Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Najprej treba nardit vse za 1. letnik in potem šele lahko pristopiš k izpitu za 2. letnik.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

ewalajn napisal/-a: A mislš to, Zmaj? Hvala za odgovor. :)
To mislim ja :). A imaš ti to v wordu napisano oz. tisto datoteko? Mi jo lahko pošleš na mail, ker očitno jo na oglasni ni več oz. vsja jaz jo ne zasledim :roll:
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Zmaj, pravilnik sm ti poslala na zs. :)
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Hvala ti :twisted:
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

no problem ;)
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

mam eno vprašanje, mogoče bo mal zakompliciran :oops:

moja situacija je takšna- redno ponavljam 1. letnik, sredi leta sem se prepisala po novem po bolonjsko, imam še rim in pek ter bolonjska predmeta ucp in eup.
Ker piše, da se bomo lahko vpisovali ali po starem (torej 48 točk) ali po novem (52 KT) me zanima če se kreditne točke štejejo tudi od statistike in pup?
V ŠISU mi piše namreč takole:

STATISTIKA 3 KT
PUP 3KT
SOC 9 KT
USTAVA 9 KT
ZGO 7 KT
UVP 9 KT
________________
to zdej znaša 40 KT

zdej bom šla pisat UCP in EUP, ki mata skupi 11 KT, kar pomeni, da če ju nardim imam skupi 51 KT. Zdej pa ker sem v tej temi prebrala, da se KT za pristop h kolokviju štejejo tudi tistim, ki dejansko nismo pisal kolokvija, to pomeni da imam skupaj potem 52 KT in torej pogoj za vpis v 2. letnik?..brez rima in pek? ...hmm men se to zdi malo verjetno. tko bi blo če se stat, pa pup sploh štejeta no. Uglavnem preračunavala sem seveda nešteto možnosti, ker je vedno tisti dvom "kaj pa če mi spodleti".. :mrgreen:

no upam, da sploh kdo ve kaj sem hotla povedat k sm tko na dolgo pa na široko se razpisala. Če ne bo treba pa spet Brankotu težit z maili :)

LP!
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Js sm u isti situaciji k ti, sam da mam sam še rim pa ekonomijo...in tut js newem če grem loh redno v 2. letnik...Branko je reku, da se 10 izpitov šteje...bomo vidl kaj si bojo zmislni zadn moment, tko k zmeri...lp
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

js sm prejle še brankotu mail poslala. sporočim kaj bo odgovoru (ko bo) ;)

a ucp pa eup si že nardila? kako 10 izpitov se šteje? to pomen, da je treba met VSE narjene? :roll: da morem pol nardit eup in ucp pa še rim in pek? ker rim bom šla pisat, pek ne ker se nisem naučila, pa še za rim močno dvomim, da bom naredla :?
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

pa vprašala bi te še po čem si se učila ucp pa eup. js mam samo skripti k sta ble objavljeni tle na forumu. pa pr ucp je treba najbrž še kakšne člene iz zakonika znat pa pr eup une sodbe? računam, da se oboje naučim v tem tednu, ker skripti sicer nista obsežni tko da upam da mam dost časa. :geek:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

NaredU sm ucp in eup maja že...učiu sm se pa po skriptah k so tle gor objavljene...lp
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

ojoj pardon :oops: :D
no upam da mi tole rata nardit kaj bo pa pol z rimom bomo pa še vidl.. pa kaj bo branko odpisu..
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

w4nkst4 napisal/-a:Js sm u isti situaciji k ti, sam da mam sam še rim pa ekonomijo...in tut js newem če grem loh redno v 2. letnik...Branko je reku, da se 10 izpitov šteje...bomo vidl kaj si bojo zmislni zadn moment, tko k zmeri...lp
Mislm da greš lahko...k rabš 48 točk - seštevek ocen...ampk tle mensezdi sam tele iz starga programa, otrej brez eup in uvcp..

al pa mislm d 52 kreditnih točk, tle pa po moje šteješ sam tele iz bolonjca.

Upošteva se pa un seštevek k je za študenta bolj ugoden.
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

Dons sem dobila odgovor iz referata:

Pozdravljeni,

Da, tako kot je napisano, velja za vse. Torej dobite avtomatsko 34 ECts za kolokvije ali če vam je ugodneje 48 točk. Ste v prednosti, ker šteje vseh 10 izpitov.

Če prav razumem se torej pri točkovanju štejeta in lanska stat. in pup, ter letošnja eup in ucp. Torej glede na mojo situacijo moram nardit samo še 2 izpita (manjkajo mi 4, opravljenih imam 6) in se lahko vpišem v 2. letnik, ker to pomeni, da bi mela narjenih 8 predmetov kar je dovolj za 48 točk.

Zanima me sam še glede teh kolokvijev. Koliko točk prinesejo? (teh 34KT mi nekak ne grejo v račun..)

LP.
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Lej nared zdej eup pa uvcp pa je to to...tiste skripte si mal preber, za vsak predmet rabš max 1 tedn...lp
Uporabniški avatar
Klea
Prispevkov: 110
Pridružen: 27. Avg 2009 13:29

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Klea »

carrie napisal/-a:
Zanima me sam še glede teh kolokvijev. Koliko točk prinesejo? (teh 34KT mi nekak ne grejo v račun..)
Kolokviji UP, UVP, RIM in PEK prinesejo vsak po 5 točk. Seminarska SOC 4 in PZG 4, vaje EUP 4 in UCP 2 = 34.
Growing old is mandatory, growing up is optional.
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

No, super tole, da se nam šteje še statistika in pup. Ampk mene zdj zanima tole... npr. da maš 2 izpita še za narest, seveda se redno vpišeš v 2. letnik, kdaj greš lahko pisat tista 2 izpita? Oktobra, januarja in marca? Oz. hočm vprašat, a bojo ti roki ostal tko kt vsa leta do sedaj med letom al boš mel možnost it sam na rok, ki bo oktobra? Če kdo kej ve... :oops: Uspešen september vsem skupaj! :)
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

w4nkst4 napisal/-a:Lej nared zdej eup pa uvcp pa je to to...tiste skripte si mal preber, za vsak predmet rabš max 1 tedn...lp
ja zdej mam sicer mal manj k en teden. dons sm se začela učit eup pa je v petek že izpit. pol mam pa še 3 dni za ucp :? ..upam da bo dost cajta
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

ewalajn napisal/-a:No, super tole, da se nam šteje še statistika in pup. Ampk mene zdj zanima tole... npr. da maš 2 izpita še za narest, seveda se redno vpišeš v 2. letnik, kdaj greš lahko pisat tista 2 izpita? Oktobra, januarja in marca? Oz. hočm vprašat, a bojo ti roki ostal tko kt vsa leta do sedaj med letom al boš mel možnost it sam na rok, ki bo oktobra? Če kdo kej ve... :oops: Uspešen september vsem skupaj! :)
pomoje greš lahk na vse te izredne roke (torej že oktobra). nisem pa 100%. mislm, da se bom pri brankotu mal oglasla da mi mal bol tole razloži vse skupi, da ne bom spet kot romane dolge maile mu pošiljala :mrgreen:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Hvala carrie. Mislm, da bom tud jst raj šla k Brankotu na obisk kt pa da mu pošiljam dooooolge maile :lol:
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

Mislm, da bo mel letos pred vpisom takšno gužvo v pisarni kt še nikol :mrgreen:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

:lol:
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Am jz mam pogoj za drugi letnik pa to in mam v ŠISU že prijavnico za 2 letnik. Zdej me pa zanima če kdo mogoče ve, je treba to kr pregledat pa sprintat in nehst v referat? Al kaj? A ne bo posebnega vpisa kokr je bil za prvi letnik? :?

Pa na konc je še treba izbrat izbirne predmete, če hočem uveljavljat statistiko in pup iz starga programa, a bo sploh hotel sistem potrdit mojo prijavnico al bo šlo na foro "niste izpolnili vseh polj" :o

help :D
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Men je Branko rekel, da pride po pošti, ko sme bil pri njemu. In, da mi ankete ni potrebno izpolnjevat (napreduješ v všiji letnik redno).
Si vis pacem para bellum
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Jp, men je isto reku, da bomo pisno obveščeni...
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

Fleurette napisal/-a:
w4nkst4 napisal/-a:Js sm u isti situaciji k ti, sam da mam sam še rim pa ekonomijo...in tut js newem če grem loh redno v 2. letnik...Branko je reku, da se 10 izpitov šteje...bomo vidl kaj si bojo zmislni zadn moment, tko k zmeri...lp
Mislm da greš lahko...k rabš 48 točk - seštevek ocen...ampk tle mensezdi sam tele iz starga programa, otrej brez eup in uvcp..

al pa mislm d 52 kreditnih točk, tle pa po moje šteješ sam tele iz bolonjca.

Upošteva se pa un seštevek k je za študenta bolj ugoden.
evo dons sem bla v referatu. štejejo se VSI izpiti tudi če šteješ kreditne točke, se ti štejeta statistika in PUP (vsak po 3 KT).
štejejo se ti tudi KT kolokvijev. (v mojem primeru rim in pek vsak po 5 KT)

Morm rečt da me je tale bolonjc kr rešu (no če nardim zdle UCP ali EUP ali po vsej sreči oboje hehe) ... :mrgreen: :oops:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Odgovori

Vrni se na