiva, vodi pa ne prav nikamor. še imaš čas, da narediš letnik! nič ne pametujem, tudi sam imam študijsko poletje, zato vem kako je. ne obupaj in se bori - z ognjem in mečem! no, s knjigo v roki in z znanjem!
Arietida
Prispevkov: 108
Pridružen: 30. Avg 2009 15:49

Re: Ob pavziranju/ponavljanju

Odgovor Napisal/-a Arietida »

Ne vem zakaj ne bi ponavljala, če lahko in bi namesto tega pavzirala (ni statusa, plačuješ za izpite)? Pač 1x imaš šanso in ne vem zakaj je ne bi izkoristila, če pač tako nanese. Ne bo te pobralo, če boš 1 leto dalj študirala. Tvoj plan, da greš potem delat še par izpitov iz 2.letnika je super, samo drži se ga.
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Ob pavziranju/ponavljanju

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

willy napisal/-a:sammy jaz ti dobronamerno svetujem, da zavihaš rokave in začneš študirat podnevi in ponoči. verjemi, vsi smo bolj ali manj na istem in misel na ponavljanje ali pavziranje je mamljiva, vodi pa ne prav nikamor. še imaš čas, da narediš letnik! nič ne pametujem, tudi sam imam študijsko poletje, zato vem kako je. ne obupaj in se bori - z ognjem in mečem! no, s knjigo v roki in z znanjem!
Willy hvala :) Ampak res dvomim... Škoda kr je vse na kupu.. Naredit moram UP, Rim, UVP in ZGO (za pogoje! -ostane mi še EKN in UCP). Skor vse bi imela 1. opravljanje. Tako da za nič pojma nimam kak zgleda. Newm če si prvi letnik ( :?: ) Ampak od 1.sept. do 8. sept. se vsi pisni zvrstijo. Res čist na kupu pa še ene 3 tedne časa je.. Resno počasi že dvomim da bi mi ratalo tole...
Ampak mi je pa tvoj kr zagret post dal nekaj energije ;) :D Grem kr za knjigo, da bom vsaj KAKŠN izpit nardila :oops:
Arietida napisal/-a:Ne vem zakaj ne bi ponavljala, če lahko in bi namesto tega pavzirala (ni statusa, plačuješ za izpite)? Pač 1x imaš šanso in ne vem zakaj je ne bi izkoristila, če pač tako nanese. Ne bo te pobralo, če boš 1 leto dalj študirala. Tvoj plan, da greš potem delat še par izpitov iz 2.letnika je super, samo drži se ga.
Hvala za mnenje :) Sej podobno jaz razmišljam. Strah me je edino ravno ker tako šanso dobiš sam enkrat. In če mi v ne bi uspelo, če bi videla da me ne pripelje nikamor ta faks, se tudi pol ne morem prepisat. Tega me je malo strah. Je pa res da ni nujno da bo bil tak scenarij :)
t90
Prispevkov: 29
Pridružen: 31. Avg 2010 21:37

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a t90 »

Evo kopiram mail, ki sem ga dobila danes iz referata:

Ne, ni nujno, da imate opravljene vse izpite za 1. Letnik. Pogoj je 30 ECTS v 2. Letniku.

Lep pozdrav,

Milena Kastelic
ref. za dodipl. študij


Srečno na izpitih! :)
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a KiZo »

t90 napisal/-a:Evo kopiram mail, ki sem ga dobila danes iz referata:

Ne, ni nujno, da imate opravljene vse izpite za 1. Letnik. Pogoj je 30 ECTS v 2. Letniku.

Lep pozdrav,

Milena Kastelic
ref. za dodipl. študij


Srečno na izpitih! :)

torej ce prou razumem bi lahko ponavlju drugi letnik ( glede na to da sem izreden student se mi prisotnost tako ali tako prizna, opravljeni mam seminarski na kmp, kpp pa delovno bom oddau pa narjene 3 izpite (druzina, oba izbirna) kar mora znest teh 30 ects tock) ceprov nimam narjenih rima in ekonomije?!
t90
Prispevkov: 29
Pridružen: 31. Avg 2010 21:37

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a t90 »

KiZo napisal/-a:
t90 napisal/-a:Evo kopiram mail, ki sem ga dobila danes iz referata:

Ne, ni nujno, da imate opravljene vse izpite za 1. Letnik. Pogoj je 30 ECTS v 2. Letniku.

Lep pozdrav,

Milena Kastelic
ref. za dodipl. študij


Srečno na izpitih! :)

torej ce prou razumem bi lahko ponavlju drugi letnik ( glede na to da sem izreden student se mi prisotnost tako ali tako prizna, opravljeni mam seminarski na kmp, kpp pa delovno bom oddau pa narjene 3 izpite (druzina, oba izbirna) kar mora znest teh 30 ects tock) ceprov nimam narjenih rima in ekonomije?!

30 KT dobiš že sm s pristopom na kolokvije, oddanimi seminarskimi, prisotnostjo na vajah in seminarjih - izredni pa še +1 točko pri vsakemu predmetu za predavanja :) tako da 30 KT mislm da bi skor mogu vsak met, tut če nima narejenega kakšnega izpita (razen če ni oddajal seminarskih, pristopil h kolokviju..).. da pa ponavljaš 2.letnik ne rabiš met narejenga rima in ekonomije :) prov razumeš :) ne vem pa kako je s ponavljanjem za izredne; al morte še enkat plačat letnik al karkoli že je, če je kej drugač..:))
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a KiZo »

Polepsala si mi mesec :D . ja plača se ceu letnik ampak bom prezivu, bl me je skrbel da bi moru rim pa pek ne samo delat ampak kr nujno narest ce bi hotu ponavlat.
House09
Prispevkov: 14
Pridružen: 26. Okt 2010 12:16

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a House09 »

Ali mogoče kdo ve, če se pri ponavljanju 2. letnika izbrišejo tudi roki za 1.letnik(ostal Rim) ? :) Če je res, da lahko ponavljaš tudi, če nimaš vse izpitov za 1.letnik. ;)

Hvala.
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a KiZo »

je res, sem biu v petek v referatu in je pogoj za ponavljanje 30 ECTS za drugi letnik, ni nujno da imas vse za prvega. Roki za prvi letnik pa se ne brisejo, vsaj lani ni blo tko. Pa se to, letos smo nam je bilo omogoceno delat izpite za drugi letnik se preden smo opravili vse za prvi; po novem to ne bo vec mozno in bos moru najprej narest vse za prvega in sele potem za drugega
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Sam to velja sam za tiste k grejo u drugi letnik zdej, al tut za ponavljalce???
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a KiZo »

za vse, tako tiste k sele grejo kot tiste ki ponavljajo
kasiopea
Prispevkov: 18
Pridružen: 16. Okt 2009 18:34

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a kasiopea »

A že z oktobrskim rokom? :oops: Hvala.
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a KiZo »

ce si izredno vpisana so oktobrski roki tko kokr so bli do zdj ostali, torej se dela po ''ureditvi'' iz solskega leta 2010/2011, redni jih itak nimajo

v letu 2011/ 2012 pa bo ze po novem (oz starem) sistemu
xy.studentka
Prispevkov: 16
Pridružen: 23. Nov 2010 20:46

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a xy.studentka »

V prihajajočem študijskem letu bom vpisana v 2. letnik, najverjetneje pa mi bo ostal še en izpit iz 1. letnika za naredit. Bom lahko ta izpit opravljala oktobra?
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ja, v 2. letniku so ti na razpolago vsi roki, razpisani za 1. letnik. Pred opravljanjem izpitov 2. letnika pa moraš opraviti preostali izpit iz 1. letnika.
xy.studentka
Prispevkov: 16
Pridružen: 23. Nov 2010 20:46

Re: PONAVLJANJE 2.LETNIKA

Odgovor Napisal/-a xy.studentka »

Hvala.
Odgovori

Vrni se na