Študentski informacijski sistem - ŠIS

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a An@ »

Jaz pogrešam zdaj število prijavljenih na izpitu :mrgreen:

Drugače pa mi je kar v redu ta sistem, celo boljši kot prejšnji e-študent.
Lp,
Aleksandra
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a *bini* »

heh, jst sm tut vedno pogledala kok jih je prjavljenih, škoda da tega tut zdej ni :)
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Jure »

Škoda je samo to, ker sistem sedaj 3 dni rped izpitom avtomatsko generira položnice za tiste, ki nimajo statusa, oziroma gredo na izpit 4. ali več, ker to za sabo povleče, da tudi pri tistih predmetih kjer je bila možna odjava neposredno pred izpitom, to ni več možno.. Npr ekonomija..
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a An@ »

Ja, to je pa res.
Lp,
Aleksandra
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a An@ »

Hmmm... mene pa zanima kdaj bom jaz dobila poloznico za izpit, ki sem ga pisala 10.10? Da ni nekaj narobe, pa da moram kam it..... :roll: Se vedno nisem nic dobila, pa v SISu nimam ne odprto prijavo, ne zapisano (negativno) oceno.. :x
Lp,
Aleksandra
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Jure »

Tudi jaz že 3 tedne čakam položnico, tako da očitno ni to nič nenavadnega.. Enako moja :)
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a *bini* »

no jst jo tut že čakam 3 tedne, tko da očitno jih še niso nč okol pošiljal, so najprej očitno rajš unim k so za izredni upis, k so večji zneski :twisted:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a flafi »

Al so se pa odločl, da vam bojo te izpite šenkal, pa vam jih ni treba plačat :D
Hmmmmm :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
vrana
Prispevkov: 83
Pridružen: 06. Okt 2008 09:02

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a vrana »

Prijavila sem se na PRVO opravljanje izpita iz Rimskega prava (23.3.), v ŠIS-u pa mi pod odjavo izpita pri tem predmetu, v rubriki št. opravljanj piše 1. Kaj to pomeni? Da sem že enkrat opravljala ta izpit (kar se še ni zgodilo!) ali se pod to šteje opravljanje, ki šele pride?? :? :? :?:
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a *bini* »

pod to se šteje opravljanje ki pride. tko da je vse ok :)
Uporabniški avatar
vrana
Prispevkov: 83
Pridružen: 06. Okt 2008 09:02

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a vrana »

Uf, hvala. Sem si oddahnila :D .
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

jz sm neki napačno geslo unesla 3x pa mi je napisal d je prijava zrd tega onemogočena pa naj se oglasm u referatu al neki tazga..se je že komu to zgodil? kaj pa nardijo pol? a kej komplicirajo?

kdaj pa je referat odprt?
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a keki »

Sej bi se ti moglo po 3 urah nazaj sprostit in se lahko vpišeš. Mislem vsaj da so 3 ure.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

aha ok, bom probala pol kasnej :)

hvala
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

keki napisal/-a:Sej bi se ti moglo po 3 urah nazaj sprostit in se lahko vpišeš. Mislem vsaj da so 3 ure.
men se še zdj ni sprostil...a se je teb tud tko zgodil pa ti je pol spet delalo al na pamet govoriš da bi se moglo po nekej urah sprostit?
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a keki »

Men se je tut to zgodlo sicer še po starem sistemu in se mi je sprostilo po nekja urah. Ne vem pa če je po tem sistemu kaj drugače. ;)
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a bordyka »

js sm si spremenila kodo in jo pozabla :D mi pa ni hotu sam od sebe sprostit ampak sm mogla v referat klicat in smo mi tm uštimal, tko da če še kr nimaš dostopa poklič v referat....
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Prej sem se vpisal v ŠIS in videl, da se že lahko prijavljamo na izpite, ampak se nisem na nobenega in sem se raje kar izpisal. Nima smisla zakaj se nisem prijavil na noben izpit, ampak dejstvo je, da se nisem. V naravi ŠISa namreč je, da se vanj prijaviš zato, da se prijaviš na izpit.

Najprej se mi je zdelo, da je razlog, da se nisem prijavil ta, da ne zaupam ŠISu, ker je enostavno čudn informacijski sistem. Klikneš na okenček v katerem piše << in to naj bi zadostovalo tako za prijavo kot odjavo. In če ne pritisneš liho-krat (se pravi 1-krat, 3-krat, 5-krat) si od izpita odjavljen, ne da bi sam vedel zakaj! :|

Potem se mi je zazdelo, da mogoče ni pravi dan, da se prijaviš na izpit. Tisti, ki so vraževerni bi mogoče počakali na 5. 5., ko naj bi bil numerično idealni dan za prijavo.

Tisti, ki se nočejo soočiti s svojimi težavami bodo s prijavo lahko odlašali na vsak nasledenj dan, ker ko si enkrat prijavljen, je pred tabo: izpiti so, nauči se jih, drugače ne boš nikoli sodnik/sodnica in ne boš nikoli kot sodniški pripravnik 600 evrov na mesec in po treh letih kot sodnik/sodnica imel še enkrat višjo plačo. 8-) Vse tam do 1280 evrov. 8-)

In na koncu sem ugotovil, da se nočem prijaviti enostavno zato, ker ne zaupam temu sistemu, ker prijava na gumb na katerem piše << je tako nesigurna, kot da podpišeš prazen list papirja in rečeš notarju, naj ti napiše pogodbo, ker je on itak oseba javnega zaupanja, nepristranski in objektivni pravni svetovalec, ki pošteno in vestno svetuje vsem osebam v pravnem prometu! :lol: Poleg tega se tale ŠIS lahko kadarkoli resetira in en teden pred izpitom pozabiš pogledat ali si sploh prijavljen in potem je prepozno, ko že izveš, da si UVP pisal 9 točk, AMPAK ne moreš iti na ustni del izpita, ker v ŠISu ni bilo tvoje prijave! :o

Tako da priporočam, da si izdelate numerično do popolnosti izvršen načrt kdaj se prijaviti na izpite (5. maja ob 5.55 zjutraj), trikrat pritisnite tipko <<, da boste sigurno prijavljeni, nikakor pa ne 2-krat al pa 4-krat, ker potem boste odjavljeni in 8 dni pred izpitom še enkrat preverite, če ste prijavljeni in če ste NIKAR ne pritiskajte več tipke <<!
Jaz se grem ta trenutek prijavit na izpite iz sociologije prava, politične ekonomije, ustavnega prava in uvoda v pravoznanstvo. To sporočilo pa naj bo dokaz, da sem se prijavil! Ker če me ne bo med prijavljenimi, naj obvelja, da več velja tisto, kar je bilo mišljeno, kot tisto, kar je bilo storjeno.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a bajna »

ahaha :D a to se od preveč učenja nardi?? :P
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Dexter »

bajna napisal/-a:ahaha :D a to se od preveč učenja nardi?? :P
Preberi od Pavčnika knjigo Teorija prava, pa boš videla, če je od tega. 8-) :mrgreen:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a keki »

Potem pa imaš definitivno Pavčnik sindrom. :lol: Poskusi s skripto v kombinaciji s knjigo, mogoče oblaži simptome. :lol:
Žiga
Prispevkov: 32
Pridružen: 03. Maj 2009 18:54

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Žiga »

hahaha, hudo :)) Jaz nisem imel teh problemov pri prijavi... Sem lepo prijavljen, seznam prijav si bom sprintal in po možnosti nesel overit k notarju :lol: :D
Žiga
Prispevkov: 32
Pridružen: 03. Maj 2009 18:54

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Žiga »

aja, pa iste izpite greš delat v 1. roku kot jaz :) Pa poznam velik ljudi k grejo isto, upam da je to dober znak :lol:
KurjiDrekec
Prispevkov: 13
Pridružen: 25. Apr 2009 23:09

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a KurjiDrekec »

To ni dober znak, ker bojo izpiti potemtakem težji, ker bo prijavljenih veliko študentov...

Vsaj predvidevam, vsip mora bt, ane. :geek:
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Študentski informacijski sistem - ŠIS

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

če ustavo pišemo u četrtek, kdaj je zadn dan d se odjavm? dns al jutr?
Odgovori

Vrni se na