Internet

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
il.principe
Prispevkov: 45
Pridružen: 25. Okt 2009 15:32

Internet

Odgovor Napisal/-a il.principe »

Mam eno vprašanje, a kej veste kako je z uporabo interneta, če imaš laptop na predavanjih? A se moraš predhodno javiti v referat za up. ime in geslo, al kako? Sem uporabljal v prvi konferenci laptop pa nisem rabil interneta, zdaj ga pa nekako rabim... ker je preveč zasedena knjižnica z računalniki.

Hvala
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a densy »

a mamo vajrles na faksu? :shock:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a flafi »

baje da je wireless, ja :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a eldorado »

mamo wireless ja :D mislm halo, sej smo pf :P kdo drug če ne mi, ELITA.. hah :D ej nevem kako je s tem, najbolš da vprašaš tam, kjer se da dobit geslo za računalniško. na žalost pa nevem kje to je :)
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a andrej »

Na fakulteti je vzpostavljeno brezžično omrežje EduRoam, več si lahko prebereš na spodnji povezavi ..

http://www.pf.uni-lj.si/eduroam/
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Internet

Odgovor Napisal/-a densy »

eldorado napisal/-a:mamo wireless ja :D mislm halo, sej smo pf :P kdo drug če ne mi, ELITA.. hah :D ej nevem kako je s tem, najbolš da vprašaš tam, kjer se da dobit geslo za računalniško. na žalost pa nevem kje to je :)
:lol: mi ja.. ki hodimo po rezultate na faks, naslednji dan pa nazaj na ustne :lol:
Odgovori

Vrni se na