Izredni študij

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Kaku je s tem nebi glih vedla, sam pomoje če maš 30 ECTS se da, za vsak slučaj upraš Brankota (če bo slučajnu vedu :D )
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a smotka »

jaz mam pa eno vprasanje,ki mi se kar ni jasno..zdaj sem redno vpisana v 1.letnik,a nimam pogojev da bi sla v 2. najverjetneje mi bosta ostala rim in ekonomija,zdaj pa me zanima kako je ce se vpisem v 2.letnik izredno..placam solnino 1600eur ane? Koliko pa sploh priporocate izredni vpis s tema dvema predmetoma,mislim a je 2letnik ful tezji kot prvi itd? Ker najbolj me skrbi ce mi ne rata do marca nardit ekn in rima,kaj naj pol :(
seal

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a seal »

smotka napisal/-a:jaz mam pa eno vprasanje,ki mi se kar ni jasno..zdaj sem redno vpisana v 1.letnik,a nimam pogojev da bi sla v 2. najverjetneje mi bosta ostala rim in ekonomija,zdaj pa me zanima kako je ce se vpisem v 2.letnik izredno..placam solnino 1600eur ane? Koliko pa sploh priporocate izredni vpis s tema dvema predmetoma,mislim a je 2letnik ful tezji kot prvi itd? Ker najbolj me skrbi ce mi ne rata do marca nardit ekn in rima,kaj naj pol :(
Svetujem redno ponavljanje. Ko si enkrat na izrednem študiju, se znajo stvari kar precej zakomplicirati, sploh če imaš grehe za nazaj. Lepo pospravi ta dva predmeta, pa bo.
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

A pol ni noben seznanjen, kako je s plačevanjem? :|
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a smotka »

seal napisal/-a:
smotka napisal/-a:jaz mam pa eno vprasanje,ki mi se kar ni jasno..zdaj sem redno vpisana v 1.letnik,a nimam pogojev da bi sla v 2. najverjetneje mi bosta ostala rim in ekonomija,zdaj pa me zanima kako je ce se vpisem v 2.letnik izredno..placam solnino 1600eur ane? Koliko pa sploh priporocate izredni vpis s tema dvema predmetoma,mislim a je 2letnik ful tezji kot prvi itd? Ker najbolj me skrbi ce mi ne rata do marca nardit ekn in rima,kaj naj pol :(
Svetujem redno ponavljanje. Ko si enkrat na izrednem študiju, se znajo stvari kar precej zakomplicirati, sploh če imaš grehe za nazaj. Lepo pospravi ta dva predmeta, pa bo.
ok hvala :) se pravi ce ponavljam, potem grem lahko konec leta pisat se tiste 4 izpite za 2.letnik ane? letos so bili pogoji za pristop k izpitu podpis na kolokviju,se pravi da bi morala hodit tudi na vse kolokvije za 2.letnik, ce hocem potem delat par izpitov 2.letnika al kako..pa seminarske pa porocila iz obravnav..samo a to sploh lahko grem delat,glede na to da sploh nisem vpisana v 2.letnik ampak bom ponavljala prvega? cist sem zmedena :|
seal

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a seal »

smotka napisal/-a:
seal napisal/-a:
smotka napisal/-a:jaz mam pa eno vprasanje,ki mi se kar ni jasno..zdaj sem redno vpisana v 1.letnik,a nimam pogojev da bi sla v 2. najverjetneje mi bosta ostala rim in ekonomija,zdaj pa me zanima kako je ce se vpisem v 2.letnik izredno..placam solnino 1600eur ane? Koliko pa sploh priporocate izredni vpis s tema dvema predmetoma,mislim a je 2letnik ful tezji kot prvi itd? Ker najbolj me skrbi ce mi ne rata do marca nardit ekn in rima,kaj naj pol :(
Svetujem redno ponavljanje. Ko si enkrat na izrednem študiju, se znajo stvari kar precej zakomplicirati, sploh če imaš grehe za nazaj. Lepo pospravi ta dva predmeta, pa bo.
ok hvala :) se pravi ce ponavljam, potem grem lahko konec leta pisat se tiste 4 izpite za 2.letnik ane? letos so bili pogoji za pristop k izpitu podpis na kolokviju,se pravi da bi morala hodit tudi na vse kolokvije za 2.letnik, ce hocem potem delat par izpitov 2.letnika al kako..pa seminarske pa porocila iz obravnav..samo a to sploh lahko grem delat,glede na to da sploh nisem vpisana v 2.letnik ampak bom ponavljala prvega? cist sem zmedena :|
Ne konec leta, januarja (pravilnik) oz. eventuelno marca (praksa) moraš imeti vse narejeno. Kolokvij je samo pri delovnem pravu in financah. Pri KPP in KMP pa poročili z glavne obravnave. Svetujem lažje predmete.
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a smotka »

seal, a nista delovno pravo in finance sele v 3.letniku,vsaj tu na forumu ju ni med predmeti 2. letnika..
seal

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a seal »

smotka napisal/-a:seal, a nista delovno pravo in finance sele v 3.letniku,vsaj tu na forumu ju ni med predmeti 2. letnika..
Odpri stran pravne fakultete, poglej predmetnik.
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a smotka »

pardom,moja napaka ;) hvala!
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a New York »

Letos sem bil 1. letnik izredno, zdaj pa bom pavzer eno leto in recimo da naredim vse kar mi manjka... se potem lahko v 2. letnik vpišem redno al je kakšnikoli problem? :)
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Lahko se vpišeš redno.
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Charlotte
Prispevkov: 1
Pridružen: 24. Sep 2011 14:46

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Charlotte »

Iz referata sem dobila inf, da če ponavljaš kot izredni študent potem plačuješ za vsak neopravljen izpit posebej. Zanima me, če kdo ve, ali so oktobrski roki še brezplačni? Da še pripadajo izrednim študentom?

Hvala za odgovor, lp :)
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Charlotte napisal/-a:Iz referata sem dobila inf, da če ponavljaš kot izredni študent potem plačuješ za vsak neopravljen izpit posebej. Zanima me, če kdo ve, ali so oktobrski roki še brezplačni? Da še pripadajo izrednim študentom?

Hvala za odgovor, lp :)
Oktobrski rok ni brezplačen, šteje se ti, kot da si brez statusa (pavzer), plačaš ne vem okol 45€ se mi zdi (poglej v cenik)...če pa se prej vpišeš, pol pa valda maš status!
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

Kaj za vpis v 2. letnik izredno se moram zglasit pri Brankotu ali pri Mileni?
Aida
Prispevkov: 32
Pridružen: 05. Feb 2011 11:55
Kraj: Ljubljana

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Aida »

Pri Mileni.
Lp, A
lady butterfly
Prispevkov: 16
Pridružen: 12. Sep 2011 14:47

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a lady butterfly »

Mene pa samo zanima, če mogoč kdo ve, kdaj začnemo letos izredni s predavanji?
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Izredni ponavadi začnejo proti koncu oktobra oz. z novembrom. Počakaj na urnik, bo vse pisalo. ;)
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

A mogoče kdo ve, če se jst vpišem na faks, pred oktoberskim izpitom (recimo da se grem vpisat v ponedeljek) ali mi potem če naredim kakšen izpit, odštejejo od "šolnine" ta predmet, ali se mi šteje, da sem ga šla delat kot ponavljajoči študent? (torej ga plačam kot pavzer ali kot ponavljajoči študent 235€ na predmet?)
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Tmle napisal/-a:A mogoče kdo ve, če se jst vpišem na faks, pred oktoberskim izpitom (recimo da se grem vpisat v ponedeljek) ali mi potem če naredim kakšen izpit, odštejejo od "šolnine" ta predmet, ali se mi šteje, da sem ga šla delat kot ponavljajoči študent? (torej ga plačam kot pavzer ali kot ponavljajoči študent 235€ na predmet?)

Šteje se ti, da izpit opravljaš kot ponavljajoči izredni študent, torej plačaš 235. loh pa nrdiš zdej hitr še kak izpitk kot pavzer, pa pač počakaš z vpisom pa plačaš sam unih 42eur al kolk .. js grem isto jutr delat izpit, pa se še nism vpisala za ponavlat, se bom nasl.tedn po ustnih (seveda če sploh pridem na ustne :D).

LP
Per aspera ad astra.
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Ja vem ja, sam ne morem tok časa čakat :) Sam lej kaj pa tole ??? http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... a-o-vpisu/ tale del mislem -->V kolikor ste se na oktobrske roke že prijavili bo najbolje, da se odjavite in se prijavite po vpisu. V nasprotnem se bo štetje izpitov nadaljevalo, izpit pa bo potrebno plačati (kot študent brez statusa-pavzer).
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Tmle napisal/-a:Ja vem ja, sam ne morem tok časa čakat :) Sam lej kaj pa tole ??? http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... a-o-vpisu/ tale del mislem -->V kolikor ste se na oktobrske roke že prijavili bo najbolje, da se odjavite in se prijavite po vpisu. V nasprotnem se bo štetje izpitov nadaljevalo, izpit pa bo potrebno plačati (kot študent brez statusa-pavzer).

WTF???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tega sploh nism vidla!!!!!!! :o :shock: :shock: :shock: :cry:
Per aspera ad astra.
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

ahahahaha, no zdej veš ;) a si slučajno kej sprašvala Brankota glede tega?
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Ja tko je..na oktobrskih rokih oz. zdej dokler se ne vpišem za ponavlat, sm pavzer in se mi je naprej štel rok. Zdej nasl.teden, k se pa vpišem, se mi pa roki štejejo pa od začetka. Js sm bla včeri tok živčna zato, ker sm narobe razumela.. sm razumela, da če greš zdej kot pavzer opravlat izpite, se pol niti vpisat ne morš za ponavlat in da za skos ostaneš pavzer, temu pa ni tko.

LP
Per aspera ad astra.
Aqua
Prispevkov: 10
Pridružen: 20. Jul 2011 17:37

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Aqua »

Samo potrditev bi potreboval. Torej, kot sem jaz zastopil, lahko v primeru, da se že avgusta vpišem na faks izredno, oktobra že opravljam izpite brez dodatnih plačil?
Zadnjič spremenil Aqua, dne 06. Jun 2012 19:59, skupaj popravljeno 1 krat.
Tmle
Prispevkov: 34
Pridružen: 16. Maj 2011 10:40

Re: Izredni študij

Odgovor Napisal/-a Tmle »

Tako je :) Če ne štejemo plačila "šolnine" :)
Zadnjič spremenil Tmle, dne 06. Jun 2012 20:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Odgovori

Vrni se na