Izpitni roki

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

A se je že kdo lahko prijavil na rim in eko?men še zmer napiše da ni razpisanih rokov....
lucky

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a lucky »

Že zdavnaj so roki odprti. Probaj Brankota kontaktirat ...
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Ma sj to ne morš vrjet...pišem Mileni je odsotna, pišem brankotu je odsoten in se naj za nujne primere zglasim v sosednjem referatu...katerem že?! :evil:
brucka
Prispevkov: 84
Pridružen: 07. Nov 2011 11:02

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a brucka »

kolegi, a se lahko prijaviš še enkrat na isti rok, če si se pred tem že prijavil in nato odjavil? vmes sem se prestrašila in odjavila, zdaj pa znam vso snov in ne vem, če se smem spet prijavit - bruci smo malo zmešani in se brezglavo prijavljamo in odjavljamo :oops: hvala za odgovor!
lucky

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a lucky »

Nisem še slišala za tak primer, ampak če je še v dovoljenem roku za prijavo, potem so po moje skrbi odveč, tako da poskusi v ŠIS-u.
brucka
Prispevkov: 84
Pridružen: 07. Nov 2011 11:02

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a brucka »

lucky napisal/-a:Nisem še slišala za tak primer, ampak če je še v dovoljenem roku za prijavo, potem so po moje skrbi odveč, tako da poskusi v ŠIS-u.
hvala lucky, bom se kar poskusila prijavit. naslednjič pa moram prej malo bolj premislit preden se prijavljam in odjavljam :?
seal

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a seal »

brucka napisal/-a:kolegi, a se lahko prijaviš še enkrat na isti rok, če si se pred tem že prijavil in nato odjavil? vmes sem se prestrašila in odjavila, zdaj pa znam vso snov in ne vem, če se smem spet prijavit - bruci smo malo zmešani in se brezglavo prijavljamo in odjavljamo :oops: hvala za odgovor!
Seveda se lahko prijaviš, če ti to ŠIS dovoljuje. Prepovedoval bi ti to le v primeru, če bi bilo manj kot 7 dni do izpita. Tako da se lahko cel dan prijavljaš in odjavljaš, pa vseeno potegneš 10ko od izpita na koncu ;)
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Ursi »

brucka napisal/-a:
lucky napisal/-a:Nisem še slišala za tak primer, ampak če je še v dovoljenem roku za prijavo, potem so po moje skrbi odveč, tako da poskusi v ŠIS-u.
hvala lucky, bom se kar poskusila prijavit. naslednjič pa moram prej malo bolj premislit preden se prijavljam in odjavljam :?
sej nisi edina, ki se prijavlja in odjavlja! :P
Pravnica.
Prispevkov: 33
Pridružen: 30. Jan 2012 21:52

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Pravnica. »

Oj.

Mene pa zanima me kako si razporejate izpitne roke..? Najprej opravljate težje izpite?

Kakšen sistem se vam zdi dober?



LP
Odgovori

Vrni se na