Vpis v 2. letnik (bolonjski program), ponavljanje

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

carrie napisal/-a:haha :mrgreen: mislm da bo vsekakor težil ker je zaradi prezaposlenosti že neki časa tečen :D ampak se bom poskušala vzdržati nasilja..si bom v glavi predstavljala kako ga s kakšnim rekvizitam po glavi k v kakšnem tom&jerry sceni :lol:

Jst sm v petek dobila v šis vpisni list. Pred tem sem pa Brankota zasipala z maili na muč!!! :lol: In mi je napisal: ''prosim počakajte in večkrat preverite šis!!!'' :lol:
Sam to, da te pa pustijo čakat v negotovosti skor do zadnjih dni v septembru.... :evil: No, nočm napadat Brankota, kr vrjamem, da je res priden. Ampk mislm, da bi nas pa vsaj mogu razumet, da smo živčni. Sploh pa to čakanje k te vrže iz tira, da niti jest več ne morš niti spat(, kaj šele čakat na novo epizodo Dexterja)! :x ok, joke, ampk vsaj neki drži. :(
Upajmo, da se bo v ponedeljek za vse dobro končal.
missy*
Prispevkov: 10
Pridružen: 08. Sep 2010 13:19

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a missy* »

ewalajn napisal/-a:
missy* napisal/-a:
ewalajn napisal/-a:Neki me zanima... brez rima, ekonomije in pzg se ne moreš vpisat redno v 2. letnik? Sej, če sm prow razumela, se štejejo kolokviji od rima in ekonomije in opravljena seminarska od pzg? Narjen mam uvp, soco, up (skupaj 27 ects), civil (7ects), eup (4ects), kar je skupaj 38ects-ov. Potem pa še 10ects-ov od kolokvijev in 4ects-i od seminartske za pzg in je vse skup lih 52 ects-ov. Letos sm ponavljala in se na sred leta prepisala v bolonca, tko da mam narjen še statistiko in pup. PA sm nekje zasledila, da se nam tud to upošteva. Brankotu sm že zdavnaj pisala, če mam pogoje po mojem izračunu za reden vpis. Odgovoril mi je ''če imate 52 ects-ov, potem imate pogoj za reden vpis.'' Vpisnega lista pa nisem sploh dobila. Tako da ne vem pri čem sem- a se loh vpišem redno al izredno. Je kdo v podobni situaciji?
hm sam neki...a se lah namest civil-a pa eup-a štejeta pup in statistika (civil-a in eup-a nism delala)?a sta enako ovrednotena kot ta dva predmeta?
kar se tiče kolokvijev..a morjo bit pozitivni,da dobiš 10 ects-ov?
kr jst tud nimam ek,rima in pzgo in sm se izredno v 2.letnik vpisala...je pa res,da sm prejšnje leto pavzirala.a pol bi se tud jst lah redno vpisala v 2.letnik??? vrjetn,da ne..ok,zdej sm pa zmedena :D

Če mam prow mislm, da je tvoja situacija taka... kot pavzer bi morala za reden vpis v 2. letnik zbrat 48 pik iz seštevka ocen ali več. Seveda se v teh 48 pik štejeta tudi pup in statistika. Če si zbrala 48 točk, potem šele v 2. letniku naknadno dobiš eup in uvcp. Če pa nimaš 48 pik, potem pa ti preostane to, da se vpišeš izredno.
Če kdo kej drugač ve, pa naj me prosm popraw. :)
aha..no lej,itak sm že izredno vpisana(sj če bi se lah redno,bi me pomoje kdo spomnu na to :D ),sam uprašam hehe.tenkju ;)
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Dexter »

ewalajn napisal/-a:Sploh pa to čakanje k te vrže iz tira, da niti jest več ne morš niti spat(, kaj šele čakat na novo epizodo Dexterja)!
Sva že dva! :mrgreen: V ponedeljek bo prvi del 5. sezone že na internetu, mogoče pa ravno takrat tud dobiš pošto za vpis pa bo dan popoln. :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Dexter napisal/-a:
ewalajn napisal/-a:Sploh pa to čakanje k te vrže iz tira, da niti jest več ne morš niti spat(, kaj šele čakat na novo epizodo Dexterja)!
Sva že dva! :mrgreen: V ponedeljek bo prvi del 5. sezone že na internetu, mogoče pa ravno takrat tud dobiš pošto za vpis pa bo dan popoln. :lol:

Vem, vem in kumi čakam!!! :) :) :) jeeeeeeeeeee :mrgreen:
Uporabniški avatar
Trinity
Prispevkov: 14
Pridružen: 13. Sep 2010 16:34

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Trinity »

Hej! Jst mam spet vprašanje za tiste, ki ste se zdj prepisal iz starega programa v bolonjo.. Meni iz 1. letnika manjkata še 2 izpita, zanima me pa, če lahko ucp in eup delamo še predn opravmo vse za 1. letnik? :|
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Eup in Uvcp lahko delaš še preden opraviš vse za 1 letnik, sej sta to itak predmeta 1 letnika :D Prej lahko delaš celo izpite za 2 letnik. Sam moraš pa ju met narjene preden greš v tretji letnik :D
Uporabniški avatar
Trinity
Prispevkov: 14
Pridružen: 13. Sep 2010 16:34

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Trinity »

Super, hvala! Saj se mi je zdelo tko logično, sam so me izkušnje na našm faxu naučile, da je treba vsako informacijo 100x preverit. :lol: :lol:
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a deadff »

Meni manjka še Rim (po starem programu) in meni je Branko vedno govoril, da je možno le izredno oz. pavziranje, zdaj pa sem dobil pošto za redni vpis v drugi letnik bolonje in odprt vpisni list :shock:
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

zakaj bi blo pa sam tist možno :shock: čem aš 48 po starem programu greš pol loh normalno naprej.
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a deadff »

Ok to sem pozabil napisat - ponavljam 1. letnik po starem.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Ja no potme napreduješ po starem, očitno imaš dovolj visoke ocene, da je to možno. Ne vem v čem je sedaj težava.
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Ja štekam...in si se odloču da nadaljuješ še zmer po starem...? Pol bi mogu it naprej če maš 48 točk izredno brez plačila v 2 letnik ( to je una fora k priznajo da se gre lahko brez plačila, ker gre za njihovo krivdo ). Ti bi biu sicer izreni študent 2 letnika starega sistema sam ne bi nič plačov.

Sam ne vem pa zakaj si zdej dobil za redno bolonjsko 2 letnik? :shock: če ti nočeš v bolonjca je pol to narobe... če pa si hotu zdej z novim študijskim letom v bolonjca pa use štima.
*lorena*
Prispevkov: 58
Pridružen: 11. Mar 2010 10:39

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a *lorena* »

pozdravljeni!

a kdo ve kdaj je drugi rok ponovnih vpisov?

povabila še nisem dobila, danes pa nisem mogla prit na tisto u vijolčno predavalnico...
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

evo dobila sem vpisni list, ga sprintala AMPAK vabila pa še vedno ni. Zanima me a morm zdej počakat na vabilo, al lahko nesem vpisni list na fax že jutri brez vabila? :)
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Po moje kr nes, ker to vabilo ni ključno, da ne bo slučajno prej že konec rednih vpisnih rokov.
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Jst sm dobila danes vabilo, pa piše da je vpis v sredo ob 9ih. Tko da počakte, mogoče pa ju3 dobite vabilo oz. ga morte dobit ju3.
Mene zanima pa to... tam pr izbirnih predmetih sm jst kr obkljukala civilno medicinsko pravo in pa ang.pr.terminologijo. In jst itak že vse shranim oz. pošljem, da je vse ok, nakar mi pade na pamet, da bi vrjetn mogla tam obkljukat (kr mam statistiko in pup narjena) statistične obdelave podatkov al neki tazga ne? :?
Bi blo najbolš it kr do Brankota spet, pa vprašat kaj in kako ne? :)
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Mislm da se bo itk še dal ta mesec spremenit izbirni predmet, glede na to da so v torek neke predstavitve teh predmetov in so po moje namenjene temu da se seznanmo z njimi. Sej kokr vem 4 letniki tud še lahko zamenajo izbirni, al pa do zdej v 2 letniku k so mel pravno terminologijo, so si lahko oktobra premislni pa npr. namest ang izbral nemščino :D
nekni
Prispevkov: 8
Pridružen: 21. Avg 2009 13:48

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a nekni »

živjo,

a ve kdo kdaj bodo obravnaval prošnje za pogojni vpis?
Uporabniški avatar
ewalajn
Prispevkov: 49
Pridružen: 06. Maj 2009 16:25

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a ewalajn »

Uff, sm si oddahnila... :lol: Hvala za tole informacijo.
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Bili »

Danes je Branko reku, da se bodo vabila za vpis pošiljala še do konca tedna, ker nas je še kr velik, ki jih še nismo dobili, niti še nimamo odprtih vpisnih listov. Baje to eni računalničarji odpirajo in Branko nima nč s tem, sam je reku da očitno nekej ne štima, da so tok v zaostanku, in zdj bo on to zrihtu. Reku je tut, da bodo vpisi še v pondelk, ker če ne mu ne bo ratal vseh vpisat, tko da ne panike zganjat, če boste vabilo dobil šele te dni in bo za ponedeljek.

Drgač pa če še kdo nima odprtega vpisnega lista na šisu pa ga danes ni blo na tisti zadevi v vijolični, je mogoče fajn da brankotu pošlje mejl (brez komplikacij, ker je človk čist zmeden, ker tut njemu pol stvari ni jasn), da pač še ni dobil, napište ime, priimek, vpisno številko in kam se nameravate vpisat (npr.: ponovno v 1. letnik, bolonja, redno), pa bo on ročno to odpru, ker danes je šel okrog list, kdo še nima vpisnega lista.
Da ne boste za kej prikrajšani tisti k vas ni blo :mrgreen:
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

nekni napisal/-a:živjo,

a ve kdo kdaj bodo obravnaval prošnje za pogojni vpis?
neki malga so jih že prejšnji teden, ostale bodo ta četrtek. (povedano na današnjem sestanku)
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
Hedgehog
Prispevkov: 43
Pridružen: 27. Dec 2008 10:04

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Hedgehog »

Ewalajn oz. tisti, ki ste dobili vabilo na vpis za jutri (sreda), a bi mi lahko povedali kje poteka vpis? Kolikor sem zasledila je ob 9h zjutrej, ne vem pa kje. Sama sicer nisem dobila vabila na vpis, ampak bom poskusla prepričat Brankota, da me vpiše samo z vpisnim listom. Ker bi rada to stvar čimprej opravila...
Uporabniški avatar
Trinity
Prispevkov: 14
Pridružen: 13. Sep 2010 16:34

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Trinity »

V vijolični predavalnici! ;)
Uporabniški avatar
Hedgehog
Prispevkov: 43
Pridružen: 27. Dec 2008 10:04

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a Hedgehog »

Trinity, najlepša hvala :D
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: VPIS V 2. LETNIK BOLONJSKI PROGRAM), PONAVLJANJE

Odgovor Napisal/-a carrie »

Hedgehog napisal/-a:Ewalajn oz. tisti, ki ste dobili vabilo na vpis za jutri (sreda), a bi mi lahko povedali kje poteka vpis? Kolikor sem zasledila je ob 9h zjutrej, ne vem pa kje. Sama sicer nisem dobila vabila na vpis, ampak bom poskusla prepričat Brankota, da me vpiše samo z vpisnim listom. Ker bi rada to stvar čimprej opravila...
tud js nimam vabila, vpisni list sem pa že izpolnila in sprintala. tko da grem js tud jutr :mrgreen:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Odgovori

Vrni se na