Novo leto

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

lucky

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a lucky »

Tudi prof. Zajc je danes rekla, da se vidimo po novem letu, tako da predavanja naslednji torek ni :)
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Tudi predavanj iz sociologije naslednji teden ni. tako da jutranji skupini sigurno odpadejo predavanja v torek(ni ekonomije, ustavnega in zgodovine), v četrtek(ni zgodovine, sociologije in ustavnega) ter vaje iz ustavnega v petek.

Sedaj pa me zanima ali se kdo kaj spomne glede uvpja, bodo predavanja ali kako?
lucky

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a lucky »

In mene zanima za rim pri Kambiču :)
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

Uvp tudi odpade, tako nam je vsaj Cerar povedau. Glede Kambica pa kolkr se jst spomnem je reku,
da se se 1x vidimo pred novim letom, torej predavanja naj bi bila. Za seminar pa nism ziher, ce so al pa ne.
lucky

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a lucky »

Jaz ne vem, al se mi splača samo zarad rima hodit v Lj (sem namreč s Štajerske). Kaj menite?

Lp
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

lucky napisal/-a:Jaz ne vem, al se mi splača samo zarad rima hodit v Lj (sem namreč s Štajerske). Kaj menite?

Lp
Za Rim se vedno splača. Če ne drugega si vzami eno dnevno relaksacijo po Ljubljani pa pojdi s kolegico na kavo/kuhančka, v trgovino po obleke in darilca, na kosilo z nekom... Potem pa še kakšnega kolega iz gimnazije, ki je trenutno na FDV-ju, odpelji malo na Rim. Sploh se pa splača usesti tisti dan v prvo vrsto pri Kambiču, ker si te zapomne :P

Prijazen pozdrav, A
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
lucky

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a lucky »

denny.crane napisal/-a:
lucky napisal/-a:Jaz ne vem, al se mi splača samo zarad rima hodit v Lj (sem namreč s Štajerske). Kaj menite?

Lp
Za Rim se vedno splača. Če ne drugega si vzami eno dnevno relaksacijo po Ljubljani pa pojdi s kolegico na kavo/kuhančka, v trgovino po obleke in darilca, na kosilo z nekom... Potem pa še kakšnega kolega iz gimnazije, ki je trenutno na FDV-ju, odpelji malo na Rim. Sploh se pa splača usesti tisti dan v prvo vrsto pri Kambiču, ker si te zapomne :P

Prijazen pozdrav, A
Ja no, saj to bi šlo, ampak vseeno - tak fajn je doma :) Prva vrsta? No go. Še nikoli nisem sedela bližje kot v 10. vrsti :D Strah me je sedet tak blizu, ni mi fajn filing..
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a rea »

Pri Kranjcu je predavanje v ponedeljek?
Najbrž je hahah :D
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a jessy »

lucky napisal/-a:Jaz ne vem, al se mi splača samo zarad rima hodit v Lj (sem namreč s Štajerske). Kaj menite?
:geek: Na noben predmet se ti ne bi splačal hodit s Štajerske v Lj za 2 uri. Saj boš porabila za samo pot več časa, kot pa boš na faksu!
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a carko32 »

rea napisal/-a:Pri Kranjcu je predavanje v ponedeljek?
Najbrž je hahah :D
Jap jap, se vidmo ob 8h:)

itak imamo pa še popoldne vaje za uvp.. tak da nekateri bomo prišli.. sicer je pa res, da sem iz Domžal in ni panike se pripeljat:)
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

carko32 napisal/-a:
rea napisal/-a:Pri Kranjcu je predavanje v ponedeljek?
Najbrž je hahah :D
Jap jap, se vidmo ob 8h:)

itak imamo pa še popoldne vaje za uvp.. tak da nekateri bomo prišli.. sicer je pa res, da sem iz Domžal in ni panike se pripeljat:)
A se z avtom pelješ na faks? :D
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
lucky

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a lucky »

jessy napisal/-a:
lucky napisal/-a:Jaz ne vem, al se mi splača samo zarad rima hodit v Lj (sem namreč s Štajerske). Kaj menite?
:geek: Na noben predmet se ti ne bi splačal hodit s Štajerske v Lj za 2 uri. Saj boš porabila za samo pot več časa, kot pa boš na faksu!
No ja, odvisno kak vzameš. Jaz od predavanj odnesem več kot polovico in se mi vtisne v spomin, kar pomeni veliko manj učenja :)
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a carko32 »

denny.crane napisal/-a:
carko32 napisal/-a:
rea napisal/-a:Pri Kranjcu je predavanje v ponedeljek?
Najbrž je hahah :D
Jap jap, se vidmo ob 8h:)

itak imamo pa še popoldne vaje za uvp.. tak da nekateri bomo prišli.. sicer je pa res, da sem iz Domžal in ni panike se pripeljat:)
A se z avtom pelješ na faks? :D
Povečini ja..
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a carko32 »

lucky napisal/-a:
jessy napisal/-a:
lucky napisal/-a:Jaz ne vem, al se mi splača samo zarad rima hodit v Lj (sem namreč s Štajerske). Kaj menite?
:geek: Na noben predmet se ti ne bi splačal hodit s Štajerske v Lj za 2 uri. Saj boš porabila za samo pot več časa, kot pa boš na faksu!
No ja, odvisno kak vzameš. Jaz od predavanj odnesem več kot polovico in se mi vtisne v spomin, kar pomeni veliko manj učenja :)
tudi jaz.. to sem najbolj opazil pri zgodovini.. nekajkrat sem manjkal in tisto je bilo veliko težje mi brat pa se naučit..
mi_lenca
Prispevkov: 98
Pridružen: 23. Jan 2010 21:54

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a mi_lenca »

Dexter napisal/-a:Mi smo pred 2 letoma 24. 12. imeli kolokvij iz pravne zgodovine. :|
Res je. Prav trpinčili so nas. In za povrh vsega, je bila še 23.12. žurka v Bachusu. :D
lucky

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a lucky »

Kaj zdaj, ve kdo, če je jutri pri Kambiču predavanje al ne? :)
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Danes je pri prof. Kranjcu je bilo, tako da je verjetno tudi jutri pri prof. Kambiču.
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Splača se vam iti na Rim jutri in tudi danes, ker si vas tako najlažje zapomnijo profiji, kar zna biti dobro na izpitu, hehe :D
Da vas potolažim, tudi jaz grem jutri na vaje od Kazenskega prava, tko da bomo skupaj trpeli-vi pri Kambiču, jaz pri Korošcu :( :D
Los Angeles
Prispevkov: 4
Pridružen: 20. Dec 2010 23:22

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a Los Angeles »

Kaj pa izredni (1.letnik) imamo vse ta teden al katerega prof. ne bo? Kdo ve ?
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Danes je bilo na rimu prav fino.. v sredo imamo še seminar iz rima..

prav tako je bilo zabavno na vajah 3. skupine pri uvpju.. vsaj profesorju se je tako zdelo:) pa mislim, da sem ga dovolj uspešno šokiral s svojim prebiranjem hrvaške ustave v prostem času:)

tako da imamo dopoldanci samo še sredin seminar, potem smo pa konec:)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

carko32 napisal/-a:Danes je bilo na rimu prav fino.. v sredo imamo še seminar iz rima..

prav tako je bilo zabavno na vajah 3. skupine pri uvpju.. vsaj profesorju se je tako zdelo:) pa mislim, da sem ga dovolj uspešno šokiral s svojim prebiranjem hrvaške ustave v prostem času:)

tako da imamo dopoldanci samo še sredin seminar, potem smo pa konec:)
I šta kažete kolega, da li se vam je hrvatski povijesni Ustav svideo ili pak na vas nije ostavio prijatne utiske:))))?
Hehe, a to si Novaka šokiral? :D :)
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Novo leto

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Ja to sem profesorja Novaka uspel šokirati.. mislim, pa da sem še bolj šokiral ostale udeležence vaj.. ampak, če me je pa res zanimalo, če imajo kaj napisano glede mej.. potem ko sem imel pa odprto, sem si pa še malo jo tako pogledal.. kako izgleda pa mal v primerjavi z našo..

drugače pa nisem bil neki posebno impresioniran.. morda bom kasneje.. :P
Odgovori

Vrni se na